EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Opšta tema

Page 26 of 28 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Opšta tema

Post by Jenna Maroney on 11.12.16 0:40

Vidi su na televisi skresani budžeti. Prije je na ovim njihovim novogodišnjim i božićnim događajima bilo puno više glumaca. Sad su baš skromno odradili taj dio.

Senior member

Poruka : 635

Back to top Go down

Post by Katarina on 02.01.17 22:26

https://www.instagram.com/p/BOxB06YACz1/?tagged=cokososa

Venecuelanski glumac Manuel Sosa i njegova bivša supruga Shannon de Lima ponovo zajedno.

Katarina
Junior member
Junior member

Poruka : 116

Back to top Go down

Post by Jenna Maroney on 06.01.17 3:06

Danna Garcia potvrdila da je trudna smile2

Pola glavnih glumica na televisi trudno rofl

Marjorie je definitvno utrala sa svojom trudnoćom. Ako ne bude neki live stream rađanja i sječenja pupčane vrpce evo moje glave rofl Znači nema dana da nisu novinari pisali i da ona nije postavljala detalje o trudoći. Da li se Matias pomjerio na lijevu stranu ili na desnu facepalm Da joj je dijete živo i zdravo i da sve bude ok nakon porođaja ali da je smorila smorila je.

Imala je još jednu naslovnicu PEE

Ako ništa lijepo izgleda u trudnoći wub

Senior member

Back to top Go down

Post by ~dragana~ on 06.01.17 12:05

Cudna mi cuda sto je trudna,pa nije dobila Nobelovu nagradu ili Oskara,postigla neki uspeh u karijeri pa da se toliko eksponira i placa sve te clanke,naslovnice ili neko placa ili narucuje te clanke za nju.
Toliko eksponiranje te njene na brzinu veze i trudnoce je znak da se nesto skriva.
Hulijan Hil mi je uvek delovao kao gay ili bisex.

~dragana~
Member
Member

Poruka : 387

Back to top Go down

Post by Ángel on 06.01.17 13:04

Bože koliko fotošopa na naslovnoj, ne liči uopšte na sebe. stars

Moderator

Poruka : 7940

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 06.01.17 13:57

Bukvalno. Zena je 10 puta lepsa nego na ovoj slici.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10071

Back to top Go down

Post by Jenna Maroney on 06.01.17 23:02

@~dragana~ wrote:postigla neki uspeh u karijeri pa da se toliko eksponira i placa sve te clanke,naslovnice ili neko placa ili narucuje te clanke za nju.

Žena jeste postigla uspjeh i to joj se ne može osporiti. Nije zvijezda A liste ali jeste popularna. Uostalom definiši mi uspjeh? Internacionalno nije postigla uspjeh jer telenovele nisu ono što su nekad bile. Navedi jednu glumicu iz svijeta telenovela nakon Maite koja jeste postigla nešto worldwide. Ona nema potrebe da plaća nikakve naslovnice. Ovi iz people magazina su prodali ekskluzivu da je trudna vidjeli da su dobro prošli sa tim i stavili je ponovo i vjerovatno će opet biti na naslovnici kad se porodi. Koji magazin bi išao na svoju štetu i postavljao tamo neku nebitnu osobu na naslovnicu 2 puta? Ipak je u pitanju i sam ugled i prodaja magazina.

@~dragana~ wrote:Toliko eksponiranje te njene na brzinu veze i trudnoce je znak da se nesto skriva.
Hulijan Hil mi je uvek delovao kao gay ili bisex.

Čovjek ima skoro 50 godina i 2 punoljetne dijece da jeste gay vjerovatno bi priznao da jeste. 21 je vijek zar neko uopšte misli da bi to mogao biti -?

Senior member

Back to top Go down

Post by Stefan on 06.01.17 23:24

Žena jeste postigla uspjeh i to joj se ne može osporiti. Nije zvijezda A liste ali jeste popularna.

Popularna gde? nezna Ako tako gledamo, i Renata Notni je postigla uspeh, a popularna je koliko i statista u nekoj telenoveli. lol1

Ovi iz people magazina su prodali ekskluzivu da je trudna vidjeli da su dobro prošli sa tim i stavili je ponovo i vjerovatno će opet biti na naslovnici kad se porodi. Koji magazin bi išao na svoju štetu i postavljao tamo neku nebitnu osobu na naslovnicu 2 puta? Ipak je u pitanju i sam ugled i prodaja magazina.

