EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

La malquerida

Page 4 of 75 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 39 ... 75  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: La malquerida

Post by zzz369 on 08.12.13 3:26

Svejedno, Salinas mi ne paše za Rufficu niti za protagonizirat ovo, već smo vidli to, dovoljno smo ga gledali s ćerkom Anom Brendom.

zzz369
Member
Member

Poruka : 351

Back to top Go down

Post by Ángel on 08.12.13 3:41

zzz369 wrote:Svejedno, Salinas mi ne paše za Rufficu niti za protagonizirat ovo, već smo vidli to, dovoljno smo ga gledali s ćerkom Anom Brendom.
Potpisujem. winky 

Moderator

Poruka : 8164

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 08.12.13 16:25

Meni su on i Ana Brenda jedan od najboljih parova. smile2 

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10597

Back to top Go down

Post by zzz369 on 08.12.13 20:35

Nek su, ali meni već na živce ide da većina producenata ne zna sparit glavne s nekakvom razumnom razlikom u godinama, a i ta priča ljubav između starkelje i ćerke je za dosadna više, većina ljudi se zaljubljuje negdje unutar svoje generacije, pa neka i tako naprave u većini serija, kad smo vidjeli da su neki dobri producenti poput Carle Estrade, Lucero Suarez ili Carlosa Morena bezveze parili protagoniste. Mislim da je to jako važno. Doduše ni Jose Alberto Castro nije radio gluposti baš što se toga tiče, zato se još uvijek nadam da neće ni sad. A meni se nikak ne sviđaju Jorge Salinas i Ana Brenada kao par, niti mi je on za ovu seriju, taj Salinas u devedesetima kad je bio u najboljim godinama nitko ga nije šljivio za protagonistu, a sad kad je već prestar sad je on neki glavni galan (nije jedini takav: Yanez, Colunga, Soler njihovo vrijeme je prošlo), zna i pjevat i šta sve ne.

Ángel wrote:
zzz369 wrote:Svejedno, Salinas mi ne paše za Rufficu niti za protagonizirat ovo, već smo vidli to, dovoljno smo ga gledali s ćerkom Anom Brendom.
Potpisujem. winky 
smile

zzz369
Member
Member

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 08.12.13 22:02

Ne znam zašto Yanez, Soler, Colunga i Salinas ne bi igrali glavne uloge. Kao što postoje priče za mladje glumce postoje i za starije. Yanez sa svojom poslednjom ulogom igrao je čoveka svojih godina, Soler takodje... Colunga je taj koji je i dalje u fazonu da je mlad.

U LQNPA sam lik koji je odigrao Salinas treba da bude stariji od glavne junakinje, u svim verzijama je tako. A sad što se desilo da AP i Rogelio razvale kao par, pa su zbog publike morali da ih spare to je druga stvar. To što se tebi ne svidjaju je već tvoj problem a i pravo. Ali bitnije je to da su se većini svideli.

Npr Eiza i Rulli... On je 15-ak godina stariji ali im to nije smetalo da imaju nenormalno dobru hemiju. Ista priča i sa Boyer.

Ja iskreno više volim netipične priče, nego gde se dvoje maldih zaljubi i sve isto kao i uvek.

A kad smo već kod savršenog producenta Morena, sam de la Fuente je stariji nego što bi trebalo za svoju ulogu.

Al da ne idemo u dalju raspravku. Svako gleda ono šta mu se svidja.

Da završim sa ovom temom. Ruffo, Salinas, Osvaldo i Louvier, što se mene tiče odlična glavna četvorka.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by zzz369 on 23.12.13 3:05

Već dugo planiram odgovorit na ovaj komentar, ali mi se nekak nije dalo. Puno je toga tu rečeno, a na kraju je nebitno jer se svodi na stvar ukusa. Stvarno mi se neda komentirat sve navode, ali samo kratko evo: realno gledajući par Salinas-Ruffo i Salinas-Ana Brenda nisu baš nešto, prvenstveno zbog godina uopće mi ne pašu bez obzira na kontekst.

Eiza i Rulli su možda isto imali neku kvazidobru kemiju, al ne znam, ja kad ih i na slici vidim to mi je dovoljno, ne pašu mi zajedno uopće, mislim da bi priča bila vjernija originalu da je Nicandro spario Rullija s Erikom Buenfil, da Eize i Yaneza nije ni bilo nego da je za mladi par stavio neko dvoje u kasnim dvadesetim. A ne na kraju Yanez bio stariji od Erike, a kao glumio mlađeg ili kako već, a Rulli isto već u kasnim tridesetima, a ova šmrkavica jedva punoljetna. Ponekad neki producenti naprave stvarno loš kasting i to je jedino na što sam želio ukazati. Meni takve stvari stvaraju odbojnost za gledanje određene serije, među ostalim stvarima (a da se ne upuštamo u raspravu o tom remakeu (AV) kao takvom)...

La Malquerida će vjerojatno biti dobar remake i ja sam svjestan da ima priča koje zahtjevaju starije protagoniste, ali sumnjam baš da se zahtjeva u ovom slučaju da je protagonistica starija od protagoniste, što ovdje je i to se nekako dosta vidi između Ruffice i Salinasa zato mi uopće ne pašu zajedno ovdje sada. Dok npr. Ruffica i Mauricio Ochmann su mi baš bili zanimljiv i dobar par tada u Victoriji, a nasuprot tome s Pedrom Morenom u Corona de lagrimas mi isto nije nikako pasala.

zzz369
Member
Member

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 23.12.13 3:58

Zzz imaš neki čudan ukus moram priznati. Reći da Eiza i Rulli nisu imali hemiju je smešno. Ja mogu reći da nikada nisam video bolju hemiju nego izmedju Eize i Rullia. Srećom pa nisam jedini koji tako misli. Verovatno će ti većina reći da su upravo njih dvoje bili jedini vredni pomena u toj seriji i da su bukvalnos vi iščekivali njihove scene.

I Yanez uopšte nije bio mladji od Erike. Ovde za razliku od originala, priča je menjana. Prilagodili su godine glumcima koji ih glume. Jedino je Rulli štrčao, mada ni on nije predstavljen kao 20-ogodišnjak već kao čovek u tridesetim što i jeste.

Tako da malo se raspitaj (odgledaj) pa onda komentariši.

Slična priča važi i za Salinasa i Anu Brendu, s tim što je u tom slučaju cela serija bila odlična.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by zzz369 on 23.12.13 6:48

Da, ja imam čudan ukus, to si dobro primijetio. Ne sviđaju mi se stvari koje su svima super jer su super, pa sam često u manjini kad se radi o ukusima.

Ali ti često uopće ne skužiš što želim reći i upućuješ me na gledanje kao da ne znam o čemu pričam. Kužim ja da su oni mijenjali priču, al sad kolko je dobro to što su oni izmjenjali je drugi par rukava. Čista logika i zdrav razum nalažu da se prema originalnoj priči rade kastinzi, a ne da se prema kastinzima mijenja originalna priča. I rest my case ovdje.

Ne pada mi na pamet gledati taj cirkus, imam pametnijeg posla od gledanja 10 sapunica na dan, a i iz nekog razloga ga upravo i ne gledam. Da mi se baš gleda nešto još onda bi rađe uzeo gledat neku staru Carlinu seriju koju nisam gledao ili slično.

Slažem se da je bila dobra priča La que no podia amar, ali meni osobno se ne sviđa rasplet priče na kraju. Sve ono s početka što se dogodilo Gustavu na kraju pada u vodu, i cijelu seriju ga Ximena Suarez drži nesretnim i na kraju ga još za nagradu i ubije, taj dio i par Ana Brenda i Salinas koji onda ostanu sretni mi se ne sviđaju, iako to ne znači da priča u cjelini (tj. sve ovo ostalo) nije kvalitetno razrađena.

zzz369
Member
Member

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 23.12.13 15:04

Zzz ti si u nekom žešćem tripu. Samo sam ti rekao da to što se tebi neko ne svidja, ne mora da znači da se ne svidja većini. Za većinu su Eiza-Rulli i Salinas-Ana Brenda bili dobri parovi. To je bitno, a ti si kao što si rekao u manjini, dakle nebitan si. Obe serije su bile uspešne, jer ih je većina takvim učinila, a ne manjina gde si i ti. Meni je AV bila krš serija, ali gledao sam je isključivo zbog tog para.

LQNPA je bila skroz netipična upravo zbog tog čudnog toka radnje. Ali daleko od toga da cela priča pada u vodu, samo su je učinili realnijom. U stvarnom životi retko ko ostane sa onim u koga se prvo zaljubio. Tako isto i Ana Paula, bila je zaljubljena u Gustava, ali to ne znači da ne može da se zaljubi u nekog drugog. Najbitnije je to da je ona na kraju izabrala Rohelia, pre nego što je Gustavo ubijen. Bilo bi glupo da je on prvo ubijen, a ona onda ostala sa Roheliom, ispalo mi da nije imala drugog izbora pa daj šta daš. Ovako je sve odlično upakovano.

Isto tako rimejk ne mora biti skroz veran originalu, šta više meni je super kad nešto promene. Spomenuo si Viktoriju, tamo bi bio problem da su za Heronima našli nekog starijeg, jer je priča prosto takva. Ali ovde ne vidim problem u tome što glavni glumci imaju isto godina.

Od mene toliko, da ne ulazimo u dalju raspravku.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by zzz369 on 23.12.13 16:32

Lol, manjina si pa si nebitan, vrlo ograničena izjava, zar te telenovele ničemu nisu naučile?

Što se tiče daljnje rasprave slažem se jer opet nisi za neke stvari o kojima govorim shvatio točno što sam želio reći tako da s tobom nema ni smisla raspravljat. Dvije stvari, zaista je super kad promjene remake u odnosu na original tako da razvuku inicijalnu priču originala na cijeli remake. I te serije i nisu bile toliko uspješne kako ti kažeš.

zzz369
Member
Member

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 4 of 75 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 39 ... 75  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics