EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

La malquerida

Page 73 of 75 Previous  1 ... 38 ... 72, 73, 74, 75  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: La malquerida

Post by Dejan94 on 06.11.14 19:05

Stvarno bezveze je bila ta scena samo se pitam kako ce Kristina i Akasija da reaguju kad saznaju da je on ubio Alonsa nadam se da nece ovako kao danas kad su saznale da je ubio Manuela.

EDIT BY Bayron: Opomena za spam: 10%. Ignorisanje korišćenja znakova interpunkcije zabranjeno je Pravilnikom foruma.

Dejan94
Junior member
Junior member

Poruka : 55

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 06.11.14 21:14

Scenu kad Cristina sazna da je Esteban zaljubljen u Acasiu cekam od pocetka serije. I onda oni tu scenu urade OVAKO?!

Baš tako. Ona je morala da sazna za njih dvoje tako što ih uhvati na delu, bar da se ljube ako ne nešto drugo. Ovako je besmisleno, jer Acacia je prosto falila u ovim scenama.

U seriji se desilo ono što sam od početka pričao da ne bi voleo da se desi, a to je da se ljubav izmedju padrastra i hijastre svela na opsesiju i par poljubaca. Kada su u onim epizodama žestoko krneuli sa ljubakanjem na svakom ćošku bio sam siguran da će se usuditi da odu korak dalje, ali ništa od toga. Veoma brzo su udaljili Acaciu od Estebana.

Ruffo je bila odična. naklon naklon naklon Bukvalno je počistila Meiera sa sve njegovim blentavim facama. Drago mi je što nije bilo previše patetike i suza, bilo ih je ali umereno. I drago mi je što Cristina kao i u većem broju situacija zna šta je dostojanstvo. Tako mi je bila dobra kada mu je rekla da je ona previše dobra žena za njega i kada mu je opalila one dve šamarčine, za koje bih rekao da su bile prave. Meier užasan kao i obično.

Videćemo šta će biti do kraja. Iskreno se nadam da im neće pasti napamet suluda ideja da spoje Acaciu i Ulisesa. Nikako ne bih voleo da ona u ovoj priči ispadne žrtva.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10451

Back to top Go down

Post by Vlad on 06.11.14 21:45

Miloš 92 wrote: Nikako ne bih voleo da ona u ovoj priči ispadne žrtva.

Baš to. A izgleda da će tako biti.

Prerano su otišli u fazu psiho-Esteban. Bolje da su njih dvoje planirali da pobegnu ili nešto tako i da pred sam kraj Acacia shvati da je ovaj psihopata. Ovako, ona ga se već duže vreme plaši, bilo je očigledno da je njihov odnos gotov.
Vlad
Senior member
Senior member

Poruka : 849

Back to top Go down

Post by Stefan on 07.11.14 22:54

Komo puedes ablarme asi?! ĐO SOJ TU MADRE!!! aw aw aw Pa tačno ne pamtim kad sam poslednji put čuo tu epic rečenicu u telenovelama. aw

I da li je moguće da se Danilo opet dočepao Alehandre? Pa sjajno. Not. zzzzz roll

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2896
Godina : 27

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 07.11.14 23:43

Kad se setim Ruffo u TDA kad je rekla Maite "Yo soy tu madre!" A onda narednih ko zna koliko odzvanja madre, madre, madre, madre, madre... rofl rofl rofl

Inače ovi su rešili da na kraju učine sve kako bi imali što veći rejting. Juče se ceo dan raspravlja o ne baš sjajnom odnosu izmedju Ruffo i Ariadne. Navodno u sceni kada saznaje da Esteban voli njenu ćerku trebalo je da kaže: "Tu traición no tiene justificación. Pobre de mi hija, la hiciste una malquerida en lugar de darle amor que se le da a una hija; la viste como mujer. No tienes perdón Esteban." Ona je to odbila i izmenila dijalog, jer jelte ona smatra da je Cristina LM. rofl rofl rofl Isto je juče izjavila da sa sa ostalim ćerkama iz serija mnogo bolje slagala.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stefan on 08.11.14 0:16

Pa ja ne vidim kako je to Akasija malquerida. Ona je zapravo vrlo querida. Za razliku od Kristine, jel. Akasija ima Ulisesa koji je voli, ona kao voli njega. Kristina ima Ektora koji je voli. Ali ona ne voli njega. Ili se nešto možda promenilo u poslednjih 40ak epizoda? rofl

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2896
Godina : 27

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 08.11.14 0:30

Ja mislim da oni to malquerida ne gledaju u kontekstu nevoljena, već voljena na loš način. To je poenta priče, da padrastro voli hijastru da kažemo na zabranjen način.

Tu traición no tiene justificación. Pobre de mi hija, la hiciste una malquerida en lugar de darle amor que se le da a una hija; la viste como mujer. No tienes perdón Esteban."

Ovo je replika iz pozorišne predstave. Juče je Maxime pročitala u svojoj emisiji, jer je prema tračevima Ximena identičnu napisala u svom scenariu. To bi bio prvi put da se u seriji ta reč uopšte i spomene.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 08.11.14 17:44

Danilo je onda uspeo da pobegne od onolikih muškaraca, ali su ga zato sada žene sredile. naklon rofl I tako ostade Danilov mališa bez funkcije. naklon

Kakva scena pred samo finale. naklon Acacia konačno priznala majci istinu. naklon A ja konačno da jedva čekam neko finala, televisa odavno nije imala finale vredno pažnje. Ovakva neizvesnost pred finale mislim da nije bila još od Terese, kada se u poslednjoj sceni predposlednje epizode popela na stepenice i rekla: "Entre ser o no ser, yo soy."

Jedva čekam sutra.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on 08.11.14 18:33

Danilova kazna naklon naklon naklon

Poslednja scena kada Acasia kaze da je prihvatila Estebanovu ljubav naklon

Rekao bih da jedva cekam poslednju epizodu, ali mogu misliti sad Rufficin plac i benavljenje koje sledi ninja visi

Zapravo, najvise me zanima sam kraj, ko ce sa kim ostati, ko ce preziveti i kako ce koji lik zavrsiti. Tome se jedino radujem. smile2

Moderator

Poruka : 8089

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 08.11.14 18:34

Odgledah i ja danasnju epizodu,koja mi je bila predobra.Hulijana sve moli za pomoc,a svi je odbijaju:Norberto,Andres i Herman,i jos joj Andres kaze da je to njena kazna.Danilo de docepao Alehandre tako sto je,pobegavsi iz one rupe u kojoj se krio,i trazeci novac koji je zakopao u onoj rupi,usao u bordel,i cuo sta o njemu pricaju Perla(koja ga je,po njemu,izdala),Alehandra i ona mala(nikako da se setim kako se zove).Onda su nekako sve uspele da ga obore na pod,i da mu Perla zarije noz u stomak(i ne samo u stomak,nego izgleda i ispod stomaka),a najjace mi je sto su sve pocele da ga tuku.I ako su,vala,zato sto je mnogima od njih unistio tela,duse,a mnogim zenama i zivote,tako da takva svinja(jos je ovo uvreda za pravu svinju,kao zivotinju),i zasluzuje da ostane bez svog "ponosa" i da bude kastriran.Iskreno,ucinile su mu ono sto bih mu i ja uradila.A posebno me je dirnulo kada je Alehandra rekla:"Toliko smo ga se plasile,a sada mi ga je samo zao".I nemojte misliti da cu ja da padnem na teme sto je on Alehandri rekao da je voli,a ne,nista me to ne dira,zato sto joj je i previse naudio.Ali je stvarno apsurd da mu muskarci ne mgu nista,a da ga zene sredise ocas posla.Ektor se lepo ponudio da ubedi Akasiju da Kristini prizna istinu,sto je ova konacno i ucinila,hvala Bogu vise.A iako se videlo koliko je Ulises povredjen time sto je Akasija uzvratila Estebanu,znaci,samom istinom o tome,ja bih volela da njih dvoje na kraju ostanu zajedno,a nekako imam utisak da ce tako i biti.
U avanceu za poslednju epizodu,Esteban se ponovo pojavljuje na "Benaventeu" da bi pobegao sa Akasijom,a ja cu poslednju epizodu videti u ponedeljak,posle svih vas(tako mi bolje odgovara),tako da cu poslednja i komentarisati,pa ja jedva cekam prekosutra.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3342

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 73 of 75 Previous  1 ... 38 ... 72, 73, 74, 75  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics