EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

La tempestad

Page 60 of 60 Previous  1 ... 31 ... 58, 59, 60

View previous topic View next topic Go down

Re: La tempestad

Post by MStefan on 14.07.14 13:57

Ja ponovo ponekad pogledam na Sky+ , stigli su do 30. epizode. Preko leta je dobar ovaj reprizni termin u 13h pa zato i odgledam, ovako ne bih.

U ovim epizodama niko ne zna gde je Damijan, Marina plače, Hernan joj pruža utehu. Fulgencio i ekipa traže Ester... Videli smo i Magdalenu kako kopa po kontejnerima. I tako, prilično su dosadne ove epizode.  zzzzz 
Meni je ova serija tek oko 90. epizode baš dobra, ovo do tada je sve nekako mlako, mada može da se gleda ako hoćemo da ubijemo dosadu.

MStefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2063

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 15.12.15 3:12

Rešio sam da uporedo sa ovim serijama koje redovno gledam, završavam jednu po jednu od onih koje sam skoro cele odgledao a iz nekog razloga prekinuo pred kraj. Ovo je jedna od njih. U poslednjih nekoliko dana sam odgledao poslednjih 20 epizoda.

Besmisleno je da sad prepričavam radnju, ali kad se sve sabere i oduzme meni je ovo bilo sasvim ok. Priča je bila manje više dobra. Ova centralna je bila dobra, sporedne su znale malo da smaraju, tu mislim na ove sa broda, iz bara...

Ximena mi je bila sasvim korektna. Za prvu ulogu više nego ok. A definitivno je jedna od najlepših glavnih glumica ikada. Stvarno bi šteta bilo da nikada više ništa ne snimi. Mnogo gore od nje redjaju glavne uloge.

Ivan je bio odličan. Definitvno je mnogo bolji kao negativac. Čovek je dobar glumac, ali prosto nije za glavne uloge.

Uglavnom od poslednjih ostvarenja omiljenog nam Mejie ovo je bilo daleko najbolje.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10872

Back to top Go down

Post by Božić29.10.'99 on 11.10.16 20:39

Ova Lasarova mama je toliko ocajna glumica i ocajan lik u seriji da mi se puke .A Estersita se upravo sunča,a sunca nigde... rofl

Božić29.10.'99
Senior member
Senior member

Poruka : 639

Back to top Go down

Post by Marijana on 11.10.16 21:07

Božić29.10.99, vidi iskreno po meni svi glumci "Oluje" su toliko očajni da nemam reči i telenovela je krš. Katastrofa! facepalm
Marijana
Senior member
Senior member

Poruka : 735

Back to top Go down

Post by Božić29.10.'99 on 11.10.16 21:10

Ja gledam na Naša TV,jer kad vidim onaj plavi uvod "Televisa presenta",prosto mislim da sanjam.Serija je u neku ruku besmislena ali moze da se gleda,i sto je najbolje nije preterano dosadna kao vecina.

Božić29.10.'99
Senior member
Senior member

Poruka : 639

Back to top Go down

Post by Direwolf on 11.10.16 22:13

da ni meni nije dosadna, zna cak i da povuce da je gledas,ali kad pogledas kvalitet price je uzas
Direwolf
Senior member
Senior member

Poruka : 506
Godina : 26

Back to top Go down

Post by Markovic on 13.10.16 3:32

Gledao sam tu seriju pre par godina. Nije ništa posebno i priča je baš bezveze, ali je ponekad bila gledljiva, a glavni par mi se nije dopao. Himena jeste vrlo lepa i zgodna, ali kao glumica je očajna, a ni Vilijam nije bolji. Nisam ga voleo još od "Napuštenog anđela" koja mi je bila zaista među najgorim telenovelama.
Markovic
Member
Member

Poruka : 397
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 60 of 60 Previous  1 ... 31 ... 58, 59, 60

View previous topic View next topic Back to top