EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Opšta tema

Page 40 of 41 Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41  Next

Go down

Re: Opšta tema

Post by ~dragana~ on 31.01.18 19:47

Što se Maritze tiče možda joj je zaista dosadio taj svet a možda će za koju godinu da napravi " veliki povratak".

Za ovo dvoje ne treba ni trošiti reči a i pitanje je da li je to sve baš tako kao što oni izjavljuju u medijima.Uostalom,nije me ni briga,dovoljno su se već izblamirali.
A možda je i kao u serijama,lažni DNK rezultat.Ni to me ne bi čudilo. lolsign

~dragana~
Senior member
Senior member

Poruka : 507

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 06.02.18 0:44

Gledam pre klipove iz danasnjeg HOY gde je gostovala Irina Baeva. Jbt sa onom uzasnom nadogradnjom stvarno izgleda kao neka golfa rusa. A i ovi voditelji, a pogotovo voditeljke su je gledale kao da je ispod njihovog nivoa. Bar sam ja takav utisak stekao.

Отель Элеон 57/63
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3726

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 06.02.18 1:38

Grozna je ovako plava. Treba ona da se drži crne boje. Inače, nedavno gledam neki njen intervju gde su je pitali da li će ići za praznike kod porodice u Rusiju ili će oni doći kod nje, na šta ona odgovara "Ne, karte su preskupe." Aloooo, devojka je odigrala dve glavne uloge. To samo govori o tome koliko su te nove glavne glumice klasične televisine radnice i koliko su nebitne.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 11149

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 21.02.18 18:57

Jel ste ispratili ovaj skandal sa Karlom Souzom? U jednoj emisiji izjavila je da je na početku karijere slovana od strane jednog producenta. Nakon toga Televisa je izdala saopštenje da raskida saradnju sa producentom Gustavom Lozom zbog toga što je Karla izjavila. On je danas sve to oštro demantovao i isprozivao Televisu i izjavio da su upravo čelnici Televisi godinama tretirali svoje glumice kao prostitutke i ponovo pokrenuo priču oko onog kataloga. E sad je došlo da zabune jer je Karla sa tim Lozom radila 2010 i tada su prema njegovim tvrdnjama par meseci bili u vezi. A onda su 2016 zajedno radili na filmu "Que culpa tiene el nino", gd eje on bio producent i režiser a ona odigralaglavnu ulogu. Tako da nije baš logično da posle svega toga ponovo radi sa čovekom koji je silovao. Tako da mediji i publika tipuju na Pedra Damiana, koga Televisa želi da zaštiti i svali krivicu na ovog Lozu. Pedrova "Verano de amor" je prva serija koju je Karla snimala i to je serija koja se gotovo cela snimala na lokacijama u Verakruzu, što se podudara sa njenim izjavama da su tokom tog projekta dosta snimali na jednoj lokaciji i gotovo živeli u hotelu. Ako sa uspeo dobro da pohvatam ona sutra ponovo gostuje negde gde će dati izjavu u vezi ovog Loze.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by ~dragana~ on 23.02.18 9:33

To je izgleda neki trend, sve su silovane i zlostavljane, kao u Holivudu.
Ne kažem da u tom svetu nema zlostavljača i perverznjaka ali mislim da mnogi žele tim izjavama da privuku pažnju na sebe.
Dosta glumica ( i glumaca ) rade sve i svašta, sami pristaju na razne gadosti kako bi došli do neke uloge, medijske pažnje i novca.

~dragana~
Senior member
Senior member

Poruka : 507

Back to top Go down

Post by Stefan on 23.02.18 10:13

Al čekaj, Karla Souza who? rofl rofl rofl

Usput, TV Notas iskopao neki intervju od pre Hrista, gde ta anonimna osoba kaže:

Yo veía a un productor que quizá le gustaba, yo usaba esa relación para en algún momento tal vez recibir algún papel o alguna promoción de parte de él

LINK

Razumeo bih da se diže prašina kad bi Perroni, Ana Brenda ili tako neka od tih koje sad važe za zvezde izjavila nešto slično, ali ponavljam, Karla Souza who? rofl

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3033
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 23.02.18 13:09

Karla vec godinama glumi jednu od glavnih ulog u “How to get away with murder”. Njeni filmovi “Nosotros los Noblrs” i “Que culpa tiene el nino” su bili jako uspesni. Devojka je ssmo batalila telenovele, zato mnogima nije poznata.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Franko on 23.02.18 16:45

1. Koga briga jel poznata ili ne?
2. "sve su silovane i zlostavljane, kao u Hollywoodu" Sram te može bit, da te sram može bit. I to dolazi od još jedne žene. Srami se, baniraj se sama s foruma zbog takve gadarije koju si napisala.

Nadam se da uopće nikad nećete biti u takvom mentalnom sklopu jedne zlostavljane žene. Kakva pažnja, jeste vi normalni? Tko profitira takvim stvarima? Nađite mi jedan slučaj gdje je neka glumica ili glumac profitirao priznanjem da je seksualno zlostavljan? Mira Sorvino? Ashley Judd? Karijera je automatski svima otišla down the toilet nakon što su izašle u javnost s tim.

Stvarno se svakakvih gadarija da pročitat na ovom forumu, al ove su baš dno dna.

Apocalipse - 59/150
Belaventura - 15/138
Tempo de amar - 110/150
Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 2285
Godina : 30

Back to top Go down

Post by Jenna Maroney on 23.02.18 22:46

@Franko wrote:2. "sve su silovane i zlostavljane, kao u Hollywoodu" Sram te može bit, da te sram može bit. I to dolazi od još jedne žene. Srami se, baniraj se sama s foruma zbog takve gadarije koju si napisala.

Potpis.

Žena je ženi najveći neprijatelj. Dokazano milion puta. Kao što Taylor Swift reče jednom prilikom "Postoji poseban krug pakla za žene koje ne podržavaju druge žene".

Ne kažem da u tom svetu nema zlostavljača i perverznjaka ali mislim da mnogi žele tim izjavama da privuku pažnju na sebe.

Prosto ne mogu da vjerujem da misliš da postoji žena koja bi izmislila takvu gnusnu laž. Smatram da za ženu nema većeg poniženja od silovanja. Priznati takve stvari je izuzetno teško. Pogotovo kad postoje ljudi poput tebe koji će odmah reći radila je to zbog tog i zbog tog. Optužiti žrtvu da je kriva. Strašno! Nadam se da si svjesna ko je Harvey Wainstin i kolika je njegova moć u Holivudu. Čovjek je mogao da radi šta je poželio jer je imao medije na svojoj strani. Sada je situacija malo drugačija i logično je da sve više žena diže svoj glas. Na kraju krajeva nisu ga sve žene optužile za silovanje. Bila su tu i psihička ponižavanja, neprimjeren govor, dodirivanje, ucjene...

Položaj žena u filmskoj/televizijskoj industriji je katastrofalan. Pa pogledajte samo koliko zarađuju žene u odnosu na muškarce. Evo posljednji primjer je Lauren Cohan (Maggie iz TWD) koja je jedan od glavnih likova a zarađuje duplo manje od svojih muških kolega.

Ti si poznata kao neko ko lupeta i piše kojekakve gluposti ali brate ako nisi us tanju da se solidarišeš sa ženom onda stvarno ne znam...

A onda i ovo

@Stefan wrote:
@Stefan wrote:Al čekaj, Karla Souza who? rofl rofl rofl

Usput, TV Notas iskopao neki intervju od pre Hrista, gde ta anonimna osoba kaže:

Yo veía a un productor que quizá le gustaba, yo usaba esa relación para en algún momento tal vez recibir algún papel o alguna promoción de parte de él

LINK

Razumeo bih da se diže prašina kad bi Perroni, Ana Brenda ili tako neka od tih koje sad važe za zvezde izjavila nešto slično, ali ponavljam, Karla Souza who? rofl

Šta pošto Karla Souza nije Televisa presenta ne teba je slušati i treba je ignorisati? I na kraju krajeva Karla je mnogo poznatija i od Maite i Ane Brende. Kao što Miloš reče djevojka je jedan od glavnih likova u Murderu. Koja je trenutno jedna od najuspješnjih serija.

Senior member

Poruka : 816

Back to top Go down

Post by Stefan on 24.02.18 7:42

Evo ponovo ću citirati isti deo:

Ajde nemojte me zajebavati. Prvo sam malo kurva i koristim to što se sviđam producentu, a koju godinu kasnije nisam bila kurva nego me je producent seksualno zlostavljao.

A onda kad to kažem svi će stati na moju stranu jer sam jadna nezaštićena žena.

Ma daj.

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3033
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 40 of 41 Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41  Next

Back to top