Štampa mahom "živi" od oglasa, prodaja je tu manje bitan faktor. Ne znam da li si nekad listala People en español, oni imaju možda 7-8 ljudi koje vrte u krug. Ostali kao da ne postoje. Okej je što ti voliš Marjorie, ali hajde da se ne lažemo, nisu oni stavili Marjorie na naslovnu zato što će im tiraž planuti. Isto tako, ne verujem da je platila naslovnu (ko o čemu, dragana o plaćanju i teorijama zavere). Mediji ipak funkcionišu malo drugačije, Angel je to lepo objasnio pre nekoliko nedelja.

Čovjek ima skoro 50 godina i 2 punoljetne dijece da jeste gay vjerovatno bi priznao da jeste. 21 je vijek zar neko uopšte misli da bi to mogao biti -?

Zašto bi to priznao? Može da se skriva hasta la muerte baš zato što ima decu. Ali, dosadašnja praksa je pokazala da gde ima dima... popcorn Ja za njega stavljam ruku u vatru da je biseksualac. A i čitava ova priča sa Marjorie je prilično "rijaliti" fazon - više mi liči na jaaaaako dobro osmišljen PR nego na ne znam kako iskrenu ljubavnu priču. Nije da nema sličnih priča u medijima, čak i kod nas. popcorn

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2813
Godina : 27

Back to top Go down

Post by Jenna Maroney on 06.01.17 23:52

@Stefan wrote:Popularna gde?  nezna Ako tako gledamo, i Renata Notni je postigla uspeh, a popularna je koliko i statista u nekoj telenoveli.  lol1

Popularna je dovoljno da ne mora plaćati naslovnice nekog magazina. To je bila suština mog posta. Popularna je u tabloidima, popularna je na društvenim mrežama, radila je milion stvari izvan telenovela koje su joj omogućile da bude relevantna.

Okej je što ti voliš Marjorie, ali hajde da se ne lažemo, nisu oni stavili Marjorie na naslovnu zato što će im tiraž planuti.

Ja nisam ni rekla da će tiraž planuti. Ali očito da je bilo nešto interesantno pa su je postavili ponovo na naslovnicu. I ovaj dio se odnosio na draganine izjave kako je ona nešto platila. To što ja nju volim ne znači da ću je kovati u zvijezde. Nikad nisam rekla da je ona najbolja, najpopularnija i najljepša glumica ikad. Ako je loša reći ću da je loša, ako je dobra pohvaliću je. Nisam jedan od onih fanova kojima je orgazam sve što neko koga voliš uradi. Žena je ok glumica, lijepa je, simpatična, ima harizmu, prosto ima nešto što se meni dopada wub Svako ovdje ima nekoga koga voli i normalno da će uvijek biti tu da prokomentariše vijesti o tom nekom smile2 Ali uvijek treba imati dozu realnosti.

Senior member

Back to top Go down

Post by ~dragana~ on 07.01.17 10:20

Upravo tako,treba imati dozu realnosti.Toliko eksponiranje u medijima zbog trudnoće i veze nisu imale ni mnogo veće svetske zvezde od nje.
Ako nema potrebu da plaća za naslovnice zašto se toliko slika za njih?Zašto bitan momenat svoga života pretvara u rijaliti šou?Zato što je toliko popularna pa ovi magazini neće preživeti ako se ona ne slika na naslovnici sa svojom ekskluzivom?
Margarita Maganja svojevremeno nije ni objavljivala da je trudna,saznalo se da je rodila još jedno dete tek kad je napunilo nekoliko meseci.Za mnoge glumice i pevačice se saznalo da su trudne tek u poodmakloj trudnoći.
To što neko ima 50 godina i toliko i toliko dece ga ne štiti od toga da je gay ili biseksualac.
Nemam ništa protiv ove glumice,nije mi omiljena ali sam je volela u Amor Infiel,u svim ostalim ulogama gde sam je gledala mi nije bila ništa posebna.Nemam ništa protiv ni ako je neko obožava,ukusi su različiti.
Samo realno posmatram stvari.Malo je osoba za koje će se časopisi otimati,većina plaća da bude u medijima,što novcem,što nečim drugim,prijateljskim vezama ili to plate agencije i menadžeri koji ih zastupaju.

~dragana~
Member
Member

Poruka : 387

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 26 of 28 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics