EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Farsantes

View previous topic View next topic Go down

Farsantes

Post by DarkAngel on 08.06.13 17:42

FARSANTES

POL-KA, 2013

Guillermo Graziani je prestižni advokat koji je nakon jedno isključenje koje ga je držalo daleko od profesije na neko vreme, odlučuje ponovo raditi i zato obnovljava svoju kancelariju gde dolazi Pedro, mladi advokat u kome Guillermo osjeća snažnu privlačnost.

Sa druge strane Pedro nikada nije imao osećanja prema drugi muškarac, sasvim suprotno, održuje sentimentalni odnos sa Camilom. Ali bliskost Guillerma sa njegovom ličnošću, na momentima ogromna i umalo ranjiva, pokazuju jednu njegovu stranu za koju ni sam ne poznaje.

Takođe, deo kancelarije čine: Alberto bivši osuđenik koga je Alberto izvadio iz zatvora, bez naplatiti ni jedan dinar za njegove usluge. Od trenutka njegovog oslobađanja, on je postao poverenik advokata; Gabriela je mladi samovoljni pravnik, uredna i pomirljiva koja međutim, krije tajnu koja je sramoti i dovodi je do suočenje sa svojom najmračnijom stranom; i Marcos profesionalni pravnik, simpatičan, zabavan, ženskaroš, veoma ambiciozan i moralno diskutabilan.

Kroz svaku pošiljku, ovi "prevaranti" imaju za cilj nadminuti različite sudskih
slučajeva i njihovim genijalnim rezolucijama. U međuvremenu, zadire
privatne živote članova advokatske firme, koji profesionalno
uspešni, moraju da se bore sa slabostima i emotivnih ograničenja.

Uloge:

Julio Chávez - Guillermo
Facundo Arana - Alberto
Griselda Siciliani - Gabriela
Benjamín Vicuña - Pedro
Alfredo Casero - Marcos
Leonor Manso - Aída
Edda Diaz - Cuca
Mario Pasik - Miguel Ángel
Ingrid Pelicori - Ana
Julieta Zylberberg - Sonia
Esteban Lamothe - Antonio
Julieta Cardinali - Camila
Pilar Gamboa - Pao
Romina Ricci - Nancy
Chino Darin - Fabián

DarkAngel
Member
Member

Poruka : 279
Godina : 22

Back to top Go down

Re: Farsantes

Post by DarkAngel on 08.06.13 17:43

Poster

Teaser

Promo

DarkAngel
Member
Member

Back to top Go down

Post by DarkAngel on 15.06.13 17:11

Griselda wub Baš je čudno videti je u ozbiljnoj uluzi. lol1

Scenarist serije je Mario Segade (El puntero, Resistire, El deseo, Al limite), a reditelj je Daniel Barone (Mujeres asesinas, Epitafios, Hombres de honor, Para vestir santos, El Puntero).
DarkAngel
Member
Member

Back to top Go down

Post by DarkAngel on 05.07.13 0:16

Pogledao prve 4 epizode. Bilo je i očekivano da će Segade i Barone napraviti kvalitetnu seriju. thumbsup  Samo što mislim da je trebalo ostati kao unitario, nije najpametnije da je emituju kao telenovelu.

Preko dobrim dijalozima i još bolju glumačku ekipu pretstavljeni su glavni likovi su deo jedne advokatse kancelarije sa njihove živote . Ali svet advokata nije nimalo kao što izgleda . Oni služe se raznim prevarama, prljavim poslovima i na svaki način pokušavaju izvrtiti pravdu kako bi dobili slučajeve .

Guillermo je uspešan advokat koji drži kancelariju zajedno sa svojim kolegama. Ima 20godišnji sin i ženu alkoholičarku. Ali ga takođe privlači svoju saradnik Pedro, prema kome ima osećanja. A baš se i u zadnjoj epizodi pojavio jedan njegov bivši švaler. lol1

Gabriela je najpoštenija osoba od ostalih advokata. Ona želi izvesti pravdu na pošteni način pokušava da sačuva dignitet svoje profesije. Formalna i privlačna žena koja želi imati isplanirani život. Njen kolega Alberto je stalno pazi i poštuje, stvar na koju nije naviknuta.

Alberto je bivši zatvorenik koga je Guillermo izvukao iz zatvora. Radi u advokatsku kancelariju i ima velike ambicije da postane uspešan advokat. Svoji nasilan instikt često pokažuje u nezgodnim situacijama. Prema Gabrieli ima velikih osećanja.

Od pozabavinije likove tu su Gabrielina majka i Marcos.
- Con vos queria hablar hijo de puta, te cojiste mi mujer.
- Me estan robando! Me estan robando! rofl
DarkAngel
Member
Member

Back to top Go down

Post by DarkAngel on 02.10.13 1:23

Pre samog kraja Benjamin Vicuña izlazi iz serije.

Spoiler:

Za to je kriva sama Pol-ka. Trebali su bolje precizirati ugovore sa njihovim glumcima.
DarkAngel
Member
Member

Back to top Go down

Post by GuitarraJD on 17.11.13 1:37

Prati li netko ovo još uvijek?
Činilo mi se zanimljivo, međutim sada čitam da neki likovi izlaze iz serije, uključujući i Facunda Aranu :/ a to uvijek ispadne loše.
Isplati li se ovo počet gledat, po vašem mišljenju?

Junior member

Poruka : 197

Back to top Go down

Post by DarkAngel on 17.11.13 1:46

Ja stao na onog komentara gore, nisam našao vreme nastaviti.

Ali od ono pogledano mogu reći da se isplati, posebno zbog dijaloge jer su zaista odlični. cool  Radnja i likovi takođe mi se dopadaju. Prema kritike trenutno najkvalitetnija telenovela u Argentini.
DarkAngel
Member
Member

Back to top Go down

Post by GuitarraJD on 19.11.13 13:22

Ma, uopće ne sumnjam da su prve 4 epizode odlične thumbup , ali mislila sam ako netko gleda ovo redovno da kaže dal se serija pokvarila do sad.

Junior member

Poruka : 197

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top