EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

La tempestad

Page 59 of 60 Previous  1 ... 31 ... 58, 59, 60  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: La tempestad

Post by kristinkv86 on 10.11.13 20:00

Zbog tog domaceg "uzasa" sam je ja i odgledala celu,na internetu,a poslednju epizodu odgledah,sto bi rekli,uzivo i direktno,na "Kanalu zvezda",od ponoci do 3 sata ujutro. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3250

Back to top Go down

Post by Elly on 12.01.14 17:45

Pratim ovu seriju na soapu kad stignem. Prve epizode su interesantne na dalje ću videti.Damian me je u prve 4-5 epizoda mnogo nervirao, ali kasnije sve manje i manje.Ximena je prelepa.Za početak mi se serija sviđa, na dalje ću videti. smile

Elly
Newbie
Newbie

Poruka : 4

Back to top Go down

Post by Direwolf on 20.02.14 18:42

ovu seriju gledam od 1ep ali serija je puna nebuloza. to u zivotu nisam vidio. hvala bogu pa je skoro kraj
Direwolf
Senior member
Senior member

Poruka : 504
Godina : 26

Back to top Go down

Post by Marido98 on 27.02.14 23:09

Zavrsi se i ovaj smor smile Mozemo da se oprostimo od telenovela na Pinku zahvaljujuci "Oluji". "Naslednici" i "Oluja" prve dve Latino serije koje nisam mogao da gledam. Hladnoca, smor, cirkus i dosada!

Senior member

Poruka : 835
Godina : 18

Back to top Go down

Post by Aleks on 28.02.14 0:33

Ako pak ko želi da se podseti hladnoće, smora, cirkusa i malo dosađuje to sada može i učiniti.  rofl

Aleks
Moderator
Moderator

Poruka : 1283
Godina : 25

https://www.facebook.com/EMDTforum

Back to top Go down

Post by gossip boy(an) on 09.03.14 14:41

Odgledao sam konačno i ovu seriju do kraja. Poslednja epioda mi je stvarno bila predosadna, mada se dosta stvari izdogađalo. Ono oko Ernanove otmice Marine i bebe mi je smješno, sve se tako brzo desilo, pa posle vjenčanje...
Estersitina smrt je bila baš zanimljiva, x puta je negativac tako završio, al mi se svidjelo. Ernanov kraj, kao i Fulfensiov i Ursulin nije nešto, mogli su nešto drugačije da smisle.
Poslednje sce su izvukle prosjek polednje epizode, jer su stvarno bile prelijepe.

Sve u svemu, nekad zanimljiva, nekad ne (u većini slučaja ovo drugo), pa je moja ocjena 3/10

gossip boy(an)
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2706

Back to top Go down

Post by GuitarraJD on 10.03.14 13:28

Meni je ovo bio jedan gledljiv cirkus  mrgreen 
Glavna priča, kao i sve oko Mercedes i bliznakinja mi je bilo sasvim ok i gledljivo. Isto tako tia Rebeca i Jose su mi bili jako simpatični.
Ostale sporedne priče su bile baš preloše, ali gledala sam i gorih  lol1 

Meni je Levi uvijek bio dobar glumac, na stranu što je zgodan  mrgreen Po meni jako dobro prenaša emocije, ali ima veliki problem sa dikcijom. To mu je glavna mana, ali kao glumac je meni stvarno dobar.
Ximena me je jako ugodno iznenadila  thumbup Vidim da mnogi od vas nisu zadovoljni njezinom glumom, ali ja smatram da je za prvu i to još duplu ulogu bila izvrsna. Pa i neke ''iskusnije'' glumice bi se mogle sakrit pred njom. Od ove poznatije glumačke ekipe, svi su manje više bili ok. Ali ovi sporedni likovi, Lazaro, Jasmin, Rosario facepalm facepalm wall wall  Pa stvarno ne mogu odlučiti dal su im bili gori likovi ili su bili gori glumci. Likovi retardirani, gluma na razini osnovnoškolske predstave. Jednostavno negledljivi  bonk 
Hernanov lik je bio prebolestan, Sanchez ga je izvrsno odradio, tolko bi me naživcirao u svakoj epizodi, stvarno se unio u lik  mrgreen  thumbup 

Ostatak likova tu da popune minutažu svojim glupostima, ajde još su ovi Damianovi mornari znali biti i simpatični s vremena na vrijeme, ali ono educiranje o Meksiku i Veracruzu, pa pjevanje u baru, pa tračanje baba po placu je jednostavno bilo too much  roll  roll 

Sve u svemu na početku sam čak i očekivala goru seriju, ali ako izuzmem ove sporedne priče i likove, glavna priča bila mi je sasvim ok.

P.S. Zaboravih spomenut. Super mi je bilo kako je Damian od ribara na kraju postao inžinjer i policajac. Ono njegovo šunjanje sa policajcima mi je bilo urnebesno  rofl 

Junior member

Poruka : 197

Back to top Go down

Post by ely_20 on 10.03.14 13:43

Generalnoo meni je telenovela bila okejj,Bože moj ima i puno gorih. Danijela,Sesar,Maria Sorte su mi bili odlicni. Mladja ekipa Wilijam je meni u svim serijama bio ok,Ximena isto okej za prvu glavnu ulogu. Iskreno mnogo mi je bolje iznela ulogu Magdalene. Mislim da bi se dobro snasla u ulozi negativke! Los villanoss Ivan,Lauraa,Marijana odličnii.. Ivan me oduševio,toliko se unio u lik da je to nevjerovatno. Pa one njegove bolesnee scene preeedobrroo.. kao i sjajna hemija sa Marijanom u strasnim ljubavnim scenama *O* Generalno ima ima mnogo gorih telenovela.. :-)

ely_20
Junior member
Junior member

Poruka : 63

Back to top Go down

Post by Aleks on 10.03.14 13:50

Dobro, ima ovde dosta kvalitetnih glumaca. Ali džaba i talenat (i lepota kod drugih) ako je priča dosadna. A ova je bila mega-dosadna.
Aleks
Moderator
Moderator

Poruka : 1283
Godina : 25

https://www.facebook.com/EMDTforum

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 10.03.14 19:10

I meni je ovo bilo skroz ok. Što bi se reklo ima puno boljih, ali i puno gorih serija. U odnosu na poslednje Mehijine, ova je bila neuporedivo najbolja.

Što se Ximene tiče, rekao bih da je nepravedno optužena za neuspeh serije. Za prvu ulogu bila je krajnje korektna. U početko malo stegnuta, ali se vremenom dosta opustila. Nije sad ne znam ni ja kakva glumica, ali ništa ni bolja ni gora nego većina televisinih junakinja. Ne vidim po čemu su Zuria, Ariadne i Ana Brenda bolje od nje? Često su je kritikovali da samo izdeklamuje dijaloge, a šta drugo radi Ana Brenda? Na stranu to što je slatka i simpatična, ali je oduvek poznata po tome da često zna da recituje i mlatara rukama.

Kad se sve sabere meni je ovo bilo ok u svakom pogledu. Veliki plus im je taj što su puno snimali u Verakruzu.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10199

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 59 of 60 Previous  1 ... 31 ... 58, 59, 60  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics