EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Maite Perroni

Page 14 of 19 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Maite Perroni

Post by kristinkv86 on 15.07.16 12:16

Bila komercijala ili ne, Maite je zaista sjajna. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3454

Back to top Go down

Post by Angie on 15.07.16 14:24

Super je pesma, baš nekako letnja, i Maite izgleda odlično! aplauz
Angie
Senior member
Senior member

Poruka : 918

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 15.07.16 18:26

Ja je ceo dan slusam. Bas je zarazna pesma.

Inace sinoc je osvojila i nagradu u kategoriji "Mi protagonista favorita".

I jedna zanimljivost. Maite, Levy i Elizabeth su sedeli na svega par metara. Njih dvoje su sinoc zapalili twitter. Ni posle toliko godina Levyroni ne jenjava. Maite i Anahi su nekih sat vremena ako ne i vise bile svetski TT.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10944

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 16.07.16 23:12

Prvi put kad sam cuo pesmu rekao sam boze kakvu je ovo glupost snimila ala maluma stajl medjutim danas ceo dan slusam njenu novu pesmu mrgreen pesma joj je prava zaraza aplauz vidi se da je isla na sigurnom, a iako je smile2 ovako sad bar neko vreme imam da je vrtim u krug, kad sam sve ove Anahine pesme iscefio smile2 sve je to super, ali sta joj je sa kosom facepalm novi look joj je po meni promasaj.

Me declaro culpable 30/?
Отель Элеон 49/55+
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3565

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 16.07.16 23:58

Prezarazna je. Ja stalno slušam.

Što se kose tiče meni se baš svidja. Konačno promena.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 17.07.16 0:06

I meni se mnogo svidja pesma, bas je zarazna i hiticna, i sve mi je bolja, sto je vise slusam, a ni na Maitinu kosu nemam primedbi.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3454

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 25.07.16 19:37

Tour Love 2016 (Sao Paulo, Curitiba, Rio de Janeiro)

Završila se turneja po Brazilu. Na njoj je pevala još dve nove pesme "Love" i "La promesa". Nešto nisam oduševljen sa njima. "Adicta" joj je mnogo bolja. Fali neka bachata. Braziilci nikada neće prerasti RBD. Koji haos dok peva medley.

Sledeći je Madrid 13. avgusta.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stefy on 25.07.16 19:48

Svaka njoj čast kad i posle toliko vremena jeste ovakva zvezda. Dok je bila u RBD-u bila je u tako drugom planu, nebitna i niko nije na nju obraćao pažnju, Dulse i Anai su bile srce grupe. I eto, sad, 10 godina kasnije, ona postade najveća zvezda, kako u muzici, tako i glumi.

Meni lično nikada nije bila ni draga, niti posebna po bilo čemu, ali cenim to što je od sebe uspela da napravi zvezdu za razliku od ovih ostalih. Baš ume da iskoristi svaku priliku i da konstantno bude u žiži javnosti, bilo da je to u svetu muzike ili telenovela. Za to zaista treba da joj pozavide i ostale koleginice.

Moderator

Poruka : 4017
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 25.07.16 20:30

Ma nju su uvek držali u senci. Ona je i uletela u grupu jer im je falila još jedna devojka. Ubacili su Chaveza kao trećeg muškog pevača jer im ova dvojica nisu imali neke glasovne mogućnosti a onda im je falila jedna devojka da bi bilo 3-3. Uvek je imala najmanje prostora, najmanje deonice je pevala. Uz sve to ove dve su pravile haos tračevima o svom privatnom životu dok je ona bila u dugoj vezi. Zato je za sve i bilo iznenadjenje kada je ona bila glavni vokal na "Empezar desde cero" nosećoj pesmi tog CD. OD tada je sve krenulo nabolje za nju. A onda je prva rešila da digne ruke od RBD-a i prihvatila je CCEA. E onda je ona sa CCEA i Levyem punila novine. Može nju neko da voli ili ne ali devojka je zvezda. Imala je i uspešne i neupešne serije ali koja pa nije. Ono što nju razlikuje od drugih je ta da konstantno ima ponude, ona je ta koju traže. Evo samo ove godine u kojoj je završila Lichitu. Zvao je Nicandro dok je radio rimejk ESDPV, zvala je Ocampo i Nathalie. Ostale idu po kastinzima i jure uloge.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Markovic on 26.07.16 3:58

Ja ne volim Majte i nikada mi nije bila draga, ali čestitam joj što je postala zaista velika zvezda i ide joj sve pomalo dobro. Skoro nijednu njenu seriju nisam voleo, a "Mi pecado" je jedino valjala. Meni je Dulse draža i gotivna mi je, ali Majte je uspela i iskoristila ono što je želela, dok Dulse neće sigurno nikada biti zvezdetina kao ona, a Anai još manje. Čestitam joj još jednom.
Markovic
Member
Member

Poruka : 397
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 14 of 19 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19  Next

View previous topic View next topic Back to top