EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Opšta tema

Page 33 of 38 Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 38  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Opšta tema

Post by Miloš92 on 31.05.17 21:48

Jenna, nije ona još uvek ni blizu slave nebitne Maite Perroni. O njoj su na ovom forumu ispisane stranice i stranice. rofl

Nebitna Marjorie i njenih 10 zadnjih stranica ove teme

A o čemu se piše? Jel o njenoj karijeri ili skandalima? smile2 Dok nije ispala jadnica niko je nije ni spominjao ovde na forumu. smile2 Mislim da je i ona sama toga svesna i da zato i radi sve ovo.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10944

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 31.05.17 21:57

pa sad kako ko smile2 hejteri ce se uvek vise hvatati za skandale smile2
a bas sam se pitao kad ce nicim izazvan Milos napisati Majte Peroni i to se desi naklon

Me declaro culpable 30/?
Отель Элеон 49/55+
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3565

Back to top Go down

Post by Jenna Maroney on 31.05.17 22:03

Svako ovdje ima svoju Maite Perroni smile2

A o čemu se piše? Jel o njenoj karijeri ili skandalima? smile2 Dok nije ispala jadnica niko je nije ni spominjao ovde na forumu. smile2 Mislim da je i ona sama toga svesna i da zato i radi sve ovo.

A o nečijoj karijeri se kao piše? Televisa nikad više neće imati zvijezde kakve je nekad imala i o kojima su se mediji bavili. Naravno da ćeš imati neki skandal da ostaneš u žiži interesovanja. Svaka glumica ranije je imala nešto. Nije nijedna bila zvijezda samo zato što je bila lijepa i korektno glumila.

Šta mogu ponuditi ove ravne linije Pimentel, Notni, Brito, Baeva, Velden... O kakvim exitima mogu one pričati. Jedna glumi u kartonskim serijama u produkciji Lucero Suarez, druga igra neke nebitne uloge, treća ni sama ne zna kako je dobila glavnu ulogu... A kad ih sastaviš na jedno mjesto ne znaš koja je koja. Sve su iste. Piše se o Marjorie kako nije zvijezda kako je nebitna i sl. Nebitne su sve odreda.

Da se kačim Maite da bih isprovocirala tebe ili piskarala do sutra ne želim. Njenu karijeru poštujem. Zvijezda je, korektno vodi svoju karijeru, tu i tamo ubode neki exito. Što se mene tiče zalsuženo je na mjestu gdje jeste. Ja ako pišem nešto ja baratam činjenicama a ne željom da nekom dižem pritisak  winky

Ako ćemo već pričati o nečijem jebanju šta je sa Angelique Boyer? Ne bi ni ona prismrdila nikavoj ulozi da se nije zakačila za Castra. Svako se kači i liže sa nekim. Nije Marjorie jedina.
Jenna Maroney
Senior member
Senior member

Poruka : 792

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 31.05.17 22:17

Samo što je moja diva Maite pevala pred prepunom brazislkom Marakanom kao i širom sveta, imala svetski boom CCEA i TDA kao ni jedna iz njene generacije. A šta vaša diva Marjorie ima od toga? plez Šalim se ja malo. Jenna znaš da nemam ništa protiv tebe, šta više jedna si od retkih koju gotivim sa ovih foruma. smile Uvek si bila realna devojka i u većini stvari se slažemo.

A o nečijoj karijeri se kao piše? Televisa nikad više neće imati zvijezde kakve je nekad imala i o kojima su se mediji bavili. Naravno da ćeš imati neki skandal da ostaneš u žiži interesovanja. Svaka glumica ranije je imala nešto. Nije nijedna bila zvijezda samo zato što je bila lijepa i korektno glumila.

Ja to stalno govorim. To je ono što fali današnjim glumicama. Pa Maite i Levy su poslednji par koji je digao sve medije na noge svojim švalerisanjem. Na kraju se ne zna dal ga je zaista bilo ili nije ali se pisalo mesecima o tome. To je bilo pre 10 godina. Ove nove glumice i glumci su toliko dosadni. Samo snimaju, lete iz serije u seriju, udaju se, radjaju decu... Nikakav cirkus i haos.

Ako ćemo već pričati o nečijem jebanju šta je sa Angelique Boyer? Ne bi ni ona prismrdila nikavoj ulozi da se nije zakačila za Castra. Svako se kači i liže sa nekim.

Ja nju obožavam ali uvek sam to govorio. Da se nije kresala sa Castrom dobila bi Teresu nikada. A bez Terese ni ove ostale glavne uloge.

Da se kačim Maite da bih isprovocirala tebe ili piskarala do sutra ne želim. Njenu karijeru poštujem. Zvijezda je, korektno vodi svoju karijeru, tu i tamo ubode neki exito. Što se mene tiče zalsuženo je na mjestu gdje jeste. Ja ako pišem nešto ja baratam činjenicama a ne željom da nekom dižem pritisak

Nemaš čime da me isprovociraš jer sve ovo što si napisala je istina. Imala je exita ali isto tako je i fracasirala. Ali koja pa nije? Al o njoj se konstantno piše. Pa evo već danima se na njihovim forumima piše samo o njoj i o svemu to se dešava. Ona se pametno ne oglašava, nek se piše. Tako i treba.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stefy on 01.06.17 5:00

Ludvika Paleta je postala majka dvoje blizanaca, Barbara i Sebastijan. wub

http://www.tvynovelas.com/mx/noticias/17/05/31/ludwika-paleta-emiliano-salinas-rumores-sexo-nombres-mellizos/

Mnogo mi je drago zbog nje, baš sam je zgotivio uz LQDC i želim joj sve najlepše. Sad mi je jasno zašto je u drugoj sezoni buckasta. smile2

Moderator

Poruka : 4017
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 01.06.17 5:10

Ni ja nisam znao da je u poodmakloj trudnoći. Čitao sam da čeka blizance ali nisam znao da će se tako brzo poroditi. Znači da je uveliko bila trudna dok je snimala LQDC. Uglavnom sve najlepše joj želim.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Katarina on 21.07.17 23:56

Pesma i spot posvećeni Monici Spear video izaziva već danima razne komentare zbog pozvanih i nepozvanih kolega u projektu

Katarina
Junior member
Junior member

Poruka : 142

Back to top Go down

Post by Lusi on 22.07.17 0:13

Meni je ovo prelepo wub

Member
Member

Poruka : 353
Godina : 27

Back to top Go down

Post by Katarina on 22.07.17 0:18

I meni posebno zbog ljudi koji su pozvani u spot wub

Katarina
Junior member
Junior member

Poruka : 142

Back to top Go down

Post by ~dragana~ on 22.07.17 18:55

Lepo što su se setili nje i napravili nešto takvo.

~dragana~
Member
Member

Poruka : 481

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 33 of 38 Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 38  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics