EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Anahi

Page 3 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Anahi

Post by Inna on 23.02.13 16:59

Inna
Junior member
Junior member

Poruka : 90

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 18.03.13 4:25

Ono što sam jednom prilikom rekao u nekoj od tema se i obistinilo. Ove godine ništa od cd, spotova, koncerta... To je potvrdio njen menadžer na twitteru. Zaljubila se pa to ti je, ko zna dal će se ona ikada i vratiti svom poslu.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10275

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 29.10.13 16:06

Anahi raskinula veridbu. Istina ili trač?

Luego de 1 año y 4 meses de noviazgo, Anahí, de 29 años, y el político chiapaneco Manuel Velasco, de 33, terminaron. Ellos se comprometieron en enero de este año y era un hecho que la cantante estaba preparando su enlace matrimonial, el cual sería en mayo, pues ya había viajado a Nueva York para comprar un vestido de la diseñadora Vera Wang.

Una amiga cercana a la intérprete nos confesó que el cuento de hadas llegó a su fin hace 3 semanas, debido a 3 motivos: el primero, que Manuel pospuso su boda para noviembre; segundo, la insistencia de Anahí en que su familia siempre estuviera con ella llegó a cansar a su novio; y el tercero, que fue la gota que derramó el vaso y llevó a la ex RBD a cancelar todo, fue descubrir que su novio le había sido infiel con una de sus colaboradoras.

Biće zanimljivo ako je istina. Nema joj druge nego da se vrati karijeri koju je zbog njega napustila.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stefan on 29.10.13 16:24

Ona je luda što je uopšte zapostavila karijeru. Da se ne lažemo, išlo joj je odlično kao pevačici (na stranu to što je u Srbiji pukla oba puta kao solista rofl ) da bi zbog momka stavila tačku na sve to. Ko god/šta god da je on, veza se zasniva na kompromisu. Jedno je biti supruga predsenika pa zato ostaviti karijeru po strani (kao Angelica Rivera), potpuno drugo je biti verenica (?) nekog tamo guvernera. Takvih guvernera u Meksiku ima milion.

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2860
Godina : 27

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 29.10.13 16:42

Slažem se sa tobom.

A to da li je pukla ili ne u Srbiji je diskutabilno. Nije da je branim ali treba biti realan. Ok, RBD je jednom skroz napunio Arenu, drugi put i ako nije bilo puno bio je poprilično veliki broj ljudi. Bio sam na oba koncerta tako da nije priča rekla-kazala. Kad je sama došla bilo je očekivano da neće napuniti Arenu. Prvi put su je prebacili u DS gde staje ako se ne varam oko 1500, a drugi put je pevala u Areni gde zaista ne znam koliko je ljudi bilo. Al bez obzira za nekog ko je došao iz dalekog Meksika, ko je poznat isključivo onima koji prate telenovele, uspeh je skupiti i 1000 ljudi. Od naših "zvezda" osim njih par koji redovno prave velike koncerte ostali se ne usudjuju da organizuju koncert ni u Domu sindikata.

Ona je još od perioda Rebelde isticala da nju gluma više preterano ne zanima. Pokušavala je da izbegne tu poslednju telenovelu koju je imala po ugovoru, nije uspela i na kraju je snimila DH. U muzici joj je ok išlo, imala je dve solo turneje ako se ne varam. Negde je bolje prošla, negde lošije, ali može se reći da joj je išlo sasvim ok. Onda je krenula da sprema novi CD i sve to napusti zbog tamo nekog lika. E sad se treba vratiti na put stare slave, a treba uzeti u obzir da je cela ta euforija oko RBD već prošla. Al dobro Maite je nakon toliko godina od raspada snimila prvi CD pa super prolazi, zašto ne bi i Anahi.

Ja joj želim svu sreću. Voleo bih da ovo što se piše nije istina, ali i ako jeste nije kraj sveta.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stefan on 29.10.13 16:54

Miloš 92 wrote:
A to da li je pukla ili ne u Srbiji je diskutabilno. Nije da je branim ali treba biti realan. Kad je sama došla bilo je očekivano da neće napuniti Arenu. Prvi put su je prebacili u DS gde staje ako se ne varam oko 1500, a drugi put je pevala u Areni gde zaista ne znam koliko je ljudi bilo. Al bez obzira za nekog ko je došao iz dalekog Meksika, ko je poznat isključivo onima koji prate telenovele, uspeh je skupiti i 1000 ljudi.
Za prvi put ne znam, ali za drugi znam. Totalni fijasko. Arena pusta. Pritom, ona je "na raspolaganju" imala jedan delić Arene. Zato su mi smehotresne sve one priče da je ona ovde popularna, jer prosto nije. Pink se zajebo kad je kupio Dos Hogares na inicijativu 4-5 osoba koje su sa milion lažnih profila smarale na fb da se serija kupi. Zato mi je i bilo drago kad su je ukinuli.

Ona je još od perioda Rebelde isticala da nju gluma više preterano ne zanima. Pokušavala je da izbegne tu poslednju telenovelu koju je imala po ugovoru, nije uspela i na kraju je snimila DH.
Pa naravno da je gluma ne zanima, kad nije baš preterano talentovana. rofl Nisu za nju nikakve zahtevnije uloge. U stvari ne samo za nju, nego ni za Dulce. Sa druge strane, neke njene pesme mi se zaista dopadaju, iako nju organski ne podnosim, zahvaljujući "fanovima" koji su mi je jednostavno zgadili.

Onda je krenula da sprema novi CD i sve to napusti zbog tamo nekog lika. E sad se treba vratiti na put stare slave, a treba uzeti u obzir da je cela ta euforija oko RBD već prošla.
Istina, ali Anahi je nakon raspada bila Anahi. Ne bivša članica RBD-a. Jedina je od njih šestoro koja je uspela u tom muzičkom svetu (ne računam Maite, koja je tek izdala CD).

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2860
Godina : 27

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 29.10.13 17:11

Za prvi put ne znam, ali za drugi znam. Totalni fijasko. Arena pusta. Pritom, ona je "na raspolaganju" imala jedan delić Arene. Zato su mi smehotresne sve one priče da je ona ovde popularna, jer prosto nije. Pink se zajebo kad je kupio Dos Hogares na inicijativu 4-5 osoba koje su sa milion lažnih profila smarale na fb da se serija kupi. Zato mi je i bilo drago kad su je ukinuli.
To za deo Arene znam, a koliko je ljudi bilo zaista ne znam. Jednostavno nisu trebali da organizuju koncerte u Areni, neki manji prostor i sve bi bilo ok. Pa ona i kod njih kad organizuje koncert ne bude u prostoru koji prima 20000 ljudi. rofl A treba uzeti u obzir i to da karte nisu bile ni malo jeftine, ni za nju samu a ni kada je ceo RBD dolazio. Verujem da je bilo dosta ljudi koji bi želeli da odu na koncert, ali nisu mogli da izdvoje 2000-4000 ako se dobro sećam. I još su i RBD a i ona sama pravili koncerte u jednoj godini sa par meseci razmaka. Ja na njene koncerte nisam išao jer me je tada već prošla ta euforija oko RBD-a. Imaju dobrih pesama koje i dan danas slušam, al iskreno i kad bi se ponovo okupili (što se neće desiti) ne bih išao sad na njihov koncert. Eto možda bih otišao kada bi Maite sama došla jer nju stvarno obožavam.
A za DH nemam šta reći. Pa sama Anahi je pljuvala seriju na twitteru. rofl A što se njene glume tiče meni je ona u DH zaista bila skroz korektna. Nije neka nevidjena glumica, ali radi svoj posao ok. Bilo koja druga glumca da je odigrala tu ulogu u DH serija bi bila promašaj, jer je serija sama po sebi smeće. Na kraju je i sam Larrosa rekao da je scenario bio loše napisan.

Istina, ali Anahi je nakon raspada bila Anahi. Ne bivša članica RBD-a. Jedina je od njih šestoro koja je uspela u tom muzičkom svetu (ne računam Maite, koja je tek izdala CD).
To je istina. Anahi je postojala godinama pre RBD-a, ona je od svoje 3-4 godine na televiziji. Meni je i sada skroz bezveze da npr Maite, nakon 4 glavne uloge, snimljenog prvog solističkog CD, najavljuju kao ex RBD. Al dobro to će njih ceo život pratiti. Al dobro ima to i svojih prednsoti, mada verujem da svi fanovi RBD-a znaju ko je Maite Perroni i bez tog naglašavanja "ex RBD".

A Maite sa CD-om prolazi za sada odlično. Njen prvi singl je stigao do 10 miliona pregleda za 3 meseca i taj broj raste iz dana u dan. Dulce je to uradila za 2 godine, a Anahi mislim da nije ni prešla tu brojku. Ne zato što je najviše volim ali mislim da je od njih tri zaista CD od Maite najbolji.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Soleil on 12.02.14 15:53

Casamento de Anahí será transmitido ao vivo

U maju bi trebalo biti vjenčanje Anahi & Manuel-a Velasco-a, uz prijenos  uživo na Televisi (ceremonije vjenčanja i vjenčane zabave). Ostaje još da se vidi kakvu vjenčanicu će mladenka imati.
Soleil
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1657

Back to top Go down

Post by Angelita* on 29.11.14 23:59

Lepa jeste,ali izgleda mnogoo izvestaceno i kao da je nesto radila sa licem(botox? mada mozda je jos rano zbun  )
Angelita*
Member
Member

Poruka : 217

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 30.11.14 0:11

stvarno izgleda cudno na momente blink

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3308