EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Jóia rara

Page 11 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

View previous topic View next topic Go down

Re: Jóia rara

Post by kristinkv86 on 11.02.16 16:27

Koji, samo da mi je da znam. Vec imam neke ideje, ali, ne bih da sirim dezinformacije, a i ne spada u temu. smile A kada se radi o ovoj telenoveli, moram da priznam da mi je bila ok, ali da sam gledala i bolje od nje. smile E, da ne zaboravim da prokomentarisem, Dalija se toliko prolepsala otkad se zaljubila u Ernesta. smile Nikad je nisam volela toliko, kao sad, posto mi je ranije delovala kao da je progutala motku, ili poljubila peglu. smile I sto mi je sladak onaj mali sto su ga usvojili Jolanda i Mundo, kao i kuca Sidarta. smile Priznacu vam i da me je ekipa iz kabarea malo smarala, mada mi je bila super scena kad su otkrili Volpinu i njeno pevacko umece. Gaje mi je bas zao, ali, mora Ilda da zavrsi sa svojim Tonijem. Jaoj, jeste Manfred bolesnik, ali mi je i njega zao. Realno, covek je bio takav zato sto ga ceo zivot niko nikada nije voleo, a mislim da mnogi, bas u nedostatku ljubavi, izgube kompas. Karmo Dala Vekija (valjda se tako pise), kao Manfred je zaista zablistao. Glumcina je, sto se mene tice. smile Ako bih nekoga ovde morala da glumcki uzdignem, to bi bio on, pa onaj sto glumi Ernesta (stade mi mozak kako se zove, a gledam coveka u dve telenovele), pa Bruno Galjiaso. Njegov zivotni i glumacki napredak se lepo vidi, kad uporedite, recimo, njegovu ulogu Inasija u "Celebridade" i Franca Hausera ovde (premda je on imao jos puno uloga). Ilda je bombonica, koliko je slatka i blazena, i glumica i njen lik, koliko i Jojo Karoline Dikman, ali, da je Jolandi puno vremena i suza trebalo da stane na noge, trebalo je. Simpaticna serijica. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3454

Back to top Go down

Re: Jóia rara

Post by ~dragana~ on 28.04.16 18:49

Ovu sam seriju prosto obožavala,devojčica koja je glumila Perolu odradila je posao kao profesionalac.

~dragana~
Member
Member

Poruka : 481

Back to top Go down

Page 11 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics