EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

La malquerida

Page 72 of 75 Previous  1 ... 37 ... 71, 72, 73, 74, 75  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: La malquerida

Post by Vlad on 04.11.14 17:09

Prevrteo sam scene nove epizode, baš ga je iskasapio. puke

Inače, krivo mi je što je Acacia zamrzela Estebana, hteo sam da zaljubljeni imaju tragičan kraj.
Vlad
Senior member
Senior member

Poruka : 849

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 04.11.14 18:32

A ja,recimo,bas volim sto ga je zamrzela,volim ovo kad polako padaju maske,i kada se,konacno,otkkriva ko je ko i sta je sta.A sto se tice toga da je Esteban ubica,moram da primetim da sam to znala cak i pre nego sto sam videla scenu,kad je izaslo ono:"Strast je izludela Estebana".Dakle,strast,ne ljubav,a to su dva razlicita pojma,i to mnogo.Delovalo je kao da su zaljubljeni,ali,ipak,ne,sto mi je mnogo drago.Ubistvo Manuela sam odmah povezala sa tim da ako je mogao da ubije Alonsa,zasto ne bi i Manuela,pa,smeta mu on,i to mnogo.A narocito mi je milo sto Kristina odrza govor Norbertu i Hulijani,kao i zbog Danilovih neprilika.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3248

Back to top Go down

Post by Stefan on 05.11.14 17:46

Gledam avance za današnju epizodu:

Znam da se ponavljam, ali stvarno ne mogu a da se ponovo ne zapitam kako ovaj antitalenat dobija uloge. naklon Em ima blentavu facu, em je operisan od glume. Odvratan je, odvratan, u svakom pogledu. povraca

Sutra ću da se nateram i pogledam ovonedeljne epizode, pa onda poslednje tri gledam kako izađu. Ako me ne bude mrzelo naravno, pošto mi se serija zgadila. Ako me bude mrzelo, well, pogledaću samo poslednju epizodu. rofl

Inače, ovo Manolovo ubistvo postoji i u originalnoj drami. U stvari, adaptacija Benaventeovog dela je počela pre nekoliko epizoda. naklon Sve pre toga je bio prazan hod. facepalm

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2836
Godina : 27

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 05.11.14 18:00

Da, tamo negde o 100. epizode su krneulin sa originalnom pričom. rofl

Znam da se ponavljam, ali stvarno ne mogu a da se ponovo ne zapitam kako ovaj antitalenat dobija uloge.

Castrov prijatelj, a upravo je kod njega i odigrao dve, do sada, najbitnije uloge u karijeri.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10199

Back to top Go down

Post by Dejan94 on 05.11.14 18:01

Samo da prodju jos ove 4 epizode i da se resimo ovog sranja.Vidim da se serija svima zgadila tako svaki komentar za ovu seriju je suvisan.

EDIT BY Ángel: Kazna 10% za spam.

Dejan94
Junior member
Junior member

Poruka : 55

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 05.11.14 18:44

Jaoj,sto je meni danasnja epizoda bila dobra.Ektor govori Kristini da smatra da Esteban gleda Akasiju kao muskarac,a ne kao otac,zbog cega se ona ljuti na njega,i izbacuje ga iz kuce.Dolazi Elena,da je pita sta je bilo,a ona joj kaze da ne moze cak ni da prica o tome.Ektor za Akasiju i Estebana istu stvar govori i Ulisesu,koji mu kaze da je primetio isto,buduci da mu se Esteban uvek obracao kao ljubomoran muskarac.Kristina kaze Estebanu da bi bilo najbolje da ode sa imanja,on se pakuje,ali mu u brzini ispada pismo,koje je Ulises napisao Akasiji,i Kristina ga cita,nakon sto ga,sva unezverena,pronalazi na podu u svojoj sobi.davsi ga posle Akasiji,koja se pita kako je ikada mogla da misli ista lose o Ulisesu.Esteban shvata da mu je pismo ispalo,i vraca se na imanje da ga nadje,dolazi Kristina i pita ga da li to trazi,i zasto Akasiji nije rekao da joj je Ulises pisao.A kako je samo gledala Estebana.Obozavam ove scene u kojima Kristi povede kolo(mislim,bilo je vec vreme za to).Norberto moli Luisu da njegovog unuka vaspita onako kako on nije Manuela,i ubedjuje Hermana da sa Lici ode u Spaniju,a Herman ne zna kako da ostavi Alehandru.Nesto sam razmisljala:ako Danilo na kraju,kojim slucajem,ubije Alehandru,puknucu od muke,bre.
A u avanceu za sledecu epizodu,inspektori zaustavljaju Estebana,jer Rubio nije ubio Manuela,a Esteban kaze Ulisesu da voli Akasiju kao muskarac,i da je zeli kao nikoga dosad.Pojavljuje se Kristina i,vicuci,kaze mu:"Sta to govoris,Estebane"?

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ejpril on 06.11.14 15:47

I otkrilo se sve, u jednoj epizodi i da je ubica i da voli Akasiju.

rofl rofl

dobra je bila Ruffo samo su mogli i bez ovog kad ga udara čim bičem, štapom rofl a i on kad složi tu teleću facu stars inače je dosta solidno glumio u ovim poslednjim epizodama.

Senior member

Poruka : 885

Back to top Go down

Post by Dejan94 on 06.11.14 16:28

Nisam znao da ce tako brzo otkriti da je ubio Manuela mislio sam da ce se to otkriti u zadnjoj epizodi bas me zanima sta ce biti u ove zadnje 3 epizode.

EDIT BY Bayron: Opomena za spam: 10%. Ignorisanje korišćenja znakova interpunkcije zabranjeno je Pravilnikom foruma.

Dejan94
Junior member
Junior member

Poruka : 55

Back to top Go down

Post by Ángel on 06.11.14 16:53

Preeeeelose.
Scenu kad Cristina sazna da je Esteban zaljubljen u Acasiu cekam od pocetka serije. I onda oni tu scenu urade OVAKO?!

Dodji mi da ne odgledam ni poslednju epizodu koliko su losi. yuck yuck yuck thumbdown

Moderator

Poruka : 8012

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 06.11.14 17:27

Ja cu je sigurno odgledati,posto mi se veoma dopala i danasnja epizoda.To kako su odradili scene kada je Kristina saznala istinu,jos i mogu da im oprostim,ali,to kako je on uspeo da im,onako na konju,zbrise,i da ne mogu da ga sustignu,e-to nikako.Jos se i Perla zbunila,pa nisu uspeli da uhvate Danila.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 72 of 75 Previous  1 ... 37 ... 71, 72, 73, 74, 75  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics