EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Lo que la vida me robó (1)

Page 97 of 99 Previous  1 ... 50 ... 96, 97, 98, 99  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Lo que la vida me robó (1)

Post by Stef on 06.01.15 19:53

Pogledao prvih 8 epizoda.

Za sada je OK, ništa wow, jedva čekam da se Monse uda za Alejandra.

Doduše, ova poslednja odgledana, 8. epizoda, bila je dosadna jer se previše pažnje posvećivalo JL-u i Monseratinom cmizdrenju što je čula od Esmeralde da je JL navodno ostavio pred venčanje. zzzzz Da ne beše Chelite i Dimitrija i njihovih spletki, umro bih od dosade.

Onaj poslužavnik što ga Chelita nosi oko vrata je hit, samo čekam kad će da se iskrivi noseći ono. rofl rofl rofl Inače, može da joj posluži kao pancir. mrgreen Znači, ovo što joj daju da nosi je vrh, ala Susana Dosamantes u Marini. rofl

Pošto sam sad na raspustu i imam više vremena, gledam seriju i na Prvoj. rofl Gledah i juče i danas, bile su solidne epizode.

Monica *_* Super je bila ona vrela scena sa Dimitriom. wow I meni je Jessica Mas super, od EFDE je nisam video. aw

Refugio, Esmeralda, Monse, JL i Rosario strašno dave u ovoj etapi. zzzzz Nadije mi je žao što je oslepela. cry Prema "gledaćete", izgleda da će Pedro da pronađe Nadiju i Victora. glare

Hoće li skoro Alejandro da se digne iz onog kreveta?

I da, vratila se i Finita. mrgreen Al' su je "prolepšali", pa ja bih je bolje sredio. rofl
Stef
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 5836
Godina : 19

Back to top Go down

Post by FanSte on 06.01.15 20:14

@Miloš92 Ne očekujem takav cirkus, naravno. Samo ponovnu aktivaciju Pedra, dolazak Alehandra u Meksiko itd itd. Nadam se da neće dugo da smaraju sa ovim što se trenutno dešava.

Posting Freak

Poruka : 1597
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 06.01.15 20:20

Koliko se ja sećam Monse i Alejandro se neće baš dugo videti. Sigurno nekih 20-ak epizoda.

Znači, ovo što joj daju da nosi je vrh, ala Susana Dosamantes u Marini.

Tu Castro u svakoj seriji kindjure kao novoodišnju jelku. Meni se sve čini da je to njen privatni stil koji ona nametne i svojim likovima. rofl

Što se Finite i njenog prlepšavanja tiče, komentarisao sam u vreme kada sam gledao. Glumica fizički nije za tu ulogu, ali glumački je odradila dobar posao. Fizički je trebala neka lepa žena, koju bi na početku poružneli. Ovu niti su na početku preterano poružneli, niti su je kasnije prolepšali. Žena je u obe varijante izgledala prbližno onome kako izgleda i u stavrnosti. Prosto žena nije neka lepotica.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10078

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 07.01.15 20:33

jedna od najsmesnijih scena u seriji smile2
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3198

Back to top Go down

Post by FanSte on 08.01.15 16:16

I cirkus zvanično od sutra kreće. Pedro će se ušunjati u Nadijin i Viktorov stan. juhu Alehandro će ustati iz bolničkog kreveta i izaći u grad. Kako, interesuje me baš. smile2

Posting Freak

Poruka : 1597
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Kaua on 08.01.15 23:41

J.L. pokazuje svoje pravo lice. Rekoh za njega da je loš čovek koji radi dobra dela, ali već je krenuo u realizaciju loših dela. Uvek se videlo da je on živčani idiot, a to je pokazao sad nakon venčanja sa Monserat. Platio je Gracieli da se ne meša među njih, ali je rado prihvatio njen savet da Monserat zatrudni s njim.

Kako god, odličan je zaplet. popcorn jupi

Senior member

Poruka : 748

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 08.01.15 23:43

Kako god, odličan je zaplet

A kakav će tek rasplet da bude. naklon rofl

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10078

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 09.01.15 18:02

Meni je danas bilo jako simpaticno da se mali toliko vezao za Hose Luisa,kao i da Alehandro vec trci,a sedam godina je bio u komi.Jeste se,doduse,prilicno aktivirao,poceo da vezba i to,ali mi je opet nelogicno da sve sto nije mogao za sedam godina,uspe u jednom danu,ali mi je i tuzno sto je to da je Monserat umrla,poslednje sto je doziveo,kao i sto ne zna da nije tako. sad Ali,opet,sve ja razumem,ali,ne podnosim Pedra Medinu.Mislim,nije bas da sam ocekivala da ce da je pomazi po licu,kada je ugleda,ali,kako ju je,skotina,mucki udario. sad Neverovatno,ali istinito:Grasijeli sam,u danasnjoj epizodi,poverovala,ubedila bi me i da su dva i dva pet. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3228

Back to top Go down

Post by Angelita* on 12.01.15 20:30

Da li je jos neko primetio nesto zanimljivo  udanasnjoj epizodi? smile2
Esekijel je imao plavu kosulju sa ljubicastim salom,a HL ljubicastu maicu sa plavim sakoom cool mrgreen  bas su bili fino simetricno uskljadni huh rofl
Inace onaj Pedro me plasi covek je odvratan! puke
Angelita*
Member
Member

Poruka : 217

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 12.01.15 21:40

I ja se uplasim kad ga samo ugledam u kadru, lik je takav bolesnik, da to nije normalno. A tek Grasijela i njen dirljivi govor. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3228

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 97 of 99 Previous  1 ... 50 ... 96, 97, 98, 99  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics