EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Em família

Page 20 of 22 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Em família

Post by Sava on 21.05.15 14:02

Miloše, ovi su krenuli da stavljaju epizode na sajt, ali od njihove 12. epizode. facepalm

Ne znam da li ti znači, ali ovde ima kanal gde stavljaju novele sa tog sajta, pa su stavili i 12. epizodu EF. Valjda će uskoro postaviti i 13. nezna

Njihova 12. obuhvata 19., 20. i 21. epizodu nacionalne verzije.

Posting Freak

Poruka : 1943

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 22.05.15 0:10

Koje budale. besan Sačekaću da vidim hoće li nastaviti da postavljaju, ako nastave gledaću nekako da odgledaam bez sinhronizacije ove prve epizode pa šta pohvatam. A najavljuju je uskoro i u Peruu. Hvala u svakom slučaju.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10717

Back to top Go down

Post by GuitarraJD on 01.06.15 22:09

Ja pogledala prve dvije epizode smile2
Uf, pošto nisam našla epizode s prijevodom, tj. ima sinkronizirano na španjolski, a sinkronizacije se ježim, a i oni su prikazivali samo skraćenu verziju, gledala sam bez prijevoda, a nisam baš na ti sa portugalskim, nisam baš sve razumjela. Ono osnovno sam pohvatala, ali imam i neke rupe. Učila sam portugalski samo godinu dana, pa imam neko osnovno znanje + ono što razumijem od španjolskog, pa ću vidjet kako će mi ići praćenje ovoga.

Za sada mi se čini ok. Ništa specijalno, zapravo više čekam da počne radnja u sadašnjosti, to me nekako više interesira. Za sada mogu samo reći da mi je Laerte odvratan. puke Baš je odvratan lik, bolesno. mislim da su malo i pretjerali, malo mi i sam glumac izgleda ko psihopat, plus to njegovo ponašanje, grozno.

Sve u svemu, za sada što zbog radnje, što zbog polovičnog razumijevanja, nemam neki veliki utisak, ali idem dalje smile2

Junior member

Poruka : 197

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 02.06.15 0:07

Gde si nasla pocetne epizode na spanskom? Moze linkovi na pp?

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10717

Back to top Go down

Post by GuitarraJD on 02.06.15 1:03

Poslala sam ti winky

Junior member

Back to top Go down

Post by GuitarraJD on 14.06.15 15:42

Meni je ovo dosta dobro mrgreen
Što više gledam, lakše mi ide razumijevanje, ali svejedno imam još rupa nekih. Detalje razgovora ne mogu skroz razummijeti, ali ono osnovno da.

Sve u svemu, odgledala sam 13. epizodu. Zanimljivo je, likovi su šareni... i moram priznat da mi je onaj dio u prošlosti malo previše bio razvučen. Mislim da se moglo možda to u manje epizoda. Meni osobno je ovaj dio u sadašnjosti interesantniji.

Priča oko Laertea i Virgilia je bila glupa. facepalm Mislim on ga je živog ''zakopao'' i to tako da mu pola glave viri van roll
No dobro, ako to zanemarimo, Laerte je stvarno bio odvratan lik, sada mi se čini u sadašnjosti da je malo došao k sebi.
Čitala sam vaše komentare tu u temi, i vidim da ste se žalili što su brazilci pljuvali po tome kako si glumci nikako ne pašu godinama. Moram reći da sam i ja to odmah primijetila. Stvarno većina gumaca i likova si nikako ne paše što se tiče godina, baš su to nesmotreno napravili, ali nije da mi smeta za daljnje gledanje serije smile2

Neki likovi mi se čine puno staloženiji sada u ovoj etapi, dok su neki skroz poludjeli. Juliana surprise Stvarno nije normalna s onim djetetom. Ona me možda i najviše iznenadila, jer mi je u prošlosti bila skroz simpa.

Skroz mi je glup odnos Laertea i sina mu. Ne kažem da je trebala biti drama oko toga da ga je ovaj napustio, ali baš ni ovo nije skroz realno. Još mi taj dečko što mu glumi sina ide na živce roll Cijelo vrijeme se smiješi blesavo, baš izgleda usiljeno.

Felipe bio i ostao naporan.

Clara i Cadu su mi suuuper par smile2 mrgreen Baš su mi simpatični oboje. Iako, sad je ušla Marina u igru... Clara se isti čas raspametila, što je čak malo i slatko, al Marina mi je, kako je Franko napisao u jednom komentaru, malo napasna.
Drži se dosta visoko, a i odnos nje i Clare je valjda u dva dana postao blizak ko da se poznaju 5 godina. Mislim da su malo požurili s time.

Zadovoljna sam serijom i vesele me nove epizode mrgreen

Junior member

Back to top Go down

Post by GuitarraJD on 15.06.15 15:57

Zaboravila sam pitati... jedino što mi uopće nije jasno od kad se radnja preselila u sadašnje vrijeme je Luizin dečko i njegova mama. Šta je s njima, on je posvojen ili? On nju ne prihvaća? To nisam uspjela shvatit o čemu se točno radi, pa ako se netko sjeća nek me malo prosvijetli mrgreen

I sad čitam na Wikipediji da je Em familia imala najlošiju gledanost ikada shock Jel to istina?

Junior member

Back to top Go down

Post by Sava on 15.06.15 16:31

Da, usvojen je i stidi se nje, jer je ona crne puti. A Dulce radi kao profesorka na fakultetu gde idu Luiza, Andre, Alice...

Imala je najlošiju gledanost do trenutne novele das nove "Babilonije". Trenutni prosek "Babilonije" je 25,2% (teško da će se značajno popraviti do kraja). Prosek EF je bio 30%.

Posting Freak

Poruka : 1943

Back to top Go down

Post by GuitarraJD on 15.06.15 22:00

Aha, ok hvala smile2

Baš šteta, meni je za sada super. Jel to možda zbog ''gay'' elemenata što se pojavljuju u seriji? Čitala sam da su mnogi negodovali zbog Clare i Marine, a onda sam naletila da je i u Babiloniji neka gay priča. Nisam znala da im je problematična ta tematika.

Junior member

Back to top Go down

Post by Soleil on 24.06.15 16:20

Uskoro kreće na Ecuavisi (Ekvador), umjesto "Salve Jorge". 1° Promo: https://es-la.facebook.com/ecuavisa/videos/10153497112578081/.

Otkupljena je u Južnoj Koreji: Globo licenses ‘Helena's Shadow’ to Asia.

"La Sombra de Helena" capítulos @ ATV (Peru), dosad je devet epizoda postavljeno: https://www.youtube.com/channel/UC-NftqiRojOn2QMr88raQUg/videos.

Posting Freak

Poruka : 1736

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 20 of 22 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics