EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Opšta tema

Page 29 of 38 Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 33 ... 38  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Opšta tema

Post by Miloš92 on 04.05.17 23:17

Hteo sam juče da prokomentarišem i zabroavio sam. Ne zna se ko je gori od njih dvoje. Da li ona koja je potrčala da iskroisti ovaj haos i proda ekskluzivu ili on koji je okačio slike deteta kako bi joj sjebao biznis. Ljigavi su oboje. Mada više on jer da se ovo nije deislo verovato bi i on "prodao" svoje dete i smeškao se sa iste te naslovnice.

Inače, danas je objavljeno da je i Marjorie ostala bez ekskluzivnog ugovora. Zvanično saopštenje njenog menadžera:

“Marjorie de Sousa solo tiene palabras de agradecimiento a la empresa que consolidó su carrera internacional, la cadena Televisa. Concluye un ciclo de éxitos en la empresa pero se abre un panorama de oportunidades para continuar con su carrera artística. Gratitud, los mejores recuerdos son los que se llevan para iniciar esta etapa”

Jel samo meni ovo deluje kao opraštanje sa televisom?

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10871

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 04.05.17 23:36

Sranje facepalm
A taman sam se ponadao da cu je gledati zajedno sa Ruljijem sad

Sin Senos Si Hay Paraiso 2 80/?
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3527

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 04.05.17 23:51

Pa ne mora da znači da nećeš. Mnogi su ostali bez ekskluzivnog ugovora i sada potpisuju ugovor zasebno za svaki projekat. Ali meni ovo obaveštenje deluje kao da se oprašta od televise. Zatvara ciklus, otvaraju se nova vrata i sl.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by ~dragana~ on 06.05.17 9:12

Meni su ti ekskluzivni ugovori čista glupost.Plaćaš nekoga debelo godinama a on snimi jedan projekat za to vreme.Ugovor po projektu i gotova stvar,to mi je logično.

~dragana~
Member
Member

Poruka : 481

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 24.05.17 15:42

posto nam je vec postala tradicija da prenosimo vesti o Marzori i Hulianu evo nove vesti smile2
Marzori je dobila na sudu tako da tata Hulian ce moci da vidi svoje dete jednom nedeljno u roku od sat vremena i to pod nadzorom naklon
sto mi je dragoooo wub
ajt sad neka se malo smiri i vrati se u punom sjaju smile zaista mi nedostaje mrgreen i neka se vrati kao zloca smile2 rofl

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Jenna Maroney on 24.05.17 17:59

@-MILOS- wrote:Marzori je dobila na sudu tako da tata Hulian ce moci da vidi svoje dete jednom nedeljno u roku od sat vremena i to pod nadzorom naklon
sto mi je dragoooo wub

Pa dobro nije mi ovo baš za naklon Ovim se samo nanosi šteta tom jadnom dijetetu. Dobila je presudu ali pod cijenu čega? Postala je omražena kao niko. Udji na njihove portale, klipove na yt i nećeš naći ni na jedan komentar podrške. Svi je pljuju a pogotovo žene  facepalm

Sud nije mogao donijeti ovakvu odluku tek tako. Vjerovatno je ona imala dokaze za sve one tvrdnje koje je iznijela. Ona ga je optužila da konzumira drogu i da je agresivan, on nju da nije normalna a navodno je ček i tražio dnk analizu  facepalm I onda njega neko smatra dobrim ocem. Frajere je ostavio bebu nakon mjesec dana, nije dolazio u Meksiko zbog "poslovnih obaveza" da ga vidi i onda plače pred kamerama i svi popuše tu ptiču o požrtvovanom roditeljua nju nazivaju lošom majkom iako se žena nije odvajala od dijeteta.

Činjenica je da su oboje željni pažnje ali Marjorie je mala maca u odnosu na njeg. On je baš ona prava muška pizda rofl

To da će se ona vratiti u punom sjaju teško. Napravila je sebi ogromnu štetu u karijeri. Mislim da nijedan producent nije lud da je uzme kao glavnu. Odmah bi seriju osudio na propast. Nadam se da će dobiti kakvu dobru villanu da popravi utisak o sebi.

btw valjda je žena zaslužila temu na ovom forumu smile2
Jenna Maroney
Senior member
Senior member

Poruka : 780

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 24.05.17 18:44

I ja ne vidim šta je ovde za klanjanje. To što će dete da vidja svog oca jednom nedeljno, na sat vremena, pod nadzorom socijalnih radnika. Sjajno za dete, nema šta.

Mislim ono, možeš ti biti nečiji fan ali žena je ispala žešći debil. Ko o čemu ona samo o parama priča a dete ko šiša. I još kad krene sa onom isfoliranom bojom glasa da priča. Smetaju joj mediji. Ma idi. Da su se rastali u miru, bez ovakvih uvreda, mediji ne bi ni primetili da nisu više zajedno. Ni prvi ni poslednji par koji se rastao. Al ne oni se prepucavaju svaki dan preko medija a onda im ti isti mediji smetaju. Sad je našla da kaže da je ovaj narkoman, a kad se jebala sa njim i pravila dete a potom pravila rijaliti od njihove "ljubavne" priče tad nije bio narkoman. Alo ženo bila si već jednom sa njimu vezi, o čemu mi tu pričamo?

Nije ni on cvećka. Sad to što nije video dete mesec dana. Ko zna zašto je to tako bilo? Ko zna od kada su krenuli njihovi problemi? Možda mu prosto nije davala da vidja dete. Šta je trebao da uradi? Da se bije sa njom da bi video dete? Možda je prosto čekao da sudski to reše. A možda ga i zabole za dete.

Ja samo čekam jednog dana vest da je Gabriel Soto otac deteta. rofl

Što se tiče odluke suda. Generalno su svuda u svetu majke zaštoćene kao beli medvedi. Što meni nije ok. Nije uvek majka ta koja je u pravu. Ne mislim konkretno na ovaj slučaj već generalno pričam.

Nisam ni na čijoj strani. Oboje su ljigavi i grozni.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Jenna Maroney on 24.05.17 19:19

@Miloš92 wrote:Nije ni on cvećka. Sad to što nije video dete mesec dana. Ko zna zašto je to tako bilo? Ko zna od kada su krenuli njihovi problemi? Možda mu prosto nije davala da vidja dete. Šta je trebao da uradi? Da se bije sa njom da bi video dete? Možda je prosto čekao da sudski to reše. A možda ga i zabole za dete.

Oboje su izjavili da ona nikad nije zabranjivala da on vidi dijete. Poslije onog putovanja i Japan otišao je da promoviše neku kozmetiku i nakon toga se nije vraćao sve do par dana kada je imao ročište. Kada su ga pitali zašto nisi vidio dijete on je sam rekao zbog posla jer nije bio u mogućnosti da dođe u Meksiko,

Ko o čemu ona samo o parama priča a dete ko šiša. I još kad krene sa onom isfoliranom bojom glasa da priča.

Dijete će dobijati 20% od njegovih ukupnih prihoda. Praksa je svuda u svijetu da ide od 15% pa nadalje. Dakle nije se ništa oparila. Mada ni u jednom trenutku ona nije pričala o tim parama. Samo je se provlačila neka cifra.

U principu sam i prestala da se bavim nešto pretjerano ovom temom ali ona se ne odvaja od dijeteta. 2-3 puta se pojavila u javnosti nakon porođaja. I ne vidim šta to isfolirano ona priča. Glas joj je isti kao i uvijek.
Jenna Maroney
Senior member
Senior member

Poruka : 780

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 24.05.17 19:32

Milose ne moralisi molim te. Koliko da sam ja njen fan izuzetno sam realan. Ovo i jeste za klanjanje. Kad je mogao da ne vidi dete mesec dana iako mu ona nije zabranjivala on nije sljivio za dete vec se setkao. Bolje je za dete da odrasta bez oca nego sa ocem koji je uz to pritom folirant (a mozda i narkoman). Kako je moguce da tek rodjeno dete bukvalno odbacis a da kao izgovor uzmes morao sam da radim. Ja sam na njenoj strani ne kao fan vec kao neko ko se solidarisem sa njom u potpunosti. Sama u drugoj drzavi sa detetom gde je razapeta kao najveci olos, a to sigurno nije zasluzila. Meksiko je jedna takva konzerva da prosto volim sto je po prvi put neka institucija stala na njenu stranu. Da zena nije imala dokaze sigurno ne bi presudili u njenu korist. Ne kazem da je ona svetica, ali u svemu ovome je bar pokazala da joj je do deteta bas stalo za razliku od njega.

e, da se nadovezem na ovo da su majke generalno zasticene kao beli medvedi smile
Samo cu reci Sindi. Njen slucaj je svima nama poznat. Ukoliko nije izguglajte smile

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stefan on 24.05.17 19:44

Ništa tu nije za klanjanje. Oboje su moroni željni pažnje. Pitanje je koliko im je to dete uopšte važno. Zvuči ružno, ali sagledajte situaciju objektivno. Ona koja traži 200 hiljada pesosa mesečno i nije joj na pameti ništa osim novca, on koji se folira i kmeči pred kamerama. Mislim daj. Mogli su to da reše bez medijske pompe, ali oboje su ono što se kaže attention whores.

Inače, jel neko od njih dvoje potvrdio pisanja o presudi? Jer ja zvaničnu potvrdu video nisam. hmm A i nekako mi je prebrzo doneta ta presuda. Čekaj bre, tek je prošlo prvo ročište, oboje su rekli da se suđenje nastavlja, kako sad odjednom sudija presudio u njenu korist?

Pritom, ako je stvarno tačno da će Gil viđati dete jednom nedeljno na sat vremena, onda je Mardžori definitivno pokazala da je ona jedna velika nula od čoveka. A kakva će majka biti, to ćemo da vidimo. Lepo Gil reče u jednom intervjuu da mu ovo nije prvi put da je otac, već ima dvoje dece, koja koliko znam nisu problematična, imaju super odnos s njim. Kako onda on odjednom đavo, nasilnik, narkoman i šta sve ne, a ona svetica? Kako joj nije bio nasilnik i narkoman dok je dušu prodavala za naslovne strane?

Miloše, a kako je ona to pokazala da joj je stalo do deteta? Tako što je pokušala da izmuze 200 hiljada mesečno? naklon To je baš onako način da pokažeš da si super mama. shitshield

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2972
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 29 of 38 Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 33 ... 38  Next

View previous topic View next topic Back to top