EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Opšta tema

Page 28 of 28 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28

View previous topic View next topic Go down

Re: Opšta tema

Post by Miloš92 on 19.04.17 22:58

Ma meni sve tu miriše da to i nije njegovo dete. Prosto su se dogovorili da joj posluži kao paravan. na kraju će još Soto da ispadne otac. rofl rofl rofl Šalim se malo. Mislim ono žena se porodila a on je odmah posle toga konstantno putovao, čas sa svojom starijom decom, čas sa prijateljima... Ono, bebu nije ni vidjao. Aj da razumem da su oni u svadji al svejendo bar ćeš da se zanimaš za dete. Bar je to moja neka logika. Al ne vidim čemu sve to, koga pa briga čije je dete rodila Marjorie de Sousa?

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10071

Back to top Go down

Post by Jenna Maroney on 20.04.17 0:42

Već se mjesec dana piše o ovome. Bilo je milion nekih verzija od tog da je Marjorie u postporođajnoj depresiji, da je dijete rođeno sa nekom defektom pa čak i ta da je Soto otac dijeteta...

Da je napravila bezpotrebni cirkus i da joj se to obilo o glavu jeste. Drago mi je zbog toga. Neka malo smiri doživljaj. Da sada traži neku privatnost je smiješno kad je skakala iz friždera tokom trudnoće. Da nisu toliko smarali ne bi se niko ni bavio svim time.

Ja nisam promijenila mišljenje o njoj. I dalje je gotivim i gotiviću je. Po onom što sam ja upratila tokom ovog perioda nakon porođaja jeste to da je konstantno sa bebom. Mislim da je nakon trudnoće otišla samo na onu Osoriovu predstavu jer je dobra sa njim i sa Susy i Carmen Salinas. Za Gila se to ne može reći. Čovjek je svakodnevno na instagramu postavljao slike iz Majamija, sa nekakvih promocija svojih parfema, kozmetike... Ni mjesec dana nakon rođenja dijeteta je otišao u Japan sa djecom iz prethodnog braka. Bukvalno ga nije bilo 3 dana sa njom.

Ovo što se sad ganjaju je glupo. To dijete se tek rodilo a roditelji se svađaju. Napravili su cirkus koji će vjerovatno trajati mjesecima. Neko će ugrabiti poneku naslovnicu i to je to.

Vidim on je obriso sve objave sa njom na instagramu i da su se prestali pratiti facepalm

@Miloš92 wrote:Al ne vidim čemu sve to, koga pa briga čije je dete rodila Marjorie de Sousa?

Pa kako koga? Mene recimo rofl Šalim se rofl

Znaš vrlodobro kakvi su meksikanci. Susana Gonzalez se i dan danas nije oprala zbog skandala sa ocem njenog djeteta. Ova je na sebe prije toga navukla gnjev zbog ono sa Sotoom pa ako se na to doda i neka "švalerancija" mogli su je samo razapeti  rofl

Senior member

Poruka : 635

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 20.04.17 3:14

Znaš vrlodobro kakvi su meksikanci. Susana Gonzalez se i dan danas nije oprala zbog skandala sa ocem njenog djeteta. Ova je na sebe prije toga navukla gnjev zbog ono sa Sotoom pa ako se na to doda i neka "švalerancija" mogli su je samo razapeti

Me meksikanci su generalno zatucan narod. To što se desilo Susy je meni tako retardirano. Mislim ono i ona je tu bila nenormalna sa svojim izjavama tipa "Ne znam ko je otac mog deteta". Ali toliko razapeti ženu zbog privatnog života je meni besmisleno. Žena je pre svega jedna od njihovh najboljih glumica. Kako smo mi drugačiji narod, nama je Ceca najveća zvezda. rofl rofl rofl Ali opet njena situacija je drugačija od Marjorie. Prvo Susy je njihova, drugo njena karijera je bila u usponu i gradila je imidž napaćene glavne junakinje, treće Santamarina je u to vreme žario i palio, četvrto Itati je kod njih zbog Soraye ikona koju obožavaju, plus je davale raznorazne izjave i pljuvala Susy. Marjorie je strankinja koja nikada nije bila nešto ekstremno popularna niti omiljena u Meksiku, nema imidž kakav je imala Susy. Tako da ono verujem da mnoge ni ne zanima da li je trudna i čije je dete rodila. Eto konkretnog dokaza, cela ova frka koju prave Marjorie i Gil prolazi poprilično nezapaženo. Više oni sami prave frku nego što medije i publiku to zanima.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by ~dragana~ on 20.04.17 13:23

Na ovu temu sam pisala ranije,kad je objavila da je trudna i nisam promenila mišljenje.Toliko medijsko eksponiranje mi je bio dokaz da je ta veza lažna i da se nešto zataškava njom.Otac deteta može biti i Hulijan ili bilo ko,to mene ne zanima.Hulijan Hil je najverovatnije gej ili bi,moguće da je poslužio samo kao paravan a i ona njemu.Najbitnije je da je detence živo i zdravo. smile

~dragana~
Member
Member

Poruka : 387

Back to top Go down

Post by Jenna Maroney on 22.04.17 0:57

@Miloš92 wrote:
Eto konkretnog dokaza, cela ova frka koju prave Marjorie i Gil prolazi poprilično nezapaženo. Više oni sami prave frku nego što medije i publiku to zanima.

Miloše jel mi pratimo iste vijesti rofl Pa o ovome se pisalo danima i danima. Nema portala koji nije pisao o tome. Čak su bili i top trend na twitteru. Pa ona njena izjava za medije je bila u top 5 jučer.

https://www.youtube.com/watch?v=9zROB2s_E1g

Ženu zamalo nisu udarili.

Gil je danas imao nastup sa suzama i ubiše čitav dan o tome. Ne stajem ni na čiju stranu ali ona je sad za sad pokazala više dostojanstva. Ove suze su tako fake kao i sama veza.

https://www.youtube.com/watch?v=WfuH6u6V21M

Inače ni ovo nije prošlo bez Carmen Salinas rofl

Senior member

Poruka : 635

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 22.04.17 4:30

Ja koliko sam pratio celu situaciju više oni sami prave cirkus, nego što to rade mediji. Žele privatnost a samo se nešto prepucavaju preko medija. Normalno je da će mediji da prenesu vest o raskidu. Al taman prestane da se piše o tome neko od njih dvoje se pojavi sa nekom novom izjavom. Kao juče ona sa onim pismom ili šta je već. Ženo tražiš privatnost a zadnjih meseci si napravila rijaliti od života. Samo što nisi snimila kako ti dete izlazi iz one stvari. Gde nestade preko noći ta velika ljubav? Al ne, devet meseci su davili sa trudnoćom i njihovom pričom iz bajke. Sada će par meseci da dave sa rastankom. A na kraju će se pomiriti i biti najbolji prijatelji kako bi dete bilo srećno. To se zove marketing. A ja sam sve sigurniji da je od starta sve lepo dogovoreno i da dete i nije njegovo. Da su ćutali i rastali se bez cirkusa verujem da nikog ne bi zanimalo niti bi komentarisao njihov rastanak. Al šta očekivati od čoveka koji je kačio slike svog polnog organa na twitter, pa onda izjavljivao da mediji prenose njegovu intimu. Mislim ono čoveče podelio si svoj k.... sa celim svetom. Uvek je bio željan pažnje. Ne znam da li mi je gori ovaj snimak njegovog plakanja ili ovog njenog isfoliranog "Nemojte da ih povredite." Toliko želi da izbegne medije da se pojavila na trenutno najpopularnijoj predstavi. Al realno zabole me za celu ovu priču. Neka bar iskoristi sve ovo da ugrabi neku dobru villanu.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 22.04.17 14:11

Ni mene njih dvoje ne zanimaju preterano. Od pocetka mi je ta njihova "veza" uzasno prenaduvana i iritantna. Zasto? Zato sto ljudi, kojima je istinski stalo do veze i njenog opstanka, i koji u toj istoj vezi imaju probleme, nemaju vremena da svoju vezu publikuju na drustvenim mrezama i da prave rijaliti od zivota, nego probleme razresavaju u cetiri zida, bili poznati ili ne, tako da se necu ni maltretirati da gledam ove snimke. On mi je uvek bio beznacajan glumac, a nje sto se tice, smatram da je vrhunac njene karijere Kendra Fereti, ostalo je nevredno pomena. I ja smatram da oni vise prave frku i vuku medije za rukav, nego sto ih istinski zanimaju, prosto oboje vriste za publicitetom, kao i Zaklin Brakamontes.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3218

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 28 of 28 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics