EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

[Arhiva #3] Top lista novela

Page 31 of 32 Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: [Arhiva #3] Top lista novela

Post by aura on 06.11.13 17:09

nrpp:
1. Priča/Sinopsis 4
2. Protagonisti 4
3. Antagonisti 4
4. Sporedni likovi 3
5. Pesma 5

mys:
1. Priča/Sinopsis 5
2. Protagonisti 5
3. Antagonisti 5
4. Sporedni likovi 4
5. Pesma 5
aura
Senior member
Senior member

Poruka : 551

Back to top Go down

Post by nex on 06.11.13 17:15

nrpp:
1. Priča/Sinopsis 3
2. Protagonisti 4
3. Antagonisti 3
4. Sporedni likovi 4
5. Pesma 5

mys:
1. Priča/Sinopsis 5
2. Protagonisti 5
3. Antagonisti 4
4. Sporedni likovi 4
5. Pesma 5
nex
Senior member
Senior member

Poruka : 776

Back to top Go down

Post by Aleks on 06.11.13 18:17

Marijana i Skarlet:

1. Priča/Sinopsis 5
2. Protagonisti 5
3. Antagonisti 5
4. Sporedni likovi 5
5. Pesma 5 wub
Aleks
Moderator
Moderator

Poruka : 1298
Godina : 26

https://www.facebook.com/EMDTforum

Back to top Go down

Post by MStefan on 06.11.13 18:41

nrpp:
1. Priča 4
2. Protagonisti 4
3. Antagonisti 4
4. Sporedni likovi 3
5. Pesma Luis Campos 5

mys:
1. Priča 3
2. Protagonisti 3
3. Antagonisti 3
4. Sporedni likovi 2
5. Pesma 3

MStefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2065

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 06.11.13 23:27

nrpp

1. Priča/Sinopsis 4
2. Protagonisti (Alejandra Paz, Esteban San Miguel i David Robledo) 4
3. Antagonisti (Mónica San Miguel, Veronica Rios, Isabela Domínguez, Matías Quintana,...) 4
4. Sporedni likovi (Lucía Rios, Cesar Alarcón, Santiago de la Torre, Roberto de la Torre, Marta Granados, Karina Suarez, Eduardo Dominguez, Diego Aguirre, Gabriel Granados ...) 3
5. Pesma Luis Campos - Una Noche Más 4

Meni je ovo bilo gledljivo. smile2 

Drugu sam gledao nešto malo tako da neću glasati.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10944

Back to top Go down

Post by Sasha on 07.11.13 21:12

nrpp:

1. Priča 4
2. Protagonisti 4
3. Antagonisti 3
4. Sporedni likovi 3
5. Pesma Luis Campos 4

Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1903

Back to top Go down

Post by salem on 07.11.13 22:29

NRPP

1. Priča/Sinopsis 2
2. Protagonisti (Alejandra Paz, Esteban San Miguel i David Robledo) 3
3. Antagonisti (Mónica San Miguel, Veronica Rios, Isabela Domínguez, Matías Quintana,...) 2
4. Sporedni likovi (Lucía Rios, Cesar Alarcón, Santiago de la Torre, Roberto de la Torre, Marta Granados, Karina Suarez, Eduardo Dominguez, Diego Aguirre, Gabriel Granados ...) 2
5. Pesma Luis Campos - Una Noche Más 3

zao mi je sto sam prompustio glasanje za AQLV sadcry 

salem
Senior member
Senior member

Poruka : 684

Back to top Go down

Post by laki on 08.11.13 0:54

Dobro veče. smile  Vreme je za rezultate glasanja.

NINOS RICOS, POBRES PADRES

1. Priča/Sinopsis - 3,27
2. Protagonisti (Alejandra Paz, Esteban San Miguel i David Robledo)  - 3,55
3. Antagonisti  (Mónica San Miguel, Veronica Rios, Isabela Domínguez, Matías Quintana,...)  - 3,09
4. Sporedni likovi (Lucía Rios, Cesar Alarcón, Santiago de la Torre, Roberto de la Torre, Marta Granados, Karina Suarez, Eduardo Dominguez, Diego Aguirre, Gabriel Granados ...)-2,82
5. Pesma (Luis Campos - Una Noche Más)- 4,00

Broj glasova: 11
UKUPAN BROJ POENA: 16,73
(trenutno 102. mesto)

Telenovela  "Mariana & Scarlett" nije prikupila potrebnih 7 glasova i zbog toga neće se naći na listi.

Zahvaljujem se svima koji su glasali.

Kompletna lista u prvom postu.

To je to za večeras. Sutra, tj. danas popodne jedno malo iznenađenje. mrgreen

laki
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 4219

Back to top Go down

Post by laki on 08.11.13 19:35

Dragi moji forumaši, verovali ili ne, na današnji dan, pre tačno godinu dana počeli smo sa ovim glasanjem. Brzo je prošlo, zar ne?

Uprkos nekim (negativnim) komentarima, sistem ocenjivanja, kao i sama pravila od početka ostala su ista i to sve zahvaljući vama. Hvala vam što ste glasali i nadam se da ćete i u budućnosti tako činiti. plez

Pre svega što budem ovde napisao, moram reći/napisati da najveću zahvalnost dugujem Sashi koji je prethodna četri-pet meseca preuzeo "ulogu voditelja" nakon što sam ja, uslovno rečeno povukao. Uspeo je da snađe u Excelu (iako mu to nije bila jača strana), hvala mu i na svemu što je učinio za ovu temu.
Hvala i onima koji su mi pomogli u popunjavanju problematinih kategorija. Da ja ne bih sada nekog nenamerno preskočio, prepoznaće se oni sami.
Ispunili smo (neke) od vaših želje što se telenovela tiče, one koje nismo, u Sashino i moje ime, primite izvinjenje. Trudićemo se da u budućem periodu ispravimo to. smile2 

Da ja ne bih previše filozofirao, evo i malo iznenađenje za vas. Sledi malo statistike, koju sam ja nazvao "Godišnje nagrade EMDT foruma 2012/2013." lol1  
Nadam se da će vam pojedini podaci biti interesatni.

Kad se svi vaši glasovi obrade, dolazimo do jako zanimljivih činjenica, pa tako uslovno rečeno možemo reći da dodeljujemo neke godišnje nagrade. cool Idemo redom ...

Nakon 365 dana glasanja, ukupno je ocenjeno 129 telenovela. Poslato je skoro 2000 glasova. (uključujući i četri telenovela koje su se zbog manjeg brojeg glasova, našle ispod liste). U proseku, za svaku telenovelu, glasalo je 15 članova (preciznije 15,47).

Do ovog trenutka, najbolje ocenjena telenovela je "Alondra" sa ocenom 24,50.

Najlošija ocenjena telenovela je "Cuidado con el ángel" sa ocenom 6,63.

Podsećam, detaljnijiju listu možete videti u prvom postu.

Telenovela koja je dobila najveći broj vaših glasova je "Tierra de pasiones" (25 glasa).

Treba pomenuti da je najmanji broj glasova (samo 3 glasa) dobila brazilska telenovela "Chocolate com pimenta".

Pre nego što "dodelim" najzanimljivije nagrade treba pomenuti ...

Najviše, 118 telenovela ocenio je član Salem. Slede ga, Sasha sa ocenjenih 109 telenovela, zatim Miloš 92 sa 100, Aura sa 99 i Bayron sa 97 ocenjenih telenovela.
Verni fanovi! naklon ziveli 

Jako detaljnim pregledom vaših ocena, dodeliću i poslednjih šest nagrada.

Najbolja naslovna numera sa prosečnom ocenom 5,00 i pobednik sa 13 vaših glasa u ovoj kategoriji je Chenoa - En tú cruz me clavaste, koja je bila naslovna numera za telenovelu "Estrambótica Anastasia".

I pesme Osvaldo Ríos y Yolandita Monge - Cuando en uno somos dos (La viuda de Blanco 1996), David Bolzoni - Yo soy aquel (Montecristo - Un amor, una venganza) i Lucero - Lazos de amor (Lazos de amor) takođe su imale najveću moguću prosečnu ocenu, ali su za razliku od pobedničke pesme imale manje glasova (12-10-10).

Suprotno ovoj kategoriji, najlošija naslovna numera sa prosečnom ocenom 1,73 i 15 glasova je Gaby - Solo Tu, koja je bila naslovna numera za telenovelu "Cuidado con el ángel"

Znamo da su negativci najzanimljviji, i ovde je borba za najboljeg bila toliko jaka da će čak tri serije odneti ovu nagradu.

Najbolji negativci sa prosečnom ocenom 5,00 i istim brojem glasova su Loretto Diaz viuda Escobar, Rigoberto Escobar u telenoveli "Alondra", zatim Marcos Lombardo, Alberto Lombardo, Lisandro Donosso u argentinskoj telenoveli "Montecristo - Un amor, una venganza" i María Paula Rivas Iturbe, Eduardo Rivas u telenoveli "Lazos de amor".

Najgori negativci sa prosečnom ocenom 1,27 i 15 glasova viđeni su u telenoveli "Cuidado con el ángel" (Estefanía Rojas Velarde,  Isabela Rojas, Yvette, Amador Robles, Ana Julia).

I na kraju, poslednje dve nagrade.

Najbolji protagonisti sa prosečnom ocenom 5,00 i 10 glasa dobili su María Guadalupe Rivas Iturbe, María Fernanda Rivas Iturbe i Nicolás Miranda za telenovelu "Lazos de amor".

Odmah iza njih, ali sa jednim glasom manje i maksimalnom prosečnom ocenom dobili su Preta de Souza i Paco Lambertini (Da cor do pecado).

I poslednja, nagrada za najlošije protagoniste odnosi ponovo telenovela "Cuidado con el ángel" koja u potpunosti opravdava glavnu nagradu sa početka ovog posta. (prosečna ocena 1,47 i 15 glasova).

To je to. cool  Željno očekujem vaše komentare. zvizd 

Na kraju treba pomenuti i jednu bitnu informaciju, možda i pomalo tužnu. (kako kome, reći će neko). Glasanje će na mesec-dva prekinuti. I vi, i mi napravićemo malu pauzu kako bi napunili baterije i kako bi se telenovele malo nakupili. Sprem broju telenovela koje smo ocenili, uskoro ćemo ostati i bez materijala lol1  pa ćemo tako posle pauze krenuti konačno i sa ocenjivanjem telenovela koje smo gledali na netu mrgreen a ne kao do sada koje su emitovane na našim televizijama (uz 2-3 izuzetka).
O nastavku glasanja i eventualnim promenama bićete naknadno obavešteni.

Toliko. Hvala što ste na ovo bacili pogled. Još jednom hvala što ste glasali.
Živi bili i veliki porasli. ziveli thumbsup 

laki
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 4219

Back to top Go down

Post by Barbie on 08.11.13 19:41

Hvala i tebi, bio si uvek korektan prema svima i kvalitetno odradio svoj posao. Mnogo bolji od drugi voditelj koj cak i nije uzao u obzir moje predloge.
I stvarno mi nije jasno zasto si prekinao s tome. I sad nije mi jasno kakve baterije cemo puniti mesec dva rofl Ima puno novele, nisu samo ove.  

I kakvi Eduardo Rivas u negativce. Nisam bila tu da glasam za moju omilenu seriju Lazos de amor, al evo sad vidim da Eduardo Rivas stoji kao negativac. rofl
Barbie
Moderator
Moderator

Poruka : 1266

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 31 of 32 Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics