EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Lo que la vida me robó (1)

Page 96 of 99 Previous  1 ... 49 ... 95, 96, 97, 98, 99  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Lo que la vida me robó (1)

Post by Kaua on 04.01.15 14:08

@Aleks wrote:Pa realno ja u još nijednoj seriji ne videh da se trošila silna minutaža na to kako se neko oporavlja iz kome ili čega već. Bespotrebno je i zamarajuće jer koga pa to može zanimati. tv
Nisam ja ni rekao da je to trebalo objašnjavati u nastavcima. Bilo je dovoljno ošišati Alejandra na jedinicu, i da se za početak kreće uz pomagalo poput štapa i sl., ali nema veze. Lakše je progutati ovo nego doživeti traumu i videti Rullija bez friza. shock rofl

Senior member

Poruka : 748

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 04.01.15 19:32

To bi stvarno bila teska trauma(ni za mene ne toliko). smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3344

Back to top Go down

Post by Angelita* on 05.01.15 10:44

konacno ima serija danas vec sam i zaboravila sta sam gledala i sta je bilo! cekic
Angelita*
Member
Member

Poruka : 217

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 05.01.15 17:50

Danasnja epizoda je bila do ludila dobra,s' tim da ja tek sada pocinjem da shvatam da mi Hose Luis nimalo ne pase,sto bi rekli,zbog toga sto mi se cini da malo pokusava da Monserat uhvati na sazaljenje,znate ono:mnogo sam patio kada je Anhelika umrla,i te stvari.A tek kad sam Nadiju videla sa stapom,skontala sam da je slepa,pre toga se uopste nisam udubljivala u tu cinjenicu.A i kako im je cakana cerkica. smile Esmeralda zvace 'li zvace,pa to ti je.Kako onda ocekuje da je Refuhio sisa za bilo sta?Ok,kapiram,trudna je,ali,problem je u tome sto se ona ne goji od trudnoce,nego od nezadovoljstva koje utapa u hrani.Refuhio se zesce ispali kad pomisli da ga Monika voli. smile Kazem ja danas:"Bezi,Solarese,gledaj zenu i cuti,pretera ga,bre,covece. smile Sada ce Nadija morati da,zbog novca,prihvati angazman za onaj koncert,a teorija moje tetke i mene je da ce to da snima televizija,morace tako biti,kao i da ce Pedro to da vidi,tako da,cirkus tek pocinje.Inace,pohvalila bih glumce,koji su odlicno "skinuli" argentinski naglasak. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 06.01.15 14:18

197/197 :caos:

Napokon sam odgledao sve epizode, iskren da budem jedva sam cekao da pogledam poslednju epizodu. Od onih sam ljudi da kada nesto zapocnem ja zavrsim, nista ne ostavljam na pola. Pre cu se smoriti do kraja nego nesto ostaviti na pola. Bilo kako bilo telenovela je odlicno zapocela, meni se prvi deo tacnije prvih 95 epizoda bas svidelo, mozda zato sto sam ih gledao na TV-u pa sam stekao takav utisak, ali eto ovaj prvi deo mi je mnogo, ali mnogo bolje odradjen od drugog dela koji svi hvale, a na mene nije ostavio neki poseban utisak. Ovaj drugi deo me je blago receno smorio, mozda sto sam morao sve scene da prevodim sestri na ciji sam nagovor i krenuo da gledam epizode online. Vise o tome cu pisati pod spojler, ipak radi se o poslednjim epizodama telenovele, za koje sam siguran da svi znaju kakav je kraj mrgreen

Spoiler:
Pa da pocnem smile Svidja mi se Fabiolin kraj, odlicna scena kada se ubija ispred Grasijele, definitivno za mene najbolja scena iz telenovele naklon iznenadio sam se sto je Grejs sutnula na onakav nacin Fabiolu i nakon nekoliko godina se vratila u selo i to kao zbog nje, da nastave od nule zato sto su tad posle Fabioline odsluzene kazne zaista mogle da krenu normalnim zivotom. Ubistvo Monike i Refuhija je bio jedan od sokantnijih poteza dragog mi Adolfita shock kad smo vec kod Adolfita jedini je lik koji je doziveo takvu transformaciju da kad stavis Adolfita sa pocetka i sa kraja serije kao da su druge osobe, prvo vizuelno a kasnije i mentalno smile2 stvarno odlican posao je odradjen sto se tice njeovog lika. Od Hosefine sam ocekivao vise, mislio sam da ce postati mnogo stabilnija kao osoba posle njene "transformacije" mrgreen pa i ruznu Beti su bolje sredili od Finite, realno samo su je ocesljali i iscupali obrve, bilo kako bilo stvarno sam se tu razocarao zato sto sam ocekivao boginju lepote mrgreen Rosario puke tako iritantan lik, zavrsava se serija i poslednja scena kada ona u pozadini seta sa decom a reakcija moje sestre uf hvala ti Boze sto necu vise da je gledam. Ok ja kapiram da je ona Alehadrova majka ali toliki bespotreban prostor u telenoveli i ono njeno prenemaganje mi je bilo mucno za gledanje. Najgori moguci udarac za Grejs je bio kada su Monse i Dimitrijo na Monikinoj sahrani zagrlili mama Rosario ljut tu su i mene naljutili lol1 Pedro Medina shitshield odvratan, ali odvratan lik, a kraj mu i nije nesto yawn Hose Luis naklon odlican lik, realan koliko toliko, i on je doziveo bas dobru transformaciju, a nije ni cudo od grote sta je sve preziveo. Sledece likove ne zelim da komentarisem zato sto mi je muka od njih a to su Alehandro, Nadija i Viktor wall Drago mi je zbog Angelique sto je dobila opet drugaciju glavnu ulogu, nije bila klasicna placljivica kao svaka druga Televisina heroina. Deca su preslatka, pogotovo mala Romina *_* dete je u svakoj sceni ponavljala samo jednu rec mama, mama, mama kao papagaj neki lolsign Drago mi je zbog Esmeralde sto je nije zavrsila sama na kraju. Grasijelin kraj mi se uopste nije dopao, mogli su bar da se potrude vise oko njenog kraja. Scena kada Monse seta sa decom pored plaze i prolaze pored Grejs a Laurito je ostavlja dinarcice u ruci je bas bez veze. annoyed Za mene je telenovela izgubila ono nesto sto je imala u prvom delu a to je da me non stop vucem da gledam, dalje i dalje. Kako su epizode odmicale sve sam vise zeleo da stignem do kraja. Sama cinjenica da se Alehandro bar jedno 40. epizoda krio kod Hosefine mi je wall dosta bisera sam cuo kroz razgovore likova fasilota, perdonate, poznato te hace falta jesus itd itd smile2 e da Karlota wub tako smotana a u isto vreme i tako draga wub vrhunac svega u ovoj telenoveli je kada je Alehandro rekao Monserat kad se porodila da ako zeli jos vise da mu veruje da ce uvek voleti njenu cerku i da je nikad nece odvajati od Laurita je da malenoj daju ime Alehandra stars sto je mnogo, mnogo je mrgreen i kako Hose Luis da mu ne razbije glavu, kako diablo sto se tice definitivnog kraja bolje da su stavili onaj alternatinvni kraj kao pravi da oboje umru, ali ne svemoguci Alehandro prezivljava i nemoguce. Prvo nesreca, pa koma, pa Marijino trovanje, i sad Pedrovo resetanje ljut e da Marija tease2 pa ludji zenski lik ne vidoh u Televisinoj sapunjari smile2 ono prerusavanje u Monse je bilo genijalno, bas me je zabavio njen lik, steta sto je umrla zbog skota kao sto je Alehandro. Hemija Alehadra i Monse nije ni upola kao ona u Teresi. U Teresi kao par su bili mnogo bolji *_* i sada na kraju moja konacna ocena,
6/10 kafa
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3364

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 06.01.15 14:48

Kako dobra i podrobna analiza,Milose.Ma,Marija sta god da je uzela da radi,nista joj nije islo od ruke.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Aleks on 06.01.15 19:07

@kristinkv86 wrote:A tek kad sam Nadiju videla sa stapom, skontala sam da je slepa, pre toga se uopste nisam udubljivala u tu cinjenicu.
Inace, pohvalila bih glumce,koji su odlicno "skinuli" argentinski naglasak. smile

Ja isto nisam jučeo obratio pažnju kad su je prvi put prikazali. Izgledala mi sasvim ok...mada sam i nepažljivo možda pratio. Baš mi je bilo žao kad sam je video sa štapom sad
Odnosi Refuhija i Esmeralde se zatežu. Izgleda da je Refuhiju postalo dosadno u braku rofl

A tek danas (vrele) scene Dimitrija i Monike wow blush - biće ovde sve i svačega!
Aleks
Moderator
Moderator

Poruka : 1295
Godina : 26

https://www.facebook.com/EMDTforum

Back to top Go down

Post by Angelita* on 06.01.15 19:16

Jadan Refuhito se pondado da je Monica zaljubljena u njega rofl  i jadnicak ostade ispaljen i zbunjen lol1
Angelita*
Member
Member

Poruka : 217

Back to top Go down

Post by FanSte on 06.01.15 19:18

Monika me je u vreloj sceni sa Dimitriom podsetila na trenutak na kučku Dulse iz EFDE, koja je imala slične scene sa Montekristom.   wow  Jessica Mas je odlična glumica, leže joj podjednako uloge i negativki i pozitivki.  aw

Inače, kada kreće taj čuveni cirkus? Ja ni C od cirkusa ne videh u ovoj novoj etapi, sve se svodi na Monseratinu kuknjavu za Alehandrom koji se ne miče i istovremeno flertovanje sa Hose Luisom, Viktora i slepu Nadiju - smarače, debila Refuhija i dosadnu Esmeraldu...
FanSte
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1694
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 06.01.15 19:45

Ako očekuješ cirkus na novu LG i nenormalne Gisele, ne nadaj se tome. winky

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak