EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

A vida da gente

Page 6 of 17 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 17  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: A vida da gente

Post by kristinkv86 on 09.06.14 14:04

Ja sam od ove serije uspela da vidim svega prve dve epizode,a i kao kroz maglu se secam sta je u njima bilo,tako da nastavljam gledanje,posto mnogo volim brazilske serije.Ali,itekako pamtim da su me Fernanda i Rodrigo osvojili kao par,a da mi je Eva bila strasno iritantna,kao i da ova telenovela ima zaista prezanimljivu pricu i odlicne glumce,tako da,kazem,nastavljam gledanje. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3390

Back to top Go down

Post by Sasha on 09.06.14 17:30

Jel bila danas serija ?
(Jel je i dalje sinhronizovana?)

Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1883

Back to top Go down

Post by Latinac on 09.06.14 17:35

Sasha wrote:Jel bila danas serija ?

U 18:20 će biti.

Latinac
Global moderator
Global moderator

Poruka : 2363

http://youtube.com/c/EMDTplus

Back to top Go down

Post by Shone89 on 09.06.14 18:30

Sasha wrote:Jel bila danas serija ?
(Jel je i dalje sinhronizovana?)

Nije sinhronizovana ide na portugalski smile
Shone89
Senior member
Senior member

Poruka : 604
Godina : 28

Back to top Go down

Post by Sasha on 09.06.14 18:31

Ako sam dobro cuo, uvodna spica je na spanskom :Di natpis serije, a na portugalskom pricaju .. nema sinhronizacije  baklja5

Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1883

Back to top Go down

Post by gossip boy(an) on 09.06.14 19:28

Meni se prva epizoda zaista mnogo sidjela. Rodrigo i Ana su predivan par. Ovo gledam 100%
Jedva čekam nesreću, pa da se Ana probudi.

gossip boy(an)
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2706

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 09.06.14 20:19

I ja sam odgledala 1.epizodu,i mogu svima da vam kazem da sam ozbiljno odusevljena. smile Ana i Rodrigo su mi tako slatki zajedno,Eva ce da nam svima skace po ganglijama,to se vec vidi,ali je Ana Beatris Nogeira toliko odlicna glumica.Ih,sto volim negativce u telenovelama,a u brazilskim pogotovo. smile Mnogo mi je bila lepa scena kada je Rodrigo priznao Ani da je voli,a potom i ona njemu,totalno sam se raznezila. smile To su romanticne scene koje tako umeju da ganu coveka. smile Palo mi je na pamet kako,kada je Ana pobedila,umesto da Vitorija bude ponosna na nju,ona joj trazi greske;a to vecina cini.Dakle,ne vide ono u cemu je odlicna,a akcenat stavljaju na onome u cemu nije,a sto moze da se popravi,sto,inace,ni u zivotu ne volim bas,a kamoli u telenoveli.Jos jedan utisak iz 1.epizode mi je scena kada baka Ines govori Manueli o tome kako je sanjala da su ona i Ana u vodi,i bez vazduha.Dakle,pretskazanje onoga sto ce se kasnije dogoditi.Zonas. smile Bukvalno umirem na njegove scene,cak i kada ga je Eva zatekla sa Kristinom(ako se devojka tako zove).Eva sizi,a on laganica. smile Pokusava da joj objasni,ali se nesto bas i ne trudi.Meni on i nije bas neki negativac,vise mi je komican,sto je jos jedna stvar koju obozavam u svim brazilskim telenovelama,pa tako i u ovoj,sto nema klasicnih negativaca,koji bi ubili,unistili,i slicno,a i kada ih ima,njihova zlodela nisu u prvom planu,nego objasnjavanje razloga zbog kojih su postali takvi.A ja sam,verovali vi meni ili ne,gledala(skoro) sve brazilske telenovele emitovane kod nas,pa su me tu i "kupile",a ova serija me je vratila u vreme kada sam ih sa uzivanjem gledala.Jasno,moram sa prevodom,posto ne govorim portugalski,ne pisem na njemu i sl,a smatram da kada hocete da zaista pratite neku telenovelu na stranom jeziku,morate ga znati zaista dobro,ne samo pet reci neke jezicke postapalice. :
Dalje,kada sam videla i cula da je pesma na spanskom jeziku,kao i nslov,ja pomislih:"O,ne,opet sinhronizacija na spanskom",resena da je ovoga puta zaista istrpim.Kad tamo,lepo iznenadjenje-portugalski,i mojoj sreci nema kraja. smile
I,da,mnogo mi je zao Manuele,Eva je zaista vredna prezira zbog takvog svog ponasanja prema njoj,i ne mogu da shvatim kako tako moze da razdvaja svoje cerke.Pretpostavljam da je ovo nista u poredjenju sa onim,sto ce kasnije da im napravi. :
Genijalan Paulo Beti(Izinio Ventura iz "Strasti i ceznje"),i udvarac Vere Fiser iz "Zabranjene ljubavi".Obozavam ga. smile Tek sad kontam koliko sam ga se uzelela. smile
Jaoj,kada bi u buducnosti otkupili neku telenovelu sa Lusijom Verisimo(izvinjavam se na offu),mojoj sreci ne bi bilo kraja. smile Da,usudjujem se da se ponadam makar. smile

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by FanSte on 09.06.14 21:28

Pogledao sam prvu epizodu, solidna mi je serija za sad. Svideo mi se način na koji su se smuvali Ana i Rodrigo. smile2 Eva će biti opaka villana, vidi se odmah. Nastavljam sa gledanjem, jer nas prava zabava očekuje tek nakon nesreće i Aninog buđenja iz kome.

Posting Freak

Poruka : 1735
Godina : 22

Back to top Go down

Post by kristinkv86 on 09.06.14 21:30

Da,sigurno ce biti pravi sou,a serija je zaista predobra.Mnogo mi je drag lik Ines.

kristinkv86
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by FanSte on 09.06.14 21:33

Mislio sam da nikada neću pogledati brazilsku telenovelu, a evo, trenutno gledam dve. Dobri su.  mrgreen 

Posting Freak

Poruka : 1735
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 6 of 17 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 17  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics