EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Maite Perroni

Page 17 of 19 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Maite Perroni

Post by -MILOS- on 09.06.17 14:40

Steta sto nije u isto vreme pustila pesmu i spot. Ovako je samo na gubitku. Da li je hit ili ne vreme ce pokazati, ali da je hiticna to jeste.

Me declaro culpable 27/?
Отель Элеон 48/50+
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3562

Back to top Go down

Post by Ejpril on 09.06.17 16:32

dosta pevljiva pesma..a ona je prelepa u spotu.

Senior member

Poruka : 887

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 11.06.17 1:13

Za dva dana 1700000 pregleda. Prvi milion za 24h. naklon Mislim da ce sa ovom da ponovi uspeh "Tu y yo" ako ne i veći.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10941

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 21.06.17 0:52

Ja ne znam sta se ona istripoivala. Danas je izjavila da do kraja godine sigurno nece snimati telenovele jer zeli da se posveti skroz muzici. Jeste da "Loca" sjajno prolazi ali mislim da malo preteruje sa odbijanjem svega. Ja ne znam koga od producenata ona nije odbila. Danas je kod Maxime izjavila da je odbila i novi Nesminu. Odbila je i PATM jer nije zadovoljna glavnim likom a nece da joj daju villanu koju je zelela. I potvrdila je da nema vise ekskluzivni ugovor i da su se obostrano dogovorili da je tako najbolje jer je taj ugovor samo pravio probleme u njenoj muzickoj karijeri. O njoj sve cesce pricaju u Telemundovim i Aztecinim emisijama. Mada isto tako gostuje i u Televisi. Sve se cesce prica o njenom prelasku i Telemundo. Navodno je jure vec mesecima. Sa druge strane prica se da odbija sve jer ceka sledece godine novu seriju Roberta Gomeza Fernandeza koju ce raditi Blanco-Pena a oni kao zele nju. Mislim ono, poznato je da je oni bas vole, cesto su isticali da je ona jedna od njihovih omiljenih junakinja, cak su je hteli i za ECDLP ali ona nije mogla. Ok je skroz sto zeli drugacije uloge ali mislim da opet ne moze sve u nedogled da odbija. Ne bi me uopste iznenadilo da na kraju predje i telemundo. Ona odavno istice da zeli drugacije uloge i villanu a tonjoj u televisi nikada nece dati.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Lusi on 21.06.17 12:16

Meni je ona ovako slatka i draga, nisam neki fan, ali za moj ukus njena muzika nije nista bog zna sta, drrago mi je sto eto kao dobro prolazi, ali za mene je to sve prolazno. S druge strane kao glumica je ajde ok, bolje da se vsie tome posveti.

Member
Member

Poruka : 353
Godina : 27

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 21.06.17 15:07

Ma njoj je muzika do sada bila hobi, sama je to govorila. Ona niti pravi neke ogromne turneje, niti bilo sta slicno. Napravi po neki koncert, peva po tim dodelama nagrada i raznim manifestacijama i to je to. Zato i ne vidim sto se sada toliko posvetila tome. Vecina komentara je da verovatno pregovara sa telemundom i da zato odbija sve.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stefy on 21.06.17 15:22

Pa ako dođe u Telemundo, možda konačno od nje vidimo nešto novo i inovativno, a ne ono što radi u Televisi već 10 godina gde je ista u svakoj seriji, pa samim tim dosadna više svima i svakom.

Moderator

Poruka : 4017
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Stefan on 21.06.17 15:48

Pa da, u Telemundu mogu a je gurnu u neku narko-seriju bez kraja. Pa taman da se stopi s tamošnjim nebitnjakovićima.

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2986
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 21.06.17 16:11

Sada kada je televisa mnogima ukinula ekskluzivni ugovor telemundo je resio da im ukrade neka zvucna imena, prva je Maite. Realno Telemundo od Aracely i Blance Soto nije doveo nikoga ko je da kazemo popularan. Ja bih voleo da urade sa njom nesto kao sa Aracely, odnosno da snima samo za Argos. Sto se narko serija tice sve zavisi kakva bi bila. SA je odlicna serija da glavna glumica zablista, dok ne bih voleo da glumi glavnu kurvu Aurelia u nekoj narednoj sezoni ESDLC.

Maite kao nije zadovoljna serijama koje joj nude. Realno nije ona vise klinka da glumi peladite. Ona zeli ozbiljnije likove i stalno istice da hoce villanu. Znaci devojka je spremna da ne bude glavna vec villana (mada su meni realno to likovi od istog znacaja) ali joj ne daju. Nije postignut dogovor za PATM jer kao nemaju da stave nikoga ko je veca zvezda od nje za glavnu a ne daju da ona koja je ipak ime bude sporedna nekoj pocetnici. Opet i to ima logike. Ne ide da glavna bude lupam sad Baeva a Maite villana. Ali bi zato tandem tipa Boyerka-Maite ili Ana-Maite bio skroz ok, kao svojevremeno Lucero-Spanic.

Postoje dve opcije. Ili zaista prelazi u telemundo ili ceka sledecu godinu jer dolaze na red bolji producenti (Roberto, Moreno...) Ove serije koje su joj nudili poslednjih godinu dana i koje sada nude zaista se ne zna sta je gore od cega. Eto jedino je Estela bila dobra.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 21.06.17 16:32

Realno, ja je ne vidim u "Telemundu", ali, nikako, pogotovo ne u narko-novelama (koje, zaista,nisu moja solja caja), vredi ona mnogo vise od toga. Ne mislim da je svima dosadna.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3454

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 17 of 19 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics