EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Rafael Amaya

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Rafael Amaya

Post by salem on 27.05.13 11:34

Scan iz casopisa Excelsior,maj 2013.

salem
Senior member
Senior member

Poruka : 684

Back to top Go down

Post by laki on 26.08.13 22:30

Amaya na manifestaciji "Premios Tu Mundo"

Sa Angelicom Celayom

laki
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 4219

Back to top Go down

Post by Ángel on 26.08.13 22:36

Malo mu kratke ove pantalone...

Moderator

Poruka : 8089

Back to top Go down

Post by Hierro on 02.08.14 16:56

Nakon uloge u "El Senor de los Cielos" Rafael Amaya mi je dospeo na 2. mesto omiljenih glumaca, odmah iza neprikosnovenog Miguela Varonija. smile

Uloga Aurelia Casillasa mu je definitivno najbolja u karijeri po meni, a i konacno je promenio imidz nema one siske kao sto je imao u Las vias del amor i Alguien te mira. smile2
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1667
Godina : 23

Back to top Go down

Post by *Fiorella* on 22.08.14 14:12

Obozavam ovog covjeka.Odlicno izgleda i jos bolje glumi. Prvi put sam ga gledala u Las vias del amor a potom u Las dos caras de Ana, gdje me je odusevio. Inace obozavala sam gledati tu seriju na HRT1, bila je super. Takodje sam gledala Alguien te mira i tu mi je bio odlican, i bas sam se obradovala kad sam cula da je u vezi sa Angelicom, posto su mi u toj seriji bili super skupa. Ne znam da li su jos uvijek zajedno ali bas su divan par.

Member

Poruka : 360

Back to top Go down

Post by Stef on 22.08.14 14:38

On je meni OK glumac, u ATM je razbio kao Julian. naklon Gledao sam ga u AOV, tamo je bio solidan. LDCDA sam s vremena na vreme gledao, ali se ne sećam kakav je bio tamo. roofl ESDLC sam gledao prvu epizodu, ali mi nije bio ništa posebno. nezna U LVDA je samo bio u 1. epizodi, pa se ne sećam kakav je bio tamo. mrgreen

Posting Freak

Poruka : 6276
Godina : 20

Back to top Go down

Post by Hierro on 22.08.14 14:53

Glumio je on u "Las vias del amor" duze, ne samo u prvoj epizodi. U prvoj epizodi je bio Paco ako se dobro secam, a kasnije neki detektiv. smile
Meni je ubedljivo najbolji u(pogadjajte gde) EL SENOR DE LOS CIELOS. smile A i mocno mu stoji ovaj imidz iz druge sezone sa kratkom kosom. smile
Gledao sam ga i u Las dos caras de Ana i tamo mi je takodje bio odlican. U ATM fantastican, uloga Juliana mu je najbolja posle neprikosnovenog Aurelia Casillasa.

Inace juce je dobio nagradu za protagonistu godine na Premios tu mundo. smile
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stef on 22.08.14 15:12

Ma gde znam više, LVDA je bila žešći krš sa malim milionom likova, kako da se setim koliko vremena je on bio tamo. roofl Znam da je Paco umro u 1. epizodi, al' za tog detektiva pojma nemam. mrgreen

Posting Freak

Poruka : 6276
Godina : 20

Back to top Go down

Post by Hierro on 22.08.14 17:51

Pablo se zvao njegov drugi lik. smile Inace meni je Las vias del amor medju omiljenim Televisinim serijama, bas mi je bila zanimljiva, stalno se nesto desavalo(nesto kao u Telemundu Corazon valiente).
Ja sam nekada voleo serije Emilia Larose(LVDA,Amigas y rivales), a La verdad oculta sam gledao nesto malo na tv. smile

E kad se setim LVDA i koliko lepih glumica je bilo... Aracely Arambula, Elizabeth Alvarez, Martha Julia, Paola Trevino, Margarita Maganja, Patricia Navidad, Manuela Imaz, Erika Garcia, pa i Daniela Romo i mnoge druge... smile
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Hierro on 04.11.15 15:03

http://www.tlmdnovelas.com/rafael-amaya-llego-al-hospital-drogado/

Jel ovo neka sprdnja za drogiranje ili??? shock Ajde, Bayrone, ti uvek imas informacije iz prve ruke. smile
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

View previous topic View next topic Back to top