EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Jóia rara

Page 4 of 11 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Jóia rara

Post by Eiza on 07.09.15 20:20

Bogme, meni su svi nepoznati. Osim Albertinha rofl
(eto i Fernando je tu, vidim da mi je onaj svećenik poznat bio odnekud)

Prva epizoda mi se svidjela. Da, ništa posebno, ali opet ima ono nešto. Kao prvo, bilo mi je strašno čudno vidjeti na HRT-u u 12 i pol jednu seriju u kojoj se likovi penju na Mount Everest.  lol1

Onaj Manfred baš mi je jeziv lik, tj. glumac. Isprva sam mislila da su on i Franz braća, i govorim si "Opet ona klasika da brat mrzi brata samo zato što je ovaj bolji". I onda tamo u tvornici, onaj stari govori da su oni bili prijatelji. Pomislih ajde barem to nije toliiiko često i bilo je thumbup kad ono na kraju se ipak ispostavi da su braća. rofl Ali za razliku od ostalih slučajeva, ovdje mi se sviđa što je Manfred prezren i odbačen, i to mi je veliki plus u startu. Usput, jeli mislite da je on mogao nekako izazvati lavinu da ubije Eurica, jer vidimo da i on trza na Ameliju, ali opet ne znam što izvodi sa onom kabaretskom pjevačicom tamo... hmm

Ovaj glaaaaavniiiii, vidim Bruno Gagliasso.... wub *_* Precakan mi je! wub One okice... Glavna je vidim na vas ostavila dojam, na mene baš i ne.

Soundtrackovi su dobri. Dobri! da Onaj stari želi onu plavušu što radi u tvornici, a sigurno će se protiviti Franzu i Ameliji. Epizoda je jako brzo proletjela, opet valjda to rezuckanje. Ali zašto nosi naziv španjolski naziv Preciosa Perla u entradi?

Uglavnom, da skratim, svidjelo mi se i nastavljam. Nisam gotovo ništa očekivala, ali bilo je dosta ok.

Eiza
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1069

Back to top Go down

Post by *Fiorella* on 07.09.15 21:16

Kao sto sam već rekla, i meni je najslabiji utisak ostavila glavna.

I da, i ja sam pomislila zašto Presiosa Perla? huh

Mislim da Manfred nema veze sa lavinom direktno, al ono sto je posjekao konopac i sve ostalo sto se desilo potom je moglo uticati na lavinu.

Uvodna pjesma mi je tako fina, umirujuca wub

Member

Poruka : 369

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 07.09.15 21:56

A meni je spica toliko dosadna, osecam da cu da zaspim dok je gledam, nego, iscitam imena glumaca, pa i to nekako prodje. smile E, meni je Karmo Dala Vekija (Manfred), izuzetan glumac i super lik, obozavam tog coveka. smile Ma pretpostavljam da on sa Lolom samo muva, i da mu je ona samo usputna afera, dok mislim da ona njega voli. Ne bih bas rekla da trza na Ameliju, i da je zato sredio da Euriko strada, njemu je poenta bila da zbrise Franca.
A "Preciosa Perla" je spanski naslov za "Joia rara" ("Dragoceni biser"), dakle, ovo znaci isto.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3446

Back to top Go down

Post by Eiza on 07.09.15 23:02

@Fiorella haha meni se učinilo da si napisala da ti se svidjela Amelia, pa onda kasnije sam još to "vidjela" i kod Kristine rofl facepalm Ne sviđa mi se, čak mi je nekako malo i ružnjikava... Baš je "obična", ne čini mi se ima ono nešto što bi protagonistice trebale imati. Ali ok, tek je prva epizoda, ima valjda vremena da se popravi.

Ali zašto se ne bi pokušao riješiti i Eurica? Dos pajaros de un tiro. huh

Meni je špica onako... Zanimljiva. mellow Više sam pažnje obratila na vizualno, nego na akustično, tako da uopće ne znam kako zvuči.

Kristina znam da znači isto, ali se pitam(o) zašto distribuiraju telenovelu pod španjolskim naslovom, zašto ne mogu ostaviti portugalski?

Eiza
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1069

Back to top Go down

Post by Stef on 07.09.15 23:07

To sa špicom na španskom su počeli od pre neku godinu.

Meni je to čista debilana, serija ide na portugalskom, a oni stavljaju špicu na španskom. facepalm

Za latino tržište je i ranije išla špica sa creditosima na španskom (kod nekih serija je čak išla i pesma na španskom), a zašto su to prebacili sad i na ostala tržišta, Boga pitaj.

Posting Freak

Poruka : 6963
Godina : 20

Back to top Go down

Post by Soleil on 07.09.15 23:32

Soleil
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1746

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 08.09.15 0:30

Hvala, Soleil. smile Kuku i lele, koliko ja glumaca ovde ne poznajem, ali ove sto tumace glavne uloge da. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3446

Back to top Go down

Post by Barbie on 08.09.15 8:37

Kako je bio onaj forum gde su stavali epizode Rame uz rame? Jel ima tamo i epizode ovoga?
Barbie
Moderator
Moderator

Poruka : 1241

Back to top Go down

Post by *Fiorella* on 08.09.15 10:55

Ja sam nekad gledala LaL na natabanu.

http://www.natabanu.com/serija/dragoceni-biser.html

Member

Poruka : 369

Back to top Go down

Post by Barbie on 08.09.15 11:07

@*Fiorella* wrote:Ja sam nekad gledala LaL na natabanu.

http://www.natabanu.com/serija/dragoceni-biser.html

Tnx. Nisam znala da i tamo postavljaju.
Barbie
Moderator
Moderator

Poruka : 1241

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 4 of 11 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next