EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

La malquerida

Page 5 of 75 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 40 ... 75  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: La malquerida

Post by Miloš92 on 23.12.13 16:47

Čoveče da li si toliko ograničen?

Ja ne pričam samo konkretno o AV. Govorio sam generalno da je meni bolje kad je rimejk izmenjen u odnosu na original.

AV bila krš serija

Jel ti vidiš šta sam ja ovde napisao? Ako ne vidiš brzo po naočare.

I da manjina je uvek manje važna. Samo ima kaže. Sad da li je to pravedno ili ne diskutabilno je. Seriju ne čini uspešnom mali broj, nego veliki broj gledalaca. Isto tako taj mali broj ne ne može učiniti promašajem.

A AV i LQNPA su svakako najuspešnije serije u svojim terminima u poslenjih nekoliko godina. A to što ti očekuješ rejitng iz 90-ih kada internet nije postojao je tvoj problem.

Otišli smo previše u off. Tako da od mene ovoliko. Piši šta hoćeš ja ti više ne odgovaram.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10200

Back to top Go down

Post by zzz369 on 24.12.13 3:02

Ako misliš da ideš u off, onda rađe nemoj komentirati. Ako mi nećeš odgovarat, ne moraš.
Ja sam se već odavno pomirio da su ti parovi loši, a prvenstveno Salinas-Ruffo, važan za ovu temu. To što je to tebi netipično ili što misliš da većini nije tako, ne znam šta da ti kažem, tvoj problem valjda. Ja napišem tu i tamo ono što mislim i stojim iza toga bez obzira jel to većini ili manjini paše, a i u krajnjoj liniji mislim da sam ja većina u ovom slučaju, jer iskreno sumnjam da se većini sviđa par Ruffo-Salinas. The jury has spoken, smile.

zzz369
Member
Member

Poruka : 351

Back to top Go down

Post by Lucas on 08.01.14 13:38

Počeli su kastinzi i za ''La Malqueridu'',stavio je Castro slike seta na tweeter.

Senior member

Poruka : 820

Back to top Go down

Post by laki on 15.01.14 20:36

Nadam se da se šale. zvizd 
Paola Rey podría llegar a Televisa de la mano de #LaMalquerida de José Alberto Castro. @ReyPaola
https://twitter.com/BlogRumoreS/status/421972019454808065
Mada Castro i Paola ... hmm 

laki
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 4219

Back to top Go down

Post by Ángel on 15.01.14 22:23

Mda, bolje nek' ostane negde u nekom kolumbijsko-venecuelanskom zapecku ili kojoj je vec vukojebini, umesto da dodje kod jednog od dva najbolja Televisina producenta... facepalm 

Pitam se ponekad da li nekima valja ISTA sto se pomene/uradi u svetu telenovela...  nezna 

Moderator

Poruka : 8015

Back to top Go down

Post by salem on 16.01.14 5:08

Ako se to desi konacno ce joj karijera krenuti sa mrtve tacke.Ima srece jer ce raditi sa jednim od najboljih Televisinih producenata.Nadam se da ovo nece ostati samo na suskanju.

salem
Senior member
Senior member

Poruka : 684

Back to top Go down

Post by ely_20 on 16.01.14 16:29

Izgleda da je Silvija Navarro dobila glavnu ulogu,ali nista nije potvrđeno jos  smile2 

ely_20
Junior member
Junior member

Poruka : 63

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 16.01.14 16:45

Sada je Guero rešio da pravi cirkus. Pošto je kod Nicandra izostao, red je došao na Guera.  smile2 

Šuška se da je Silvia potvrdjena, ali kao što si rekla nema zvanične potvrde. Onda šuška se isto tako da bi Cecilia Suarez mogla da odigra glavnu ulogu.

Za ćerku Guero želi Dannu Paolu (koju i Nicandro želi kao mladju sestru u seriji). Zbog Danne izgleda da Jorge Salians neće odigrati glavnu ulogu, jer ne ide uz nju kao par.

Sve u svemu svašta se piše poslednjih dana, ali nema potvrde. Zato me i mrzi da donosim vesti.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10200

Back to top Go down

Post by LucasScott on 16.01.14 17:13

Silvia Navarro - protagonistkinja!

izvor
LucasScott
Junior member
Junior member

Poruka : 84

Back to top Go down

Post by ely_20 on 16.01.14 20:01

Super konačnoo... Još samo da glumačka postava bude dobra i eto hit u najavi hah  smile2 

ely_20
Junior member
Junior member

Poruka : 63

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 5 of 75 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 40 ... 75  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics