EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Opšta tema

Page 6 of 39 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 22 ... 39  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Opšta tema

Post by Stef on 23.10.14 20:44

Soleil, hvala na preporuci za PDV. thumbup Svakako ću je pogledati (jedino neću ako pobrišu, ne daj Bože, ove epizode sa DM-a pop ) nakon Celebridade, ali to će biti pitaj Boga kad. pop Uopšte nemam vremena za seriju, jedva stignem da odgledam Dilu, Nasleđe i Favoritu. stars TVAEAQ i Celebridade nikako. cry Nadam se da ću u narednom periodu imati više vremena.
Što se MA tiče, to me baš i ne privlači. zubo Čeka se neka druga serija. globo

Posting Freak

Poruka : 7128
Godina : 20

Back to top Go down

Post by nanchika on 04.01.15 0:26

Da li je neko gledao miniseriju Amores Roubados? Caua i Isis protagonisti , mnogo odlicnih glumaca, a samo 10 epizoda?
nanchika
Member
Member

Poruka : 332

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 04.01.15 0:44

ja nazalost nisam ali ima zelju smile cekam da se Telefe (verzija sinhronizovana na spanskom) smiluje i pocne da je emituje. Koliko sam ja upucen samo argentinski Telefe ima pravo za emitovanje od svih latinoamerickih drzava.

Me declaro culpable 27/?
Отель Элеон 48/50+
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3562

Back to top Go down

Post by nanchika on 04.01.15 1:05

Evo ja gledam , dopada mi se ! Murilo fantastičan , kako se transformiše to je zapanjujuće! Dok mi ,npr, Isis i Caua nemaju neku hemiju,barem za sada! (5.epizoda trenutno). Glumačka ekipa je odlična! Videću da kad odgledam svih 10,prokomentarišem!
nanchika
Member
Member

Back to top Go down

Post by nanchika on 04.01.15 2:26

Evo update od mene! Ostala mi još poslednja epizoda da odgledam!
Prvo,ipak ovo nije novela, nema srećnog kraja te sam se razočarala kad je Leandro (Caua) ubijen , kad je nastao haos i kad sam shvatila da nema ništa od velike ljubavi i sreće na kraju!
Ovako, odlična gluma, dobra priča, za film bi bila super! Zanimljivo i drugačije!
nanchika
Member
Member

Back to top Go down

Post by Soleil on 02.02.15 0:08

Zanimljiv video iz emisije "Vídeo Show", Christiane Torloni "poziva" na telefon svoje likove iz novela "A Viagem" (Dinah), "Um Anjo Caiu do Céu" (Laila), "Caminho das Índias" (Melissa), "Mulheres Apaixonadas" (Helena), "A Gata Comeu" ().

Inače, glumila je Heleninu kćerku Liju u "Baila Comigo" (1981), a 2003. protagonisticu Helenu u "MA" (novele Manoela Carlosa).

Posting Freak

Poruka : 1746

Back to top Go down

Post by Stef on 09.03.15 23:06

Na ovom DM kanalu se trenutno postavlja Porto dos Milagres, najverovatnije inter. verzija od 190 epizoda (poslednja postavljena 75.). wow baklja5 Planiram da je odgledam, samo da je ne obrišu. ninja Jedna od onih brazilskih koje su se emitovale kod nas, a da se žderem što nisam gledao kad sam imao priliku. lol1 Deda i baba su gledali, a mene tad nije zanimalo. cry rofl

Valjda se jednog lepog dana nađu i Força de um desejo i Terra Nostra bez ikakvih sinhronizacija, i po mogućstvu u inter. verziji. aw

Pored ove, postavljaju se još i Tropicaliente, Pedra sobre pedra i još neke stare Globove, snimane sa Vive.

Što se ovog kanala tiče, skoro je postavljena cela Salve Jorge, Pantanal, Sinha Moça (2006), a trenutno se postavlja Renascer.

Vidim da na DM i YT sve više kače Globove serije, ali su mahom nacionalne verzije, to mi je predugačko. sad Čudi me da se ne boje da će im obrisati klipove. zbun Naleteh na TiTiTi (2011), Cheias de Charme (trenutno se postavlja na DM-u), Senhora do Destino, Duas Caras, Paraíso Tropical, Belíssima, Alma Gemea, i još neke. winky

Pa ko voli, nek' izvoli. mrgreen

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Franko on 09.03.15 23:40

Gdje si našao TiTiTi i Alma gemea, pliz podijeli link. smile

La fiscal de hierro - 60/80
Las estrellas - 110/150
O outro lado do paraiso - 2/173
Tempo de amar - 41 /150
Franko
Moderator
Moderator

Poruka : 2189
Godina : 30

Back to top Go down

Post by Stef on 10.03.15 0:23

Alma Gêmea - ovde (postavljeno do 160. epizode, sad sam video da dalje neće postavljati)
TiTiTi - ovde (svih 209 epizoda)
winky

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Soleil on 10.03.15 22:00

"Porto dos Milagres" ("Luka čuda") je davno bila emitirana i u BiH, ali nisam uopšte gledala.

Posting Freak

Poruka : 1746

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 6 of 39 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 22 ... 39  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics