EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Maite Perroni

Page 18 of 18 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18

View previous topic View next topic Go down

Re: Maite Perroni

Post by Stefy on 21.06.17 17:11

Ja sumnjam da su to tačne informacije, ne verujem da će Televisa nju tek tako ispustiti, a ne verujem ni da je ona voljna, tako da mislim da je to neko pustio buvu ovako

Moderator

Poruka : 3866
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by ~dragana~ on 21.06.17 17:53

Možda bi joj našli neku bolju ulogu tamo.Mada meni je ona nekako bezlična sa onim tupavim izrazom lica,ne dopada mi se kao glumica niti mi se njene serije dopadaju,uglavnom sam odgledala desetak epizoda njenih serija,možda i manje, pa prekinula.

~dragana~
Member
Member

Poruka : 437

Back to top Go down

Post by Stefy on 21.06.17 19:34

I meni je isto tako sva beživotna i dosadna, zato je i ne volim uopšte i imam problem s njom, a uz to su joj najuspešnije uloge u CCEA i TDA poprilično iste, mada mi se u TDA više svidela, ali opet to nije bilo to, a i serije su generalno bile teški krševi. yuck

Ali u pravu je @Miloš92, Telemundo bi nju mogao da iskoristi i uradi isto što i sa Araseli, pa možda se i ona pokaže u nekim drugačijim ulogama, uz to i da joj promene malo izgled, pa možda i ispadne dobro.

Mada, ja sam više za to da Telemundo uzme Bojerku, ona bi im bila taman za neku krvoločnu villanu. mrgreen

Moderator

Poruka : 3866
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 21.06.17 20:36

Sve su za sada tracevi. Jedino je sigirno to da vise nema ekskluzivni ugovor sa televisom tako da ako hoce moze da ide gde hoce. Koliko sam shvatio u televisi ekskluzivni igovor imaju ove nove i mladje glumice zbog toga sto su jeftine, a cela ova starija garnitura (Ana, Boyer, Maite...) su ostale bez ugovora jer su im ugovori bili preskupi. Njihovi mediji pisu da su raskinuli ugovor sa njom zbog toga sto je u poslednjih godinu dana odbila nekoliko serija, a ona je izjavila da su se sporazumno dogovorili da je najbolje da nema ekskluzivni ugovor vec da potpisuje posebno za svaki projekat jer ne zeli da ima nikakvu obavezu zbog muzicke karijere i zeli da snima serije koje se njoj svidjaju bez ikakvog pritiska. Nju su bukvalno naterali pre par godina da snimi Cachito de cielo, ona je nekoliko pita izjavljuvala da nece biti deo te serije ali su Roberto i Giselle toliko zapeli za nju da su je pritisli ugovorom da snima. Ono sto donekle potvrdjuje ove traceve je to sto ove godine nece ucestvovati na Premios juventud gde je bukvano sa svakim singlom imala nastup a sad sa "Locom" koja odlicno prolazi nece biti. Videcemo sta ce na kraju biti. Uglavnom ona je potpuno nezainteresovana za telenovele, vidi se to po njenim izjavama.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10352

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 25.06.17 15:41

Maite je juče otvorila a potom koncertom u Zocalu i zatvorila gej paradu u Mekisku.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 09.07.17 23:25

Maite i Telemundo poceli da se prate na twitteru. hmm Za sada je sigurno da ce biti na Premios tu mundo. To je potvrdjeno.

Sad kruze price da ce mozda odigrati glavnu ulogu u PATM kako bi se na neki nacin oduzila televisi i kako bi zavrsili saradnju u korektnm odnosima (mada kolikomse pise najvise uticaja tu ima Ocampo jer su njih dve bliske) a da posle toga definitivno prelazi u telemundo, cak je spominju za onu "Al otro lado del muro".

Ovi iz PATM su najavili da uskoro otkrivaju ime glavne glumice tako da valjda ce se ovih dana konacno sve saznati.

Mislim da se televisa zestoko zajebala sto je ove vodece glumice ostavila bez ekskluzivnog ugovora. Prica se i da je Boyerka besna i da nema nameru u skorije vreme da se vraca telenovelama.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 18 of 18 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics