EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Maite Perroni

Page 6 of 18 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 18  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Maite Perroni

Post by Miloš92 on 17.09.13 19:01

Eclipse de Luna (Video con Letra)

Eclipse de Luna je kako bi oni rekli segundo sencillo. uskoro i novi spot.

Moram priznati da sam očekivao da će to biti "Ojos divinos", koja je meni lično mnogo više komercijalna pesma. Al dobro, njen tim zna šta radi. Sa "Tu y yo" se nisu prevarili tako da sigurno neće ni sa ovom. Ne znam zašto al mislim da Ojos divonos čuvaju za kraj kao treći i poslednji sencillo.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10451

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 17.10.13 19:38

Maite Perroni ima više ponuda za povratak telenovelama

Svidja mi se što je uprkos svemu i dalje uz Chaveza. To je pravo prijateljstvo, i u dobru i u zlu. Anahi me je baš baš razočarala svojim odnosom prema Chavezu.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stefan on 17.10.13 19:54

Pa Anahi valjda nije ništa komentarisala po tom pitanju. Ili jeste? mellow Ona se skroz povukla iz svega otkako se spanđala sa onim Velaskom. Što se tiče Maite, ona je definitivno jedina članica RBD-a koja se danas može nazvati popularnom.

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2896
Godina : 27

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 17.10.13 20:15

Ne mislim na ovaj poslednji dogadjaj. Kada je skoro Chavez valjda pretukao dečka, Velasko je naredio Anahi da prekine svaku komunikaciju sa njim, jer druženje sa takvim nekim šteti ugledu buduće prve dame Čiapasa. Ona je to i uradila, izbrisala je sve zajedničke slike sa društvenih mreža, prestala da ga prati na twitteru...

Ružno sa njene strane, jer ipak su njih šestoro toliko toga postigli zajedno. Ne moraju oni da se obožavaju, al osnovni je red da budeš u korektinm odnosima sa nekim sa kime si podelio toliko toga u životu. Nije Chavez uradio njoj lično nešto pa da se ona naljuti na njega.

Ne znam šta se dešava sa Anahi. Napusti sve zbog onog Velaskesa. Obustavi snimanje CD, povuče se iz javnosti... Ajde da je lik neki frajer pa da razumem, a ne ružan je da ružniji ne može biti.

Maite je oduvek bila najbliskija sa Chavezom, očigledno je tako i ostalo. Dok su drugi kad god on uradi nešto loše znali da pričaju o tome u korist svog marketinga, ona je uvek govorila: "On je moj prijatelj i to je sve što imam da kažem."

Definitivno jeste najpopularnija od ex RBD. Maite se sama izborila za to i drago mi je što je uspela. Tokom grupe je uvek bila u senci, uvek joj je davano najmanje medijskog prostora. Dok su ove dve pravile skandale, ona je bila sa strane. Al eto situacija se sad promenila. Što se serija tiče imala je uspeha, imala je i promašaja. Al ipak je postigla odredjeni status u televisi da njena karijera ne zavisi previše od toga da li će serija biti uspešna ili ne. Što se muzičke karijere tiče njen CD je prošao najbolje u odnosu na ex RBD članove.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 01.11.13 23:46

Maite - Inexplicable ft. Thianguinho (Video con Letra)

Maite je uradila novu verziju pesme Inexplicable za brazilsko tržište.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Soleil on 06.11.13 8:46

Spoiler:

@Soleil wrote:
Maite Perroni participa do "Domingo Legal" e causa alvoroço no SBT

Maite je prekjučer gostovala u emisiji "Domingo Legal", na brazilskoj TV stanici SBT (koja trenutno emitira "Rebelde" & "Cuidado Con El Ángel").

Maite je stigla u limuzini. Ispred zgrade televizije bio je postavljen Red Carpet.

Oko sat vremena je gostovala u emisiji.

Otpjevala je pjesmu "Tu y Yo".

Neki fanovi nisu bili te sreće da budu među publikom u emisiji.

Maite je oko 17 fanova pozvala da joj se, tokom emisije, pridruži na sceni.
Nakon emisije, uslikala se sa nekoliko fanova.

Neki fanovi su plakali, nisu mogli vjerovati da su imali tu sreću i mogućnost da su upoznali Maite.

Rekla je "da će biti objavljeno specijalno izdanje njenog novog albuma, na kojem gostuju Thiaguinho & Luan Santana; album bi u prodaji trebao biti u oktobru".

Također je izjavila "da bi rado obišla i druge gradove u Brazilu, da upozna svoje mnogobrojne fanove, koji bi je sigurno rado upoznali."

Maite će opet gostovati u emisiji "Domingo Legal".

Já no próximo dia 24, Celso Portiolli recebe a atriz e cantora Maite Perroni, a Lupita de "Rebelde" e Malú de "Cuidado com o Anjo".

(Fuente)
Chiquinha e Maite Perroni participam do 'Domingo Legal'

Já no dia 24, Maite Perroni, a Lupita de 'Rebelde' e a protagonista de 'Cuidado Com Um Anjo', estará na atração respondendo as perguntas de Celso e cantando seus grande sucessos. Não se perca no calendário:
24/11 - Maite Perroni
24.11. će u emisiji biti intervju sa Maite, koja će i nekoliko pjesama otpjevati.
Soleil
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1690

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 06.11.13 14:50

Eclipse de luna se tek skoro našla u prodaji u Brazilu. Kako CD tamo odlično prolazi, verovatno zbog toga ponovo ide. Danima je već u top 10 najprodavanijih albuma.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ejpril on 19.11.13 17:32

Zanimljiv intervju, "ispovest". Sve kolege je nahvališe smile2
Ejpril
Senior member
Senior member

Poruka : 886

Back to top Go down

Post by Angelita* on 28.11.13 20:33

Nisam znala za ovaj video,super je!smile 
Angelita*
Member
Member

Poruka : 217

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 28.11.13 23:19

Ovo je današnji intervju. Ukratko pričala je o CD-u, zemljama koje posetila tokom promocije, o novim telenovelama. Ima čak 4 ponude (Nathalie, Osorio, Castro i Pedro Damian). I javno je priznala da su ona i Koko Stambuk u vezi.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 6 of 18 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 18  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics