EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

De que te quiero, te quiero

Page 6 of 15 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 15  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: De que te quiero, te quiero

Post by Bayron on 01.07.13 21:54

Bayron
Administrator
Administrator

Poruka : 6951
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 02.07.13 2:21

Odgledao 1. epizodu. Ništa posebno, šta više bila mi je dosadna.

Livia je lepa kao i uvek, al stajling joj je užas. Prava "pueblerina mexicana". Valjda će je posle bolje oblačiti kad se prebace u grad.

Pimentel standardno dobra. Ja nju prosto obožavam tako da mi je ona uvek super. smile2 

Ovaj Covarrubias mi se ne svidja. Dvostruka uloga je preveliki zalogaj za njega.

Klitbo je kao u uvek dobra.

Ništa posebno se nije desilo tako da ni nema šta da se komentariše.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10872

Back to top Go down

Post by laki on 02.07.13 10:03

Tačno sam znao da će na kraju ovako ispasti puke 
Dosadna, predosadna epizoda. zzzzz  Preterali su sa ovim sirotinjskim krajem thumbdown kao i sa komedijom. Alergičan sam takve serije.
Ujedno kad Natalija vozi onaj bicikl i posle poseti popa, podsetile su me te scene na CCEA. lol2 
Juan Diego i Livia aw Simpa su, ali džabe sve to.
Ne čini mi se da je JD loš za dvostruku ulogu, nije loš. Čak šta više simpatičniji je za razliku od njegovog lika u AB. odlepio

U suštini, ništa posebno. Neeeext!

laki
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 4219

Back to top Go down

Post by zzz369 on 02.07.13 23:39

To što je serija lagana i nema cirkusa ne znači da je dosadna. Ali sudeći po gledanosti očito takva sadržaj ne zanima prosječnog gledatelja.

Ne mogu procijeniti samo nakon jedne epizode, ali ne mogu ni reći da je loša, dapače može postat vrlo dobra.

zzz369
Member
Member

Poruka : 351

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 03.07.13 4:21

2. epizoda dosta bolja.

Već se desila scena pokušaja silovanja. Andres se potukao sa Rodirgom, ovaj pao i udario glavu od kamen. Sad je u komi, njegov deda spreman da plati koliko kod treba da pronadju krivca.

Natalia i Andres pobegli iz sela. Natalia otišla kod popa, a on valjda sa nekim kapetanom na brod.

Carmen se potukla sa nekim tračarama pa završila u zatvoru.

Avance: Već u sledećoj epizodi se svi sele u grad. To me raduje, jer upravo mi je ova priča sa selom i najdosadnija.

Verujem da će biti mnogo bolje u gradu, sad kad prodje par godina.

Marisol del Olmo bi mogla da ima super priču, mada malo je glupo što se u startu provaljuje ko je njen izgubljena ćerka. Naravno Natalia.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Eiza on 04.07.13 0:39

Ja sam sinoć uživo pogledala drugu epizodu, i onako... Dojam mi je da to sve nekako može biti puno bolje i zabavnije, ali zasad je sasvim ok! Ne znam dali nastavljam gledati! A Covarrubias... Hmm, pa čujte: budući da mu je ovo protagonistički debi, sasvim super se snalazi. Meni nije loš nikako! winky

Eiza
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1069

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 05.07.13 3:35

Odgledao 4. uživo

Neki lik upao Diegu na semaforu u kola. Uzeo mu novčanik, izvadio pare, bacio novčanik kroz prozor koji je u tom trenutku uhvatio Abudl. Naišla policija i odmah ga uhapsili misleći da je saučesnik.

U policijskoj stanici se sreli Natalia i Diego. Ona pobegla. On posle tražio adresu od Eleazara. Otišao kod nje u stan. Ona počela da histeriše, on otišao.

Diana vara Diega sa nekim likom.

Na kraju epizode zovu Nataliu da joj kažu da je dobila posao u Diegovoj firmu.

Avance: Ponovo se sreću Natalia i Diego

Ništa posebno, al gledljivo. Ove ostale epizode su mnogo bolje od prve. Jedino me samaraju ova silna deca koja ima Klitbo. Aj da ima Nataliu, Abudla i onu razmaženu ćerku. Al ne znam šta će ima ona klinka i onaj drugi sin.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by MStefan on 05.07.13 21:02

Ja sam tek danas uspeo da odgledam prve dve epizode i mogu reći da se ovo meni dosta svidelo. Vesela, lagana priča, za promenu, sa nekim elementima komedije, savršeno mi odgovara u ovim letnjim danima. A realno, uopšte nije dosadno, meni su ove dve epizode bile baš interesantne. Nemam veće zamerke na glumce, više imam na neke likove, ali otom potom, videću kako će se radnja razvijati. Glavni par mi je skroz simpatičan. Livia je prelepa, talentovana, baš mi se dopada. Mislim da ovo može biti zaista jedna gledljiva serija i samo se nadam da je neće dužiti preko 150 epizoda. Entrada mi je okej, naslovna numera je pevljiva. Verovatno ću nastaviti, i avance za treću je interesantan. Mislim da će Lucero Suarez od ovoga uspeti da izvuče najbolje, bez nekog većeg cirkusa.

MStefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2063

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 05.07.13 21:09

samo se nadam da je neće dužiti preko 150 epizoda

Livia je u startu izjavila da će imati 300 epizoda, znači 150 normalnih. Tako da najmanje toliko ako ne više.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Lucas on 05.07.13 23:38

Ma ne vjerujem da će toliko puno,njezine priče su sasvim dovoljne dužine (oko 120 epka),izuzet AC..

Možda je sad krenula sa dužim telenovelama. zbun 

Senior member

Poruka : 820

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 6 of 15 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 15  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics