EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

La reina del sur

Page 22 of 26 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: La reina del sur

Post by gossip boy(an) on 29.05.14 23:03

Ubila se Pati sad
Po meni ovaj oproštaj je jedan od najemotivnijih koji sam IKADA vidio u životu. Kad sam prvi put prije 3 godine gledao na Pinku, zaplakao sam, ni sad mi nije svejedno kad kaže "adios amiga", pls ona pjesma Paole Vargas - el tiempo no perdona.

gossip boy(an)
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2706

Back to top Go down

Post by Stef on 06.06.14 12:30

Noćas sam završio sa reprizom serije. Bila mi je odlična, kao i kad sam gledao prvi put. Teresa je verovatno jedna od najbolje napisanih protagonistkinja, ako ne i najbolja napisana.  naklon Bez dileme je Kate razbila sa ovom ulogom, u svakoj sceni je bila odlična. aw Pored nje, Pati i Fatima su mi najbolji ženski likovi u seriji, jako mi je krivo što su tragično završile.  cry Kako je moćna scena kad se Pati ubije, pa je Teresa nađe, jako potresna scena.  cry Pa onda posle na onim stenama kad prosipa njen pepeo.  cry Ubistvo Fatime i Muhameda takođe jedna od najpotresnijih scena u seriji.  cry A onda na samrti Fatima moli Teresu za oproštaj, pa kad odvajaju Teresu od Fatime zato što stiže policija, baš sam se rastužio (ali ne i zaplakao).  cry Ali zato Teresa sa onim (doduše lažnim) eksplozivom na sebi kad preti Tariku da će sve pobiti.  naklon Oleg i Pote su mi bili najdraži muški likovi, uvek tu za Teresu.  aw Svakako je bilo za mene iznenađenje to što je Oleg skrivao da ima ženu i decu, ali kapiram da je to da ne bi njegova porodica došla u opasnost. Šteta što je Pote na kraju umro, baš mi je bilo krivo.  cry Pa onda kad Teresa vikne: Pote! Ustani, to je naređenje, rekla sam ti da ustaneš!  cry I taman debil Ratas da upuca Teresu, kad ono, prazan pištolj.  juhu A onda Teresa ispali ceo šaržer u njega, tako sam uživao.  juhu I onda kaže: Pote! Bilo mi je zadovoljstvo poznavati te. Jako potresno.  cry U seriji su mi najodvratniji bili na prvom mestu Ratas (ne mogu da ga smislim  puke ), zatim ljigavi Teo  puke , pa glupi Flores (ta njegova opsesija da Teresu smesti iza rešetaka je bila krajnje nepodnošljiva, idiot wall ). Definitivno najgori likovi u seriji.  puke Odlična scena kad Teresa kaže Teu pre nego što ga Pote ubije: Rano si se setio svoja dva deteta. Hoću reći, svoja tri deteta.  naklon I onda bum, bye-bye Teo.  juhu Sve u svemu, serija je za čistu desetku, definitivno mi je u TOP 3 najdražih novela.  aw Adios Reina.  :byebye:

Posting Freak

Poruka : 6065
Godina : 19

Back to top Go down

Post by Xsica on 06.06.14 14:48

meni je najbolja ona scena kad Teresa pozove Tea na brod, kaže mu da zna za izdaju i da mu do znanja da će ga ubit, kaže mu da nosi njegovo djete i frajerski se okrene i ode iz prostorije, zaklopi oči i beng. naklon naklon

Junior member
Junior member

Poruka : 189

Back to top Go down

Post by Vlad on 22.08.14 0:36

Počeo sam danas da gledam ovo.

Inače gledam samo Televisine telenovele, ali pošto trenutno pratim samo ECDLP koja se uskoro završava, a ništa drugo Televisino me ne zanima, rešio sam da počnem neku Telemundovu seriju. Pošto je LRDS nahvaljenija i najgledanija, dao sam joj šansu i odgledao sam danas 2 epizode i sad skidam treću  roofl , za sad je sjajno.  naklon 

Kate je odlična, mislim da je nisam gledao pre. Najbolja mi je bila u sceni silovanja u prvoj epizodi. I lik Terese je zanimljiv.

Sviđa mi se Teresino podsećanje na Guera i njihovu priču, tako je sve objašnjeno na zanimljiv način.

2. epizoda mi je proletela, kao da trajala 15 minuta. Odlične scene jurnjave na aerodromu i ''krađa'' aviona.  thumbup 

Jedva čekam da odgledam sledeće epizode.
Vlad
Senior member
Senior member

Poruka : 849

Back to top Go down

Post by Stefy on 22.08.14 0:56

@Vlad wrote:Inače gledam samo Televisine telenovele
Oduvek ili? Ako je oduvek, obavezno gledaj neke Telemundove jer su mnogo bolje od Televisinih. Konkretno ova jeste najbolja, ali ovo i ne spada u telenovelu jer to nije.

Moderator

Poruka : 3836
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Vlad on 22.08.14 1:44

@Stefy wrote:
Oduvek ili? Ako je oduvek, obavezno gledaj neke Telemundove jer su mnogo bolje od Televisinih. Konkretno ova jeste najbolja, ali ovo i ne spada u telenovelu jer to nije.

Oduvek.  smile2 Bacao sam pogled na nekoliko Telemundovih koje su bile kod nas, ali im uglavnom nisam davao šansu jer su mi bile previše plastične, tipa Žena u ogledalu, ako se dobro sećam.

I mislio sam da gledam neku sledeću Telemundovu kad završim LRDS. Čuo sam da je La Patrona baš dobra od novijih, pa ću možda nju, inače ne volim starije telenovele da gledam. Izvinjavam se na off-u.  smile2 
Vlad
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Stef on 22.08.14 15:00

Vlad, preporuka za Reinu, odlična telenovela. thumbup

Stefy, koliko ja znam, Reina je telenovela, a ne serija. zbun Tako se barem prodaje, kao telenovela.

Inače, Vlad, probaj i nešto starije, RTI je radio za Telemundo odlične telenovele. winky Čudi me da ti je LMEEE bila plastična, to su obično one Telemundo Karton/Plastik Studios telenovele.  zbun Od novih Telemundovih (možda jedino Patrona i Impostora valjaju) vajde nema. roofl

Da se vratim na Reinu, prava akcija tek počinje oko 20. epizode. naklon smile2

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Vlad on 22.08.14 15:30

Nisam siguran da li je LMEE plastik/karton, nego iz tog perioda kad je LMEE bila popularna, bilo je nekoliko takvih Telemundovih telenovela. Ne znam ni što sam nju naveo kao primer.  roofl Sad sam baš video spisak RTI/Telemundo koprodukcija i sve što mi je delovalo pristojno i zanimljivo iz Telemunda je radio RTI - Victoria, Dona Barbara, Reina, itd. smile2

Inače, Reinu skidam DVD rip i početne epizode, sem prve, traju 37-39 minuta sa sve entradom. Je l' tako i u originalu ili je ovo neka seckana verzija? smile2
Vlad
Senior member
Senior member

Back to top Go down

Post by Stef on 22.08.14 15:39

Da, toliko traju, 38 minuta. smile

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stefy on 22.08.14 18:37

U originalu je tako, na DVD ripu nema cortillina, onih inserata koje puštaju između reklama i nema na kraju epizode ono "escenas del proximi capitulo" i onda traje tako. Ta serija je super jer je kratka i nikad nije dosadna, radnja ide veoma brzo.

Ja ne bih LRDS nazvao telenovelom. Ne znam sad kako se prodaje, ali i kad je Telemundo najavljivao, najavljivao ju je kao serie, a ne telenovela.

Moderator

Poruka : 3836
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 22 of 26 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics