EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Jóia rara

Page 3 of 11 Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Jóia rara

Post by Soleil on 19.06.15 21:09

Emmy-winner ‘Precious Pearl‘ arrives in Albania

Piše da je "JR" počela u ponedjeljak, u 19:30, na albanskom Top Channel-u; dok u ovosedmičnoj programskoj shemi uopšte nema novele na programu, u tom terminu je Lajme e Moti (vijesti i vremenska prognoza). nezna

Posting Freak

Poruka : 1746

Back to top Go down

Post by Bayron on 19.06.15 21:34

pre par meseci krenula je na kosovu, na rtv21:

Administrator

Poruka : 6951
Godina : 28

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 22.07.15 18:27

Gledacu ovo, sigurno, i moram da priznam da sam fascicnirana time koliko poznatih glumaca ovde ima. smile Karmo Dala Vekija kao negativac- to, jednostavno, mora da se vidi, a drago mi je da je tu i mala Mel. smile Jaoj, blago meni. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3454

Back to top Go down

Post by Paula on 22.07.15 22:30

Bruno Gagliasso pozitivac, a Carmo Dalla Vecchia negativac, dok je u Cordel Encantado obrnuto. wow A između njih Bianca Bin. smile

Member

Poruka : 404

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 23.07.15 16:33

Da, samo sto joj je u "Zavetu ljubavi" Karmo bio otac, a ovde joj je udvarac, koji hoce da je pridobije na kvarno, kao i Bruno Galjiaso u "Zavetu", a ovde je voli. smile Nego, mnogo me zanima kakav li ce biti prevod naslova telenovele. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by *Fiorella* on 07.09.15 13:18

Pogledala sam prvu epizodu i svidjelo mi se. Nije nista wow al je zanimljivo. smile2

Iznenadjena sam koliko poznatih glumaca ovdje glumi, neke nisam godinama gledala. wow

Najslabiji utisak mi je ostavila Amelia, ili kako bi da se zove glavna junakinja.

Čekam dolazak Nathalie Dill, kao Silvie.

Member

Poruka : 370

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 07.09.15 14:42

I ja bas danas odgledah telenovelu, i dosta mi se svidela. Samo me zanima kako nikome ne pade na pamet da je Franc mogao da prezivi navalu lavine (mada je Euriko umro, a tek kasnije sam povezala da je Amelija bila njegova devojka), iako mu je Manfred upropastio konopac? Mislim, sta je ono bilo, mesec dana uzaludne potrage, i nista, Manfred se vratio u Brazil, da bude veliki direktor fabrike Hauserovih (o, da, kapiram da ga strasno grize to sto je vanbracni sin matorog, i da mrzi Franca, koji je, jasno, u svemu bolji od njega). Mada, dobro, kapiram i to da se ti budisticki manastiri sigurno nalaze na nepristupacnim mestima na Himalajima, i da do njih ne moze bas svako da dodje.
Amelija odmah ispravlja krive drine, pametna dusica, i pravedna takodje. Nema veze, samo vi mene zgazite, necu da se pomerim. Jaoj, sto volim Brazilce, i nacin na koji oni rade telenovele. smile Nastavlja se gledanje. smile
Da, stvarno igra bas dosta poznatih glumaca: Bjanka Bin, Bruno Galjiaso, Karmo Dala Vekija (moj omiljeni), Zuka da Oliveira, Natalija Dil, Karolina Dikman, sto je dovoljno za pocetak i, svakako, veliki plus. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by *Fiorella* on 07.09.15 16:57

Meni je glavna nepoznata, tj.prvi put je gledam.

Drago mi je tu vidjeti prvenstveno Thiaga Lacerdu, kojeg sam zadnji put gledala u Kuci 7 žena. thumbup

Isto tu su i Albertinho i Fernando iz LaL, samo se nadam da su im ovdje bolje uloge.

Djeluje obećavajuće, vidjecemo kako ce se dalje razvijati radnja.

Member

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 07.09.15 18:00

U kojim ulogama su nji dvojica, Fiorella? Promakli su mi. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by *Fiorella* on 07.09.15 18:09

Fernando je onaj monah s početka, sto je otišao u onu pećinu. A Albertinho je mladji brat od Franza. Ovdje se zove Viktor.

Member

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 3 of 11 Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics