EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

La malquerida

Page 75 of 75 Previous  1 ... 39 ... 73, 74, 75

View previous topic View next topic Go down

Re: La malquerida

Post by Ángel on 10.11.14 15:04

Milos92, molim te nemoj da krenes sad. rofl

Ja cu reci umesto tebe da je Maite, u poredjenju sa Ariadne, imala velike exite u Mexicu (i u internacionalnoj prodaji). cool

Moderator

Poruka : 8347

Back to top Go down

Post by Ejpril on 10.11.14 15:17

Da izvinjavam se, trebalo je da navedem nekog drugog. Ipak se serije od Maite najbolje prodaju smile2

Senior member

Poruka : 887

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 10.11.14 15:43

Ja cu reci umesto tebe da je Maite, u poredjenju sa Ariadne, imala velike exite u Mexicu (i u internacionalnoj prodaji).

Sve si rekao. Al Ejpril očigledno ima neki žešći problem i treba da joj se crta. Ajde da pokušam da joj nacrtam.

Maite:

CCEA: exito (kako u Meksiku tako i na internacionalnom nivou)
MP: exito (ne na nivou CCEA, ali exito)
TDA: fracaso u Meksiku, exito na internacionalnom nivou
CDC: fracaso
LG: exito (kako u Meksiku tako i na internacionalnom nvou)

Ariadne:

LLDA: fracaso
LMDV: fracaso
LM: fracaso

Sve tri fracaso i u Meksiku i na internacionalnom nivou.

Nadam se da sam ti pomogao da uočiš razliku. A ako i dalje ne vidiš, onda ti stvarno nema pomoći.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10871

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 10.11.14 18:20

Konacno i ja odgledah sve,i originalni kraj,kao i one alternativne.Meni je sve sto se dogodilo nekako bilo logicno,i ocekivala sam da ce se tako i zavrsiti.Dakle,Akasija saopstava Kristini istinu,i kaze joj da se kaje zbog svega,ova joj odgovara da je za to kasno,i da je nastojala da se ona i Esteban zblize kao otac i cerka,a ne kao muskarac i zena,i pita je kako je to moglo da se desi,kada se to dogodilo;Akasija kaze da ne zna,da se mozda dogodilo u trenutku kada je Kristina njoj pocela da prica koliko je Esteban dobar i divan,pa se tu jos dogodilo i da je Akasija mislila da ju je Ulises prevario,pa je i to uticalo da se Akasija okrene Estebanu,dok je Kristina pita da li se ikada izmedju njih dve dogodilo nesto,dok su putovali zajedno,Akasija joj kaze da nije,a na pitanje da li voli Estebana,Akasija kaze Kristini kako je bila zbunjena.I na kraju joj Kristina kaze da ne moze vise da je slusa,i zove Rosu.Akasija potom telefonira Ektoru,i kaze mu da je sve rekla Kristini,i da je pozeljno da on dodje.Kristina spaljuje sve svoje fotografije i uspomene na Estebana,i kaze Ektoru da se na to svodi citav njen zivot,na gomilu pepela.Esteban dolazi po Akasiju na imanje,i odbija da podje sa njim,Kristina slusa njihovu prepirku,a Esteban joj priznaje da je,isto tako kao sto je ubio Manuela,ubio i Alonsa u "Djavoljem prolazu",da bi ostao sa Kristinom.Akasija ga udara,a Kristina naziva najpogrdnijim imenima.Norberto dolazi na imanje,sa ciljem da ubije Estebana,i osveti mu se zbog Manuelove smrti.Esteban,naoruzan i opkoljen,prvo otima Akasiju,Kristina ga sprecava,potom otima Kristinu,Ektor intervenise,Esteban pusti Kristinu i,zeleci da pogodi Norberta-pogodi Akasiju.Potom pobegne,dok Danilo u zatvorskoj bolnici pati,ali se kune da ce izaci iz zatvora i osvetiti se svima.Alehandra i Herman se vencavaju,na njihovom vencanju su svi,osim Akasije,koja se oporavlja od ranjavanja i pojavljuje se u crkvi.Esteban u zatvoru trazi od Rubija da mu donese Akasijinu fotografiju,i tuguje,misleci da je ona mrtva.Danila maltretiraju i spaljuju u zatvoru.Hulijana se udaje za novog,sada duplo starijeg,udvaraca,nakon sto,po ko zna koji put,na ulici najotrovnije izvredja Norberta i Huanu,a nakon sto se Norberto razvede od nje,on predlaze Huani da zive zajedno.Gotovo sam se rasplakala kada je dosla da ga poseti,pa ga pitala da li mu je zena tu,a on ce njoj:"Ma,kakva zena,usamljeniji sam od besnog psa".Razmisljam o tom Norbertu,i shvatam da je prisilna prostitutka Huana nesto najcistije i najnevinije u njegovom zivotu,zato sto ga voli i prihvata takvog kakav je,sa svim njegovim mukama,manama i vrlinama.Prihvatis-prihvataju te,odbijes-odbijaju te.Nikad mi Norberto nije bio tako mio,kao sad,na kraju,i hvala Bogu da se resio Hulijane,unistila ga je.
Dalje,sto se tice ljubavnog trougla Kristina-Esteban-Akasija,imam sta da kazem i na tu temu.Na pocetku sam mislila da on Kristinu voli,i to mi je bilo ok,a da je Akasija mala,razmazena klinka,koja hoce da pokvari srecu svojoj majci,na koju zena ima pravo,jelte.Medjuti,kada je poceo da oblece oko Akasije,nista mi se tu nije svidjalo,pogotovo kada sam shvatila da zeli i jare i pare.Cekaj,liku,ne mozes biti sa obe,opredeli se,ili Kristina,ili Akasija.A onda,kako je stvar odmicala,a pogotovo otkako smo saznali da je Esteban ubio Alonsa,rekoh:"Pa,on ne voli ni jednu,ni drugu,lik je psihopata,i istog casa sam se okrenula protiv njega,kao i njih dve.I necu biti od onih koji ce reci kako Akasija nije nikakva zrtva,jer ona jeste Estebanova zrtva.On je stariji,iskusniji,i samim tim je bolje trebalo da predvidi sta je iz svega toga moglo da se izrodi.To je,u jednom trenutku,licilo na ljubav.Kazem,"licilo",jer se ispostavilo da je to samo nista vise do gole strasti i opsesije,one koja muci i navodi na najgore,koja crna ljubav.A tada sam shvatila i da je Ulises uvek bio sposoban da Akasiji pruzi ono sto Esteban nikada nije,i ne bi ni mogao.Razumem da Akasija ne moze da oprosti sebi,a Esteban,cak i u njihovoj zavrsnoj sceni,pokazuje znake psiholoske neuravnotezenosti,to je jasno kao dan.Kojoj zeni,bre,treba takav covek,koji je jos i ubica?Po mom skromnom misljenju,nijednoj.Muka mi je od Estebana kao lika,plasim ga se,a ni Kristijan Mejer nije bas zablistao kao protagonista,daleko od toga.Drago mi je i da su Kristina i Ektor i Akasija i Ulises ostali zajeno,to sam oduvek zelela,i smatram da je oduvek tako i trebalo da bude.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3446

Back to top Go down

Post by Eiza on 10.11.14 21:44

@Ángel wrote:Milos92, molim te nemoj da krenes sad.

rofl  rofl  rofl

naklon  naklon  naklon

Mislim stvarno idiotarija to što si rekla, Ejpril  stars  ali eto ti, kako hoćeš.

A što se tiče finala... Ono im je bilo jedina prilika da naprave nešto zbog čega bi barem zbog toga ostala upamćena ova serija, ali ne - ni to nisu bili sposobni. naklon

Onoliko pucnjeva - na kraju nitko mrtav. I kako to, Esteban i Acacia bili su isti trenutak ranjeni, a poslije prikazuju Estebana u zatvoru, već se uhodao tamo i dobro zagrijo krevet u ćeliji, a Acacia i dalje u bolnici. roll

Alejandra i German su mi bili the best of, aaali... Nakon toliko sranja kojih smo se nagledali oko njih dvoje(pogotovo Alejandre), who cares?! besan

Mada, hmmm... wub

Također trebamo pohvaliti i Castra. Pojavio se. Da! rofl

Sve u svemu, za telenovelu dajem 3/10, i to samo zbog zadnjih tjedan dana, jer inače bi bila 1/10.

:caos:

Idemo, MaPat! popcorn
Eiza
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1069

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 10.11.14 22:45

Stvarno je za svaku pohvalu to sto je Kastro dosao sa puta. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3446

Back to top Go down

Post by Ejpril on 10.11.14 23:07

Koje zaluđen da se bavi brojevima nek se bavi, dal je rejting 17.5 ili 18.0 mnogo jaka stvar. Dal je prodata u 20 ili 30 zemalja opet who cares, kad je većina njih u nekim levim terminima. Ariadne nije ni igrala u nekim atraktivnim serijama nit se od nje šta očekivalo, do skoro niko nije ni znao za nju, Maite je jelte velika zvezda a sve serije posle MP su joj prošle ispod očekivanja...pa nije zbog toga prestala da dobija glavne uloge? Neće ni Ariadne.

Uglavnom čim sam Maite spomenula već sam se pokajala jer zna se šta sledi tako da to možda i jeste bila idiotarija lol1 tako da neću više da smaram, da ne idem u dalji off :caos:

Senior member

Poruka : 887

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 10.11.14 23:14

Ejpril pametuješ previše, a na kraju ništa pametno ne kažeš. Tebi možda brojke nisu bitne, nisu ni meni, ali televisi i te kako jesu. Televizija zaradjuje na tim "nebitnim" brojkama.

I zaista ne razumem zašto u svaku temu mora da se uplete Maite? Verovatno azto što je nebitna. rofl

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10871

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 75 of 75 Previous  1 ... 39 ... 73, 74, 75

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics