EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Opšta tema

Page 34 of 36 Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35, 36  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Opšta tema

Post by Miloš92 on 25.10.17 3:43

Na osnovu onoga što sam pročitao neće ovo biti dosadno. Al opet ništa vauuu. Sve već vidjeno. Bukvalno televisa i to televisa iz popodnevnih termina. Eto jedino što je produkcija dobra, lepe lokacija. Ali sama priča dosta slaba. Ja ne verujem da su mu ovo odobrili. I stvarno ne znam što nisu tuženi za plagijat jer glavna priča u osnovi je identična Patroni, odnosno priči po kojoj je ona radjena.

30 epizoda. facepalm Pa i Patrona je oko 30 pobegla iz ludare. rofl

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10871

Back to top Go down

Post by Stef on 25.10.17 3:50

Pa odobrili su mu jer mu je Silvio ostavio odrešene ruke, bukvalno mu je prihvatio seriju bez ikakvog sinopsisa na konto uspeha EMB. Znači, ovaj je mogao da napiše i priču o, ne znam, mušici koja je zatvorena u teglu, opet bi mu odobrili.

Biće ovo exito, ne sumnjam, ne kažu Brazilci za džabe o pacto do Walcyr. rofl

Posting Freak

Poruka : 6967
Godina : 20

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 25.10.17 3:56

Nema onoga ko nije iskusio fracaso. Niko nije garancija za uspeh. Svi su od JEC nakon AV očekivali novi boom a on žešće fracasirao. Ovo je bukvalno serijica za 19h kao što je bila ta EMB. Za udarni termin se ipak očekuje nešto više.

I meni baš smeta što toliko liči na Patronu. Možda zato što je meni patrona bila baš dobra i draga serja. Ajde sve nekako ali kad sam pročitao da će u ludnici upoznati bogatu ženu koju porodica godinama drži tamo izolovanu. E to je već prevršilo svaku granicu.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 29.10.17 15:58

Odgledao 5 epizoda OOLDP. Ozbiljno razmišljam da li uopšte da gledam dalje. Meni je ovo propilično dosadno. zzzzz Sve mi je nekako ravna linija a nije da se ne dešava ništa. Ni jedna priča se nije izdvojila, ni jedan lik...

Meni su ljigavi kako ova Bin tako i ovaj Guize.

Onda ko je rekao ovoj Grazi Masaferi da je glumica. Očajna je.

Pires ima dosadan lik. Šta znači dobar lik, dobra garderoba, šminka, frizura... Bukvalno dve razičite žena ona u Babiloniji i ovde.

Ne znam baš nisam zadovoljan.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Franko on 30.10.17 19:13

Danas naletim na naslov da je Record oteo Globu 4 glumaca iz A forca do querer za svoju novu telenovelu Rosa Choque i sad idem otvarat link i ono, sve glumačke veličine. rofl Sluškinja od Joyce, sin od Heleninhe, onaj bandit Batore i cura od Edsona Celularija. rofl

La fiscal de hierro - 55/80
Las estrellas - 105/150
O outro lado do paraiso - 2/173
Tempo de amar - 35/150
Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 2172
Godina : 29

Back to top Go down

Post by nanchika on 31.10.17 0:47

Hsjah nasmeja me sa glumackim velicinama rofl rofl
nanchika
Member
Member

Poruka : 332

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 05.11.17 18:54

Evo da ostavim komentar za OOLDP jer vidim da vas zanima kakva je. Odgledao sam svih 11 epizoda. Druga nedelja mi je bolja od prve, mada i dalje ništa posebno.

Glavna priča je predosadna. zzzzz Gael je neki pokušaj kompleksnog negativca ali je meni baš bezveze. Clara isto smara, trebalo je da ih odjebe odmah. Ovde je taj momenat kada je sve zanimljivije od tog glavnog trougla. Ono, totalno mi je svejedno dal će Clara završiti sa Gaelom ili Renatom. Ili će svih troje već u narednoj epizodu umreti. Mada i ako mi nije ni najmanje simpatična moram priznati da je Bin glumački dobra.

Ali bar su se ostale priče aktivirale. Sada mi je zanimljiva Elizabeth (Pires). Prvo mi je bilo dobro što joj je muž oprostio prevaru. Ali je onda nesrećnim slučajem "ubila" Renana, mada praktično sam je pao, pa je sada svekar ucenjuje da mora da iscenira svoju smrt i nestane iz njihovih života ili će je prijaviti policiji. Ona je na kraju pristala na njegov plan. Ima potencijala ta njena priča.

Onda doktor Samuel bi mogao biti zanimljiv. Mogu da zamisli koji će haos nastati kada se sazna da je gej i za njegove tajne susrete.

Livia bi isto mogla biti ok lik. Ona bi valjda trebalo da bude villana. Volim te villane koje vremenom postanu zle a ne od starta. Ona je za sada skroz ok prema svima.

Uglavnom ništa osebno. Klasična sapunjara. Rešio sam da odgledam do te nove etape. Ako me tada ne kupe odustajem.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sava on 08.11.17 18:46

Postavljaju "Alem do tempo", intern. verziju sa ruskim titlom na Mundolatinu. Mislim da će to biti jedina celovita inter. verzija, jer je ona sinhronizovana dosta osakaćena kada je emitovana. Ovi uvek prikažu seriju kako treba.

Posting Freak

Poruka : 1970

Back to top Go down

Post by Stef on 08.11.17 18:50

Da, ide na izraelskoj Vivi, počela je valjda prošle nedelje umesto TD. winky
Ići će sigurno do kraja, nijednu seriju nisu prekinuli do sad.

Čekaću da se nakupe epizode pa ću početi, taman kad završim sa Sangue bom. smile2

Posting Freak

Poruka : 6967
Godina : 20

Back to top Go down

Post by TVman on 08.11.17 21:43

A, ja cu ADT cekati na HRT. Ako uopste bude pocela smile

TVman
Member
Member

Poruka : 255

Back to top Go down