EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

La malquerida

Page 6 of 75 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 40 ... 75  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: La malquerida

Post by MStefan on 16.01.14 20:49

Silvia  wub 
Obožavam je!  naklon 

MStefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2057

Back to top Go down

Post by Ángel on 16.01.14 21:42

Silvia i Castro naklon 

Moderator

Poruka : 8063

Back to top Go down

Post by Eiza on 24.01.14 20:45

Altair Jarabo, África Zavala o Esmeralda Pimentel. Una de ellas podría ser #LaMalquerida de Televisa.

Altair, izgleda, puca i na 'Sange de Guerras' i na 'La Malquerida'. Navijam za Pimentelicu.

Silvia Navarro, Cecilia Suárez o Yadhira Carrillo. Una de ellas podría convertirse en la Madre de #LaMalquerida de Televisa.

Po meni, ili Carillo ili Navarro. Iako mi Navarro izgleda premlado da bi imala kćer poput Pimentelice. Ova Suarez mi je totalna nepoznanica.

Eiza
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1069

Back to top Go down

Post by Lucas on 24.01.14 21:05

Silvija nikako ne može proći kao majka dvadesetogodišnje djevojke. Africa i Altair su 7 godina mlađe od nje,može im jedino Silvač biti sestra,ništa više. kafa

Senior member

Poruka : 820

Back to top Go down

Post by Eiza on 24.01.14 23:54

Onda bi Silvijin(ili, tko god bude na tom mjestu) lik očito trebao imati 35 godina u radnji da bi kćerine godine odgovarale tomu da ju je majka rodila s 15 godina.  hmm 

Eiza
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1069

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 25.01.14 7:27

Castro je objasnio da će u njihovoj verziji majka roditi ćerku u 15 godina. Sve je to očigledno u cilju da bi opravdao što eto sad bira mladje glumice za ulogu majke.

Ovde navijam za Pimentel. A od starijih bih bio više nego zadovoljan da se Carillo vrati telenovelama. Mada i druge dve su odlične glumice. Ova Suarez nije do sada glumila u telenovelama, ali gledao sam neke njene scene po yt i žena je odlična glumica. Bilo bi zanimljivo da ona bude glavna, Pimentel takodje, a Osvaldo de Leon je već potvrdjen. Inače za one koji ne znaju Osvaldo ima dete sa Ceciliom, a Pimentel je njegova sadašnja devojka.

Silvia definitivno izgleda najmladje od sve tri, samim tim ma koliko ja nju voleo ne bih voleo da ovde ostane.

Altair mogu da zamislim u ulozi srednje sestre u DA. Mislim da bi joj baš legla ta uloga. A i devojka stvarno zaslužuje makar co-protagonico, pa još u udarnom terminu.

Sve u svemu i Guero je počeo da me nervira sa ovim njegovim cirkusima oko kastinga.

Inače opet se pokrenula priča da bi mogao da ide umesto Nicandra u udarni termin. Navodno je Kary Fajer bolesna i još nije napisala ni jednu epizodu za DA, a Nicandro insistira da baš ona radi adaptaciju.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10345

Back to top Go down

Post by Ángel on 25.01.14 9:18

Pa odavno je vreme da Castru dozvole 21h.
A Nicandro moze da insistira koliko hoce, Kary radi UZASNE adaptacije. Zato i svaku njegovu seriju mogu da spakuju u dvosatni specijal pre poslednje epizode. puke 

Ja sam pre neki dan na YT slucajno pustio neki avance iz Hoy i video Yadhiru medju voditeljima posle miliiiiion godina! Koliko je ta zena sad jos lepsa wub wub wub i najvise bih voleo da ona bude odabrana. jupi 

Moderator

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 25.01.14 9:27

Ali takvi kakvi su tandem Nicandro-Kary još uvek nemaju promašaj u udarnom terminu. I ako su ga zaslužili već sa mnogo serija.

Ja Yadhiru nisam video sto godina...  smile2 Ja nju blago rečeno obožavam, tako d aza nju najviše i navijam.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 07.02.14 21:31

Navodno su Ariadne Diaz i Marimar Vega bile na kastingu.

Guero je stvarno preterao sa ovim cirkusom.

Ja lično mislim da su Ruffo i Salinas odavno potvrdjeni. A da je sve ovo ostalo čist marketing.

Guero definitivno nema neki izbor što se mladih glumica tiče, jer su trenutno sve zauzete.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on 07.02.14 21:57

Ja se iskreno nadam da nece biti Ruffica sad inace cu preskociti kao i Coronu de lagrimas. raspa  

Moderator

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 6 of 75 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 40 ... 75  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics