EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

La malquerida

Page 74 of 75 Previous  1 ... 38 ... 73, 74, 75  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: La malquerida

Post by Ejpril on 09.11.14 17:31

Pa kraj venčanje ovo dvoje.
Esteban mrtav/zatvor
Kristina i Ektor
Akasija sama, mrtva, sa Ulisesom
Ovi drugi sporedni ostaju svi hepi sem Hulijane
možda Norberto ubije Estebana
Videćemo smile2 i ja se radujem finalu i tim alternativnim krajevima lol1

Senior member

Poruka : 887

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 10.11.14 0:48

Jel gleda neko uživo finale? Da komentarišemo dok traju reklame.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10713

Back to top Go down

Post by Tea96 on 10.11.14 2:47

Ja gledam. Razvlace sa onim sto se desilo Akasiji isto kao i u LQLVMR kada do kraja nismo znali ko je ostao ziv. huh

Tea96
Newbie
Newbie

Poruka : 8

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 10.11.14 4:09

I konačno FIN.

Finale je bilo sporo, al već sam navikao to od kada su krenuli sa ovim nedeljnim finalima od dva sata. Al ovo nije bilo tako dosadno, jer nije bilo glupih i bespotrebnih scene. Sve je nekao lepo uradjeno.

Oni koji su mislili da će Ruffo nakon Acacijinog priznanja proliti more suza, prevarili su se. Kao i u većem delu serije dostojanstveno je to podnela. Odlično su to odradili. Videlo se njeno razočarenje i tuga, ali nije bilo neke velike kuknjave. Ukratko nakon svega Acacia je odlučila da ode daleko, a Cristina se nije ni potrudila da je zadrži.

Akcija je krenula onog trenutka kada je Esteban došao po Acaciu. Njih dvoje se tu svadjaju, dok Cristina prisluškuje. Esteban pokušava da odvede Acaciu na silu, ali onda izlaz Cristina i zaustavlja ga. On tu priznaje da je ubio i Alonsa. U tom trenutku dolazi Norberto (kome je Rubio javio gde je Esteban) da ga ubije. Esteban uzima Acaciu kao taoca. Onda dolaze Hector i Ulises. Tu kreće opšta prepirka. Esteban puca u Norberta. Cristina se postavlja izmedju njih, kako je metak ne bi pogodio Acacia je gura i na kraju je nju metak pogodio. Esteban je upucao Acaciu, a onda je Norbeto upucao Estebana. E tad Ruffo kreće sa suzama. Acacia je moli za oprošta jer ne može da umre bez njenog oproštaja i Cristina joj oprašta.

Onda svi u bolnici čekaju vesti o Acaciji. Izlazi Andres i na pitanje kako je Acacia odmahuje glavom. Svi su u šoku.

Prolazi nekoliko nedelja. Svi su okupljeni ispred crkve na venčanju Ale i Germana. Već je tada jasno da je Acacia živa, jer jelte svi su srećni. Mada su potencirali priču šteta što je nema, zaustavljali se kad treba da je spomenu...

U toku venčanje pop pita je se neko protivi venčanju, u tom trenutku se pojavljuje Acacia i govori: "Ne protivim se, ali mislim da venčanje ne može da se održi bez kume."

Nakon venčanja Acacia i Ulises razgovaraju. Oboje žele sreću jedno drugome, jer oboje odlaze iz zemlje.

Inače Esteban je takodje preživeo i završio u zatvoru. Ne znam na koju foru ga je Rubio posetio kada je i njega tražila policija.

Danila su zapalili u zatvoru. Sreo se sa onim likom što mu je na početku serije uzeo posao i ostavio ga ćopavog. On ga je i zapalio.

Acacia dolazi kod Estebana u posetu. Svašta nešto tu lepeta. Na kraju mu govori: "Tu vas a pagar aqui por tus crimenes y yo fuera por mis traaiciones." Onda odlazi, on lupa po vratima i doziva je.

I onda sam kraj. facepalm Veliko razočarenje kao i cela serija. Cristina je odlučila da proda imanje i odlazi da živi kod roditelja, a Acacia ide na neko vreme u Italiju. Dolazi Hektor, njih dvoje tu pričaju o svemu. On joj na kraju govori da ako je mogao da je čeka 20 godina nije problem da je sačeka još koju godinu. Ona mu se samo nasmeje. Ajde, da kažemo da je to donekle ok i očekivano. Al onda sledi najveće razočarenje u poslednjoj sceni. Acacia je izlazi sa imanje i ispred zatiče Ulisesa. On joj govori da nije mogao da ode jer je voli. Ona govori da i ona voli njega. facepalm Njih dvoje se ljube, u tom trenutku dolaze Cristina, Hektor i ostali. Svi kreću ka izlazu, na kraju su se izdvojile Cristina i Acacia. Cristina joj govori nešto tipa: "Ljubav majke sve oprašta." Njih dve se grle i to je kraj.

Znači užas! Sve ono što nisam želeo za kraj, to se desilo. Pomirenje majke i ćerke mi se, da kažem svidelo, to sam i očekivao. Mada bih više voleo da je i taj njihov kraj ostavljen malo otvoreniji. Al dobro ni ovako nije nelogičan, jer ipak majka je majka, a ćerka je ćerka. Ali pomirenje Acacie i Ulisesa, ne nikako! Acacia na kraju nikako nije kažnjena. Eto jedino ona sama sebi još uvek ne može da oprosti, svi ostali su joj oprostili.

Al dobro, nisam iznenadjen. I onako Castro i Ximena Suarez nikada nisu znali da naprave kraj kako treba. Sjebali su Teresu, sjebali su LQNPA, zašto ne bi i LM. Meni se krajevi većine Castrovih serija nisu svideli.

Što se ostalih likova tiče, nije bilo nekih iznenadjenja. Ale i German su se venčali. Luisa i Arturo su zajedno. Odlučili su da kažu detetu ko je njegov pravi otac, kao i da bude u kontaktu sa dedom Norbertom. Norberto je završio sa Julianitom (Juanitom). Juliani je majka našla novogvpotencijalnog muža, nekog odvratnog čiču koji ima 7 imanja. rofl Perla čeka Mema da izadje iz zatvora. To bi ukratko bilo to.

Alternativne još nisam video, ali sam pročitao. U jednom nakon pucnjave umire samo Esteban, u drugom Esteban i Cristina, u trećem Acacia. Pogledaću ih sutra kad ih neko ostavi.

Ne mogu da ne spomenem očajnu Meierovu glumu u ovoj poslednjoj epizodi. Tokom čitave serije je loš, ali je sada prevazišao samog sebe. Kada je došao po Acaciu, a onda u lice sasuo sve Cristini, izgledao je kao da joj je rekao: "Zgazio sam mrava." A ne, volim tvoju ćerku i ubio sam tu muža.

Gluma je generalno tokom čitave serije bila poprilično loša.

Ruffo mi je od poečtka do kraja bila dobra. Bila je na visini zadatka i za klasu bolja u odnosu na ostale. I konačno je imala dobar lik. Može se reći da je Cristina jedina ostala dosledna sebi, imala je par ispada, ali ništa preterano strašno.

Ariadne nije pokazala svoj maksimum. Zna ona mnogo bolje i rekao bih da nije na pravi način iskoristila šansu koja joj je pružena. Mada sam lik, a i serija, su bili poprilično loši, tako da nisam siguran da joj se može zameriti. U poslednjim epizodama je bila solidna. I uprkos fracasu ne verujem da je ovo njena poslednja glavna uloga. Poslednjih nedelja je izazvala dosta reakcija, a to joj ide u prilog. A veliki plus je to što je lepa.

Velika razočarenja su Africa i de Leon. Ona je na odvratan način preplakala celu seriju, a on se bečio i recitovao tokom cele serije. A najgore od svega je što su oboje dobri glumci. Valjda Garcini sindrom.

Što se same serije tiče, jedno od najvećih razočarenja ikada. Toliko sam očekivao od nje, toliko cirkusa oko kastinga, a na kraju veliko ništa. 100 epizoda su presipali iz šupljeg u prazno, da bi se sad na kraju malo aktivirali. Ximena Suarez je uradila očajan posao. Ovo zaista nisam očekivao od nje. Jeste da ona uvek sporo započne svoje serije, na to sam navikao, ali to je do sada obično trajalo 20-ak epizoda. Ovde joj je trebalo 100 epizoda da konačno nešto pametno napiše. Ne znam šta da kažem, svi mi grešimo, valjda je ovo bio trenutak za njenu grešku. Promašaj serije najviše treba pripisati Ximeni. Na samom kraju se pokazalo da je ipak scenario najbitniji, jer isti glumci su tokom većeg emitovanja imali rejting oko 16, da bi sada stigli čak do 24. Jednostavno je serija bola predosadna.

Castra ne bih komentrisao. Čovek je više putovao nego što se bavio serijom.

Sve u svemu konačno se i ovo završilo. Neka moja ocena za seriju bude 5/10.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ángel on 10.11.14 13:22

Svaki put kad pomislim da ne mogu gore, oni me demantuju.

Poslednja epizoda je bila PREEEEEdosadna.

Cristina su uopste nije toliko potresla oko saznjanja da je muz prevario sa cerkom. Nekako je bila prilicno hladna dok je Acasia sve pricala. I svi su okrenuli tu pricu da jadna Acasia zrtva, mlada, cedna, naivna i nevina, zli Esteban je navukao i obmanuo svojim lazima. facepalm facepalm facepalm

Scena pucnjava je predebilno odradjena. Ruffo i Ariadne bele veze nisu imale kad sta da urade, gde da stoje, kako da se pomere. To je jezivo odradjeno!
Garcini NULA! Nula, nula, najveca na svetu!

Kraj mi se uopste nije dopao, osim onog poslednjeg segmenta gde majka i cerka same izlaze sa imanja.

Sto se tice alternativnih krajeva, prvi gde umre Ruffo mi je najtuzniji sad drugi gde umre Ariadne mi je najbolji, i mislim da je tako trebalo da ide i u seriji naklon a treci gde umre Meier i  Ruffo ostane sa Penicheom, a Ariadne sa Manetom necu komentarisati jer je takav skoro bio i pravi.

Sve u svemu, ova telenovela mi je najvece razocarenje IKADA! Od kad ih gledam, a tome je skoro 20 godina... ninja

I kakva crna 5/10 ocena?! JEDAN! 1/10 thumbdown

Moderator

Poruka : 8251

Back to top Go down

Post by Vlad on 10.11.14 13:37

Neću ni da gledam epizodu posle ovakvih komentara, a 95% je negativnih.

Ne znam zašto je toliko teško osmisliti drugačije finale. U poslednje vreme svako finale je bilo sporo, razvučeno, isto.

Acacia princeza žrtva zvizd

Ja sam odgledao prvih 5 epizoda kad je serija tek počela i srećom, zbog nedostatka vremena sam ostavio za kasnije. Onda zbog komentara nisam ni nastavljao da je gledam. rofl A jedva sam čekao da počne, svaki promo me je oduševio, priča je zvučala kao nešto novo i zanimljivo, veoma dobar elenco, producent s pristojnim serijama iza sebe. I na kraju, doslovno sve od navedenog je ispalo promašaj.
Vlad
Senior member
Senior member

Poruka : 849

Back to top Go down

Post by MStefan on 10.11.14 14:22

Vlad wrote:Ja sam odgledao prvih 5 epizoda kad je serija tek počela i srećom, zbog nedostatka vremena sam ostavio za kasnije. Onda zbog komentara nisam ni nastavljao da je gledam. rofl A jedva sam čekao da počne, svaki promo me je oduševio, priča je zvučala kao nešto novo i zanimljivo, veoma dobar elenco, producent s pristojnim serijama iza sebe. I na kraju, doslovno sve od navedenog je ispalo promašaj.

Isto je i kod mene, samo što sam se ja ubacio u neke interesantne epizode, pa ih prevrtim kad pročitam da se nešto interesantno desilo.

Castro je imao odlične serije, ali ne znam šta mu se ovde desilo. Imao je sjajnu ekipu!

Uostalom, samo me interesuje kako je završio lik koji je tumačila Sabine wub

MStefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2062

Back to top Go down

Post by Ejpril on 10.11.14 14:24

Radovala sam se kraju jer su poslednje epizode davale naznake da može biti iznenađenja al opet bilo je za očekivati da neće imati hrabrosti da prikažu da neka od njih umire ili ne daj bože ostane sama jer mora biti poljubaca na kraju i fraza "ljubav sve pobeđuje". Dosadno uglavnom i predvidivo čim sam videla kako Kristina prisluškuje ovo dvoje znala sam kako će se završiti. Očekivala sam bar malo više neizvesnosti .

I da ipak je normalno da više prebacuju na Estebana nego na Akasiju jer ipak je on ubica i manipulator, ona praktično nije ništa ni uradila, zaustavila se na vreme da se nije zaustavila e onda pa i da joj se prebacuje ovako čisto su mogli da je ubiju radi veće drame ili ostave samu radi upečatljivijeg kraja a ne zato što je to ne znam ni ja kako zaslužila  zvizd  Pa ni Manolo nije zaslužio da umre pa je ubijen, zbog čega? Radi veće drame.

Što se tiče glume Ariadne je meni bila dobra tokom cele serije, ne vidim što bi prestala da dobija glavne uloge i Brandon je bio dobar. Ruffo isto okej ostali tragikomični lol1

Uostalom, samo me interesuje kako je završio lik koji je tumačila Sabine
Srećno čekajući da joj dragi izađe iz zatvora smile2

Senior member

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 10.11.14 14:34

Ariadne i Meier su sinoć na proslavi povodom prikazivanja poslednje epizode, samoinicijativno snimili i 4 alternativni kraj.  Za sve one koji su želeli da vide zajedno Acaciu i Estebana. rofl rofl rofl

Što se alternativnih krajeva tiče i meni je najbolji onaj gde umire Acacia. Što se mene tiče njega su trebali da stave kao pravi. Mada u tom kraju mi se ne svidja ova poslednja scena sa Cristinom i Hectorom. Ona drži urnu ćerke, a smeška se i priča o mogućoj ljubavi sa Hektorom. A onda još i poljubac. facepalm

ne vidim što pi prestala da dobija glavne

Možda zbog toga što nije imala ni jedan exito do sada. winky Nije baš logično da devojka redja promašaj za šromašajem, a da se glavne uloge i dalje nižu. Ja ne bih voleo da prestane da dobija glavne uloge, jer meni je ona skroz ok. Kao glumica mi je sasvim solidna (Acacia definitivno nije njeno najbolje izdanje), a plus je baš lepa. Jednostavno nije imala sreće sa ulogama i serijama.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Ejpril on 10.11.14 14:55

Aaaa kako dobro izgledaju zajedno aw roofl stvarno imaju hemije šteta što ih nisu spojili u nekoj drugoj seriji.

Možda zbog toga što nije imala ni jedan exito do sada.
Pa ni Maite nije imala neke velike uspehe pa i dalje niže glavne uloge. Nema ni neke konkurencije, uglavnom se 5-6 mladih glumica smenjuje sa glavnim ulogama i to je to.

Senior member

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 74 of 75 Previous  1 ... 38 ... 73, 74, 75  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics