EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Maite Perroni

Page 15 of 16 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Maite Perroni

Post by Miloš92 on 30.07.16 1:33

Sada je i zvanično izašla "Adicta".

Spot ništa posebno. Maite je lepa i to bi bilo to. Ali ne kapiram šta je režiser hteo da postigne sa ovom njenom kosom. U svakom drugom kadru kosa joj prekriva lice. Al nebitno pesma je baš pevljiva i verujem da će dobro da prodje.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10076

Back to top Go down

Post by Angie on 30.07.16 11:08

Priča u spotu je mogla totalno da bude drugačija, ali i ovako je dobro. Maite nikad bolje nije izgledala, i sviđa mi se što su ove igračice u spotu sve tri različite rase. thumbup
Angie
Senior member
Senior member

Poruka : 916

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 14.08.16 11:54

Maite je jos jednom pokazala koliko je divna. Njen koncert u Madridu koji je trebalo juce da se odrzi je otkazan. Ona se pre par dana izvinila na twitteru i napisala da se otkazuje iz razloga koji nemaju veze sa njom i na koje ona ne moze da utice. Navodno nije prodaja karata u pitanju vec neko problemi sa organizatorima. Mada kapiram da je upravo prodaja karata bila problem jer zasto bi otkazali nastup par dana ranije. Al nebitno uglavnom digla se velika frka na twiteru i fanovi su pobesneli jer su neki fan klubovi kupili avionake karte kako bi dosli iz drugih zemalja u Madrid. I ona je onda sama bez organizatora zakupila prostor, otisla u Madird i besplatno organizovala koncert i M&G. Ko bi drugo to iradio?

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 14.08.16 12:02

Niko. Stvarno dirljivo. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3227

Back to top Go down

Post by Marido98 on 14.08.16 12:24

To je pravi profesionalac. Kapa dole naklon naklon

Senior member

Poruka : 828
Godina : 18

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 01.09.16 1:25

Maite priča o svojim planovima. Definitivno je odbila Estelu. Baš mi je žao jer mi priča deluje super. Ukratko serija će imati 80-90 epizoda ali će se snimati 6-7 meseci. Maite ima obaveze prema Warner-u zbog kojih nije mogla ovo da prihvati. Na proleće će snimati neki film. Kako stoje stvari neće nje dugo biti u serijama. Mada sa njom se nikad ne zna. Ne bi me iznenadilo da za mesec dana bude potvrdjena za neku seriju.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 26.10.16 23:53

Evo jedan zanimljiv intervju sa njom.

Al odgovor na pitanje koji je najteži lik koji je odigrala "Cachito de cielo, nunca lo entendi, creo que escritores tampoco." rofl rofl rofl Otvoreno je rekla da si joj producenti prodali jednnu priču, a da je na kraju ispalo skroz nešto drugo. Kao i da je bila nezadovoljna tom serijom. Zato je obožavam. Nema problem da priča o lošim stvarima u svojoj karijeri.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stefan on 27.10.16 13:21

Mrzi me da gledam ovaj intervju, pročitao sam onaj koji je izašao u magazinu "Open", pa ono je predosadno. tuzni visi Mada generalno su svi ti ekskluzivni intervjui megadosadni. Uvek ista pitanja, uvek isti odgovori. Da popizdiš. S tim što mislim da titula najbesmislenijeg intervjua ide Vilijamu i Elizabet za jedan od poslednjih brojeva "Hola!".

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2817
Godina : 27

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 27.10.16 13:39

Ni ja ne volim te klasične intervjue. Kao što kažeš svuda ista pitanja. Dala je u poslednjih par meseci 50 istih intervjua. Neizbežna priča o RBD-u i sada o novom singlu. Ovde mi je eto bilo zanimljivo to što je na pitanje koja joj je najteža uloga odgovorila Renata iz CDC, a ja sam očekivao Lichitu. I posle je objasnila zašto, da se ne ponavljam. Sve ostalo je već ispričala milion puta.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by machy26 on 04.01.17 19:41

@Miloš92 , je l' imaš neke informacije kakvi su planovi Maite za 2017. godinu? smile2 Je l' planira da snimi neku telenovelu? Pročitah da Castro ponovo razmišlja da radi rimejk Prve dame, a Nesma još jedan rimejk Zlobnice. To bi definitivno bile uloge u kojima bih volela da vidim Maite, bez obzira na poslednje kiksove producenata. wow
machy26
Member
Member

Poruka : 366

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 15 of 16 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics