EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Opšta tema

Page 38 of 38 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38

View previous topic View next topic Go down

Re: Opšta tema

Post by -MILOS- on 13.10.17 9:54

Eduardo Yañez super star nase drage Televise je lupio takvu samarcinu jednom novinaru da su guske iz Hoy ostale bez komentara, a inace je poznato da svakog malo opletu. I na kraju ce ovo sa Yañezom da se zaboravi i dace mu se protagonico. Koji debil.

Отель Элеон 01/42+
Sin Senos Si Hay Paraiso 2 80/?
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3529

Back to top Go down

Post by Stefan on 13.10.17 10:27

Mnogooo mi je žao što nisam imao vremena da ubacim tu priču u novine, ali dobro sledeći broj je blizu. rofl Koji je to idiot.

I Sebastian Rulli je nedavno planuo na novinara i to kad ga je pitao da li je tačno da nema ekskluzivni ugovor sa Televisom. Doduše nije ga udario, ali malo je falilo. rofl

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2972
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 13.10.17 11:02

Rulli je popizdeo jer Boyer i on izgleda ne žele da priznaju da nemaju više ekskluzivni ugovor. Oni tvrde da i dalje imaju dok njihovi novinari i ove forumske tračare tvrde da nemaju.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10871

Back to top Go down

Post by Ángel on 13.10.17 12:10

Da se ne lažemo, ti novinari su postali takvo dno i toliko sebi daju za pravo da postavljaju debilna i previše intimna pitanja da stvarno ne čudi što ljudi gube kontrolu i nasrću na njih. Lukas je najbolje opisao u jednoj emisije te novinare rekavišu da su oni nesrećnici koji pate što nisu postali poznati i popularni i sad misle da su kao novinari mnogo bitni. Što je i diva zdušno podržala.

Ima jedan klip (čini mi se na Blicovom sajtu) ispred Casine, kada su navalili na Cecu (tipa 7 dana posle premijere i konferencije povodom novog spota na kojoj je svima njima davala intervju) gde im ona kaže dobro šta vi više imate mene da pitate, jesam pre 3 dana razgovarala sa svima vama, šta novo imate da čujete... rofl rofl rofl

I ti novinari, šta njih zabole da li Rulli/Boyer imaju ekskluzivni ugovor?! Zašto je to bitno? Je l' to relevantna informacija za čitaoce? Za gledaoce? Nije. Zašto bi bila? Ako Televisa hoće nekog u seriji, zvaće ga bez obzira na vrstu ugovora.

Intervjui su poslednjih nekoliko godina (svi, i u štampanim i u elektronskim medijima) postali takva jedna nepodnošljiva debilana. Jer se intervjuiše svaka maloletna budala koja je pokazal pi*ku na instagramu, svaka prostitutka, i još se priča o nekim moronskim temama, ceni cipela iz seks šopa i broju popijenih flaša prethodne noći.

I treba da tuku te nevaspitane kvazi novinare!

Moderator

Poruka : 8348

Back to top Go down

Post by ~dragana~ on 15.10.17 10:00

Kakvo god pitanje da mu je novinar postavio njegovo je pravo da pita a ovaj nek odgovori ili ne.Nije njemu novinar udario šamar i rekao "odgovaraj na pitanje". rofl
Prostačko i bahato ponašanje glumca.Ipak ne isključujem mogućnost da je to sve i namešteno.U tom svetu ništa nije 100% sigurno.

~dragana~
Member
Member

Poruka : 481

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 12.11.17 5:03

Evo ovde

Claudia Ramirez nastavlja da proziva Televisu. Povodom nesreće ovih iz MDC napisala je nekoliko tvitova.

Anoche un lamentable accidente se llevó la vida de dos compañeros, por la condiciones tan lamentables con las que trabajan nuestros choferes... #bastadeexponernuestrasvidasTelvisa

A todas la televisoras un llamado urgente, son vidas las que están de por medio #bastadeexponernuestras vidas quien me sigue ?!!!

Ako sad ne izleti iz Televise neće nikada. Ja ne znam kako i zašto su joj i do sada prelazili preko prozivki. Mislim kapiram da je za ovo u pravu ali opet ne možeš tako tako da prozivaš kuću za koju radiš.

Esmeralda Pimentel je retvitovla ovaj njen tvit i to ovaj gde spominje Televisu.

I Jose Ron je imao svoj komentar

No se las causas del accidente pero espero que con esto cambien horarios y tiempos de descanso de los choferes que trabajan día a día en cada producción

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10871

Back to top Go down

Post by Jenna Maroney on 12.11.17 16:02

Ja ne znam zasto nju jos nisu istjerali. Hajde da je neki bitan faktor pa i nekako. Nebitna zena koju su svi zaboravili i ovi joj dali sansu da je dignu iz mrtvih i ona se pravi luda facepalm Nebitna zeno sa nebitnom ulogom u nebitnoj seriji dovedi se u red dok nisi postala jos vise nebitna rofl A daj boze da i ovu smaracicu Pimentel otpuste pop

A ovaj Ron dezurna tracara. Nekad pazi da ga de la Funete ne iskomada kao ono drvo rofl
Jenna Maroney
Senior member
Senior member

Poruka : 780

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 38 of 38 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics