EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

A vida da gente

Page 17 of 17 Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17

View previous topic View next topic Go down

Re: A vida da gente

Post by Paula on 04.11.14 20:40

Pogledala 65. epizodu. Još samo 5. Jeeeeeee. egyptian

Ana želi razgovarati sa Lucijom. Sad će garant prekinuti s njim. Ona ni sama ne zna što želi. Sva je shebana. facepalm

Ali, iako je meni draža Manu, opet mi nekako više paše Ana sa Rodrigom. Stalno su veličali tu njihovu ljubav, pogledi, kemija s njih dvoje, dok sa Manu nikad nije prikazana nikakva strastvena scena. Ni s Rodrigom, ni sa bilo kim drugim. nene Tako da pomalo navijam za Anu i Rodriga. Ostavite Manu na miru, ona je predobra za tog tipa. rofl

BTW, što je bilo sa ovom 65. epizodom. Ima dijelova sa Happyja i sa ATV. Nije to valjda Happy tako stavio? aw

Member

Poruka : 365

Back to top Go down

Post by Bayron on 04.11.14 21:12

ma pacijenti su nakon reklamnog bloka preskočili te scene koje sam ubacio sa atv. čak i u repriznom terminu.

Administrator

Poruka : 6938
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Paula on 05.11.14 0:02

Svaka čast. Samo gdje si našao taj video sa ATV, pošto na ovom ruskom forumu još nisu došli do te epizode? Možeš li mi poslati link na pm?

Member

Back to top Go down

Post by Paula on 06.11.14 23:55

Gotovo. juhu Pogledala sve epizode.  juhu

Znala sam kako završava, ali meni Rodrigo i Manu nisu imali nikakve kemije. Stalno su potencirali ljubav između Rodriga i Ane i sad on najednom shvati da je Manu prava.  hmm

Dora i Marcos, i Suzana i Cicero su bili dosadniji dio priče, ali mi se sviđa njihov kraj. Drago mi je što su Suzana i Cicero ostali zajedno, ali mi je i drago što je Dora izbacila Marcosa. On bi i dalje studirao, a ne bi radio jer nije svaki dan u istu uru.  facepalm  A Vitoria: Marcos bla, bla, bla, vidi kako je Mariano dobar, a na TV-u Mariano uhićen.  rofl

Bila mi je glupa i ona priča oko Alice i Renata, bolje da su više prikazali njenu priču sa onim tipom na kraju.

Pozitivno otkriće serije je definitivno curica koja je glumila Juliju.

Ali svejedno, serija je bila super i hvala Bayronu na uplodu.

Member

Back to top Go down

Post by Soleil on 30.11.14 13:41

Gledanost posljednje epizode "AVDG" na argentinskom Telefe-u prekjučer je bila dobra (7,7%). Sutra u tom terminu (15:30) počinje "Lado a Lado". (Izvor)
Soleil
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1646

Back to top Go down

Post by Soleil on 30.12.14 22:05

Sljedećeg ponedjeljka počinje u Dominikanskoj Republici, na kanalu Tele Antillas u terminu od 14h, nakon "Cordel Encantado". Izvor

Soleil
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1646

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 17 of 17 Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics