EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Lo que la vida me robó (1)

Page 99 of 99 Previous  1 ... 51 ... 97, 98, 99

View previous topic View next topic Go down

Re: Lo que la vida me robó (1)

Post by Angelita* on Fri Jan 16, 2015 11:55 am

Juce gledam i citam ono Hoselo naklon lol1 lol2 njih dvoje su komedija zajedno!
A jos malo stize i Alehandro a taman ce Monse da se uda za HS,bice zanimljivo! aplauz
Angelita*
Member
Member

Poruka : 217

Back to top Go down

Post by Kaua on Sat Jan 17, 2015 2:32 pm

I počinje cirkus. baklja5  Alejandro je malo dosadan što navaljuje na Monserat i što se ne želi odvajati od nje. Ali dobro, on je ono isto iskompleksirano napušteno seljanče. :smajlićkojigladidrugogpoglavi:
Varaju J.L.-a koji je to skroz zaslužio jer je neviđeni ljigavi licemer. Niti je dobar, niti voli Laurita i poštuje Rosario, samo je bolesno opsesivan prema Monserat. puke
Onaj utisak koji imam u vezi sveg ovog cirkusa Monserat je izgovorila Gracieli u raspravi kad je upala u Fenomeninu kuću i nazivala Monserat kurvom. A to je da je verna svojim osećanjima. mrgreen

Istrčaću pred rudo i 50-ak epizoda pre kraja reći kako je ova telenovela - odlična! Ne odlično prilagođen rimejk kako rekoh ranije. lolsign

Senior member

Poruka : 748

Back to top Go down

Post by Marido98 on Sun Jan 18, 2015 10:16 pm

Da li je moguce da se snimi neka telenovela, a da se ne podvuce neka greska? I najsavrsenijima se desava...

Senior member

Poruka : 848
Godina : 19

Back to top Go down

Post by -MILOS- on Mon Jan 19, 2015 11:59 pm

Na Prvoj upravo emituju telenovelu wow

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3367

Back to top Go down

Post by Mirosl@v on Wed Jan 21, 2015 8:12 pm

Dobra mi je bila scena juče kad se Alehandro konačno vraća u grad i izdaleka gleda kako Monserat i Hose Luis izlaze iz crkve.thumbup

Mirosl@v
Senior member
Senior member

Poruka : 596

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on Thu Jan 22, 2015 3:15 pm

Meni je cela telenovela apsolutno savrsena. Bile su mi super ove scene sa Grasijelom, Monserat i sa Fabiolom, ali sam se bas razocarala juce, kada sam videla da joj Hosefina nije dala pismo, nego je dobila Fabiolino.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3347

Back to top Go down

Post by Aleks on Tue Jan 27, 2015 12:13 am

Koliko je ta Fabiola meni naporan i patetičan lik...  stars
Pitam se kad se se otkriti da su ona i "Ćela" mama i ćera pa da bude haosa  lol1
Mic po mic i HL "uze" Monserat. Iz prethodnih postova videh da ga mnogi osuđuju, kritikuju. Ne znam kakav će se pokazati vremenom ali njegova ogorčenost i ljutnja je sasvim normalna i trenutno opravdana koju gaji prema Alehandru. Zna da je živ ali ćuti, pa svako bi tako...valjda.
Aleks
Moderator
Moderator

Poruka : 1296
Godina : 26

https://www.facebook.com/EMDTforum

Back to top Go down

Post by Kaua on Tue Jan 27, 2015 2:56 am

@Aleks wrote:Iz prethodnih postova videh da ga mnogi osuđuju, kritikuju. Ne znam kakav će se pokazati vremenom ali njegova ogorčenost i ljutnja je sasvim normalna i trenutno opravdana koju gaji prema Alehandru. Zna da je živ ali ćuti, pa svako bi tako...valjda.
Da je ovaj iz tvog avatara, možda bi mu sve bilo oprošteno. mrgreen Ili još bolje, da Monse povremeno koristi i jednog i drugog. lolsign Međutim, ovaj J.L. i Monse su nekada davno bili u vezi. Nepravedno su rastavljeni i on to nikad ne prežali, a Monse se iskreno zaljubi u Alejandra. To je ono što J.L. nikad nije prihvatio, i pošto je svestan da protiv Alejandra nema šanse, potrudio se da dobije Monse. Sad kad je Alejandro opet u igri on pokazuje svoje pravo lice. Gubi kontrolu, živčan je. cekic

Inače, na kraju te epizode koja je danas bila na prvoj, bila je scena sa Gracielom, Monicom i Fenomenom. Grejs je bila pišancija dok je Monici objašnjavala kakva je Josefa bila nekad, kako je sad izgleda dobro uložila u svoj izgled, bla bla... Ali kad je objašnjavajući njene obrve pokazala prstom na svoje i uputila značajan pogled ka uglađenoj i otmenoj Josefi, to je bilo za pasti sa stolice. rofl
E zato, između ostalog, ovakav lik Graciele ima svrhe u seriji. roofl

Senior member

Poruka : 748

Back to top Go down

Post by Aleks on Sun Feb 01, 2015 12:31 am

@Kaua wrote:Da je ovaj iz tvog avatara, možda bi mu sve bilo oprošteno. mrgreen Ili još bolje, da Monse povremeno koristi i jednog i drugog. lolsign

Ne mogu a da ne konstatujem, samo bez ljutnje  lol1  Ala si ti perverzan Kaua!  rofl

@Kaua wrote:Inače, na kraju te epizode koja je danas bila na prvoj, bila je scena sa Gracielom, Monicom i Fenomenom. Grejs je bila pišancija dok je Monici objašnjavala kakva je Josefa bila nekad:::

Meni je Grejs ludilo u svakoj epizodi sa njenim izjavama i grimasama. Kako je samo  spustila ovoj bednoj Mariji u epizodi od petka, pa to je haos!  rofl   roofl Obožavam je!

Aleks
Moderator
Moderator

Poruka : 1296
Godina : 26

https://www.facebook.com/EMDTforum

Back to top Go down

Post by Bayron on Sun Feb 01, 2015 12:55 pm

Bayron
Administrator
Administrator