EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

[Arhiva #3] Top lista novela

Page 32 of 32 Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32

View previous topic View next topic Go down

Re: [Arhiva #3] Top lista novela

Post by Bayron on 08.11.13 20:03

svaka čast i lakiju i saši na istrajnosti i radu. naklon 

zanimljive statistike, ali... alondru, lazos de amor i montecristo nisam gledao, nisam ni glasao, pa mi je sve ovo strano i samim tim nisam zadovoljan ovakvim dobitnicima.

što se ccea tiče, dao sam joj sve 1. međutim, bilo je i puno gorih protagonista i pesme...

ali tako je kako je, glasali smo i dobili šta smo dobili. smile2

Administrator

Poruka : 6952
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Sasha on 08.11.13 22:56

Prvo da se cestitam Lakiju za neverovatan posao koji je odradio naklon , mene su oci zabolele samo od pogleda na one brojeve, statistike , a kako je tek njemu koji je to morao da selektuje, racuna,sabira, oduzima, mnozi i deli smile2:D:D lol1 

@Laki wrote:Pre svega što budem ovde napisao, moram reći/napisati da najveću zahvalnost dugujem Sashi koji je prethodna četri-pet meseca preuzeo "ulogu voditelja" nakon što sam ja, uslovno rečeno povukao. Uspeo je da snađe u Excelu (iako mu to nije bila jača strana), hvala mu i na svemu što je učinio za ovu temu.
smile2 Hvala tebi na strpljenju.. imas zivce ko strune .. tease1 

@Barbie wrote: Mnogo bolji od drugi voditelj koj cak i nije uzao u obzir moje predloge.
I stvarno mi nije jasno zasto si prekinao s tome. I sad nije mi jasno kakve baterije cemo puniti mesec dva 🤣Ima puno novele, nisu samo ove.  
Draga Barbie .. Malo si zakasnila sa predlogom.. iz razloga sto smo mi vec ranije resili da cemo napraviti pauzu, pa jednostavno nije imalo vremena, a i telenovele koje si predolzila Antonela, Ricos y famosos, Modelos 90 60 90, Maria Bonita, Rauzan, Celebridade. vecina ove serije nije ni gledala, pa ne verujem da bi se nasla iznad crte tj. sa najmanje 7 vasih glasova
ali nema veze oprastam ti smile2:D:D
Opet cemo za koji mesec  pokrenuti ovu temu , pa ce se naci i poneki tvoj predlog

Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1903

Back to top Go down

Post by Hierro on 09.11.13 1:26

Svaka cast na odrzavanju ove teme, jako je brzo proslo ovih godinu dana. smile2 Samo tako nastavite i u buducnosti, jer ovo je jedna od najaktivnijih tema.
CCEA po svemu najlosija po nasoj listi, sasvim zasluzeno. smile
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1679
Godina : 23

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 09.11.13 1:48

Drago mi je što se u poslednjem trenutku Alondra izborila za 1. mesto, jer mi se nije svideo način na koji su se pojedine serije dolazile do visokih pozicija. Mada po mom mišljenju ima i boljih serija od Alondre.

Moram prokomentarisati i CCEA. Serija jeste bila krš, ali da pesma bude najlošija od svih... shock Ma dajte molim vas, mora da se šalite. Pesma je baš ali baš lepa, bilo je puuuuuuuno gorih. Složio bih se i sa Bayronom da je bilo mnogo gorih protagonsita, jer njih dvoje u toj seriji su stvarno bili par sa ogromnom hemijom. I upravo se sad pokazalo ono o čemu ja stalno pričam. Većina čim vidi neko ime koje ne voli podeli celoj seriji 1. Zato ja svaku kategoriji posebno ocenjujem, nevezano za to ko se nalazi u nekoj drugoj kategoriji.

Al dobro, na kraju krajeva sve ovo je samo igra.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10945

Back to top Go down

Post by Soleil on 10.11.13 18:48

Čestitke na jubileju! Svaka čast za ovu temu, svu angažiranost oko ove teme, sastavljanje i objavljivanje statistike (nagrada)! Nakon što pauza prođe, keep up the good work!
smile

Posting Freak

Poruka : 1746

Back to top Go down

Post by salem on 11.11.13 16:40

Cestitam i Lakiju i Sashi na jubileju smile ne bih se slozio da je CCEA najgora serija,bilo je puno gorih.Par ko par ok,cak su mi losiji bili u TDA.Pesma je lepa,nije mi sad nesto wow ali je sasvim ok.Alondra je predivna serija,ali ja bi neku drugu stavio na prvo mesto smile2

salem
Senior member
Senior member

Poruka : 684

Back to top Go down

Post by Barbie on 11.11.13 16:45

CCEA verovatno ispala najgora jel se pojavila u trenutak kad u globalu svi smo prestali gledati u odusevljavati Televise i ovo u taj trenutak bio je najgora stvar rofl
Barbie
Moderator
Moderator

Poruka : 1267

Back to top Go down

Post by Soleil on 12.11.13 0:35

Nikad nisam ni gledala "CCEA".

Jedina scena što sam vidjela je ona Ana Julijina, čuvena scena rađanja kroz traperice. lol1

I to samo zato što mi je neko rekao za to, pa sam gledala kad je bila repriza. Gledala sam sa tom osobom. I baš smo se ismijale toj sceni.

Posting Freak

Poruka : 1746

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 32 of 32 Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics