EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Novosti

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Novosti

Post by Lusi on 03.04.17 23:10

Ja ADDA nikako da pocnem a redovno samskidaal epizode. Sve nesto hocu da zavrsim zapoceto da ne pocinjem jos jednu jer unapred znam da cu se navuci nanju i da cu opet bataliti zapocete smile2

Member
Member

Poruka : 352
Godina : 27

Back to top Go down

Post by Lusi on 18.04.17 21:27

I evo konacno sam u subotu uvece pocela da gledam ADDA I sad sam na 17. epizodi smile2 Sto znaci da sam se estoko zarazila.
Nisam uospte ni znala o cemu se radi ni nista, znala sam da se serija snimala jer pratim Isu na instagramu pa sam geldala slike, ali nista vise, i htela sam zbog nje da je gledam.
Mozda nije nesto spektakularno, ali je zanimljiva i dobro uradjena.

Federico Amador wub wub wub  
Isabel Macedo, prelepa, prezgodna wub wub  Vise bih volela da ona igra Carolinu da, ali je ipak ova uloga Raquel bolja za nju.

Jedino mi se ova sto glumi Carolinu ne svidja, prvi put je i geldam ali mi se uopste ne svdija. Niti mi je lepa niti atraktivna, a i ne glumi mi bas nesto.

Member
Member

Back to top Go down

Post by Sasha on 11.05.17 0:14

Ovo Argentinci snimili svoji verziju "La Fan"?

rofl

Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1893

Back to top Go down

Post by Stef on 11.05.17 1:24

Najjače od svega je da se serija zove ko ona baba u Alo alo. rofl

Posting Freak

Poruka : 6970
Godina : 20

Back to top Go down

Post by DarkAngel on 30.05.17 0:11

@Lusi wrote:
Jedino mi se ova sto glumi Carolinu ne svidja, prvi put je i geldam ali mi se uopste ne svdija. Niti mi je lepa niti atraktivna, a i ne glumi mi bas nesto.

Da je neka lepotica nije, ali o njenoj glumi uopšte ne bih diskutirao, jer osim Virginie Lago, ona je najveći glumački adut serije. Dovršiču je nakon ispitne sesije.

@Sasha wrote:Ovo Argentinci snimili svoji verziju "La Fan"?
Sada vidim da je i Telemundo početkom godine snimio telekomediju sa sličnim sadržajem. Međutim Ortega i Korovsky si najavljivali Fanny još pre godinu dana. Nakon prvih meseca od uspeha Educando a Nina, gde je Nico Furtado dobio pohvale za njegov nastup, rekli su da je on protagonist za tu komediju. Najzanimljivo je da je jedan od scenarista te telemundove serije Teresa Donato. To je ista žena koja je pomoćnik scenarista Korovskija i radila je sve njegove serije za Ortegu i Telefe. zbun  Druga scenaristkinja piše da ja Marcella Citerio, ona skoro deset godina ne radi za Telefe.

Valjda će biti objašnjenja kao što su objasnili i za Verano del '98 / Dawson's creek. Tada je Verano započeo par dana pre nego što je počeo Dawson, pa je ispalo da je tadašnji direktor programa Telefea i muž Cris Morene bio toliko oduševljen od te priče kada je bio na screeningu u Americi za Dawson, koja je prvično bila otkazana, a on nije znao da je kasnije bilo rešeno da ipak bude izabrana za midseason na tadašnjim WB, pa je on naložio Moreni i njeni scenaristi da napišu seriju sa takvim sadržaj. Na kraj postignuli su sporazum sa SONY oko distribucije te dve serije.
http://www.lanacion.com.ar/89807-telefe-en-una-inspiracion-de-verano

Mada vidim da čak ni glavna priča nije baš ista. Ovde ima dvoje muških protagonista, a sporedni likovi mislim ds su potpuno različiti (prema sinopsisu i opis likova u telemundovoj verziji, nisam video niti jednu scenu):
http://telefe.com/fanny-la-fan/personajes/

Večeras inače počinje Pol-kina “Las Estrellas”, kao zamjena za onaj fracasso od “Quiero vivir a tu lado”:

Dve nedelje kasnije trebala bi početi Fanny la fan, navodno u isti termin.
DarkAngel
Member
Member

Poruka : 279
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 30.05.17 0:16

Meni ovo liči na "Guapas".

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10872

Back to top Go down

Post by DarkAngel on 30.05.17 0:21

Carolina Aguirre i Leandro Calderone su autori "Guapas" i "Quiero vivir a tu lado", dok ovo radi mislim Claudio Lacelli. Ali da, podseća na Guapas.
DarkAngel
Member
Member

Poruka : 279
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Franko on 30.05.17 10:22

Jeste probali gledat Quiero vivir a tu lado? Mislio sam bacit oko sad kad završim Amar despues de amar.

La fiscal de hierro - 55/80
Las estrellas - 105/150
O outro lado do paraiso - 2/173
Tempo de amar - 35/150
Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 2172
Godina : 29

Back to top Go down

Post by Lusi on 30.05.17 12:07

Ja sam htela, i skinula prvih par epizoda i nikako..

Member
Member

Back to top Go down

Post by Franko on 21.06.17 16:05

Završio sam s ADDA i prebacio se na Quiero vivir a tu lado, al ne djeluje mi baš zanimljivo. Plus, te epizode od sat vremena stars Al simpa su mi Krumica i Amigorena.

Gledam sad ovu nadolazeću Golpe al corazon, po 505 put Sebastian Estevanez ko neki XY siromah koji se zaljubi u bogatašicu i snađe ih 505 istih nedaća i pizdarija. Koga briga više. Taj Estevanez doslovce od Amor en custodia snima ISTU SERIJU. cry

Jel dolazi još šta zanimljivo kod Argentinosa ove godine? Las estrellas gledam.

La fiscal de hierro - 55/80
Las estrellas - 105/150
O outro lado do paraiso - 2/173
Tempo de amar - 35/150
Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 2172
Godina : 29

Back to top Go down

Post by Sponsored content