EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

La reina del sur

Page 25 of 26 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: La reina del sur

Post by Stefy on 11.05.17 21:15

Žena od LRDS nema nijedan exito i tad je na sva usta pričala da neće nastavak, a evo sad se vratila toj seriji jer nema više za šta da se uhvati, a da bude exito.

Videćemo na šta će ovo ličiti, mada je skroz suvišno pogotovo jer je LRDS bila odlično zaokružena i sve ovo sada je usiljeno. Ako Perez Reverte piše ponovo, možda i bude valjalo, ali svakako apsolutno bespotrebno. Radujem se ovome svakako, ali se nadam da će nastavak biti dostojan prve sezone.

Iskreno, ja sam znao da će do ovoga doći u nekom trenutku jer se godinama pisalo i pričalo u pozadini, pogotovo otkako je Telemundo počeo da za sve narko serije snima nastavke. Tako da mi nije uopšte neočekivano, pogotovo uzimajući u obzir u kakvoj su krizi trenutno sa rejtinzima, mada ja mislim da im ni LRDS neće nešto mnogo pomoći.

We lived among the people.
I think you say, convenience store.
We lived above it.
Stefy
Moderator
Moderator

Poruka : 4000
Godina : 20

http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 11.05.17 21:20

Žena od LRDS nema nijedan exito i tad je na sva usta pričala da neće nastavak, a evo sad se vratila toj seriji jer nema više za šta da se uhvati, a da bude exito.

To je poenta cele priče o divi Kate del Castillo. Serija fracasirala, problemi sa zakonom, u Meksiko ne može da udje.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10854

Back to top Go down

Post by Stefy on 11.05.17 22:02

Evo još jedna promo slika:

Stefy
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Aleks on 11.05.17 22:20

Totalno glupo, nepotrebno, debilno. Skrnavljenje jednog neponovljivog dela. Uspela ili ne, sve će to biti usiljeno i veštački. nesvest
Aleks
Moderator
Moderator

Poruka : 1297
Godina : 26

https://www.facebook.com/EMDTforum

Back to top Go down

Post by FanSte on 11.05.17 22:33

I ja sam protiv druge sezone, iako smatram da LRDS 1 nije neko remek - delo neviđeno od postojanja ljudske civilizacije. Telemundo bi opasno mogao da uništi taj mit koji je uspešno stvorio među latinosima.

Posting Freak

Poruka : 1833
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 11.05.17 22:57

Ni meni LRDS nije bila ništa vauuu. Ok serija, na momente predosadna. Meni je tu Paty najviše izvukla seriju.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by FanSte on 11.05.17 23:00

Baš to, OK serija. Meni je nedopustivo da serija od 63 epizode ima onakav predosadni deo od dolaska u Španiju do zatvora. zzzzz Posle je bila dobra, ali opet ništa vau.

Posting Freak

Poruka : 1833
Godina : 22

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 11.05.17 23:04

Meni je nedopustivo da serija od 63 epizode ima onakav predosadni deo od dolaska u Španiju do zatvora

O da li se ja apsolutno slažem sa tobom?! shock rofl To je ono što ja pričam sve ove godine. Trećina serije je apsolutni smor. Deo u zatvoru dobar. Narednih trideset epizoda je takodje imalo dosadne delove. Za mene je to sve samo ne savršenstvo.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stefy on 12.05.17 3:38

Meni se mnogo svidela i uopšte mi nije bila dosadna. Sve etape su mi bile zanimljive, neke manje, neke više. Ono što je tamo meni bilo odlično je to kako su likovi napisani, njihov psihološki razvoj, prvenstveno Tereza Mendosa, a i produkcija je bila na visokom nivou. Jednostavno je u svakom aspektu serija bila dobra. Taj deo u Španiji koji je vama dosadan je meni bio baš interesantan, pogotovo nakon što sam odgledao celu seriju jer predstavlja bitan deo Terezinog života.

We lived among the people.
I think you say, convenience store.
We lived above it.
Stefy
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Hierro on 15.05.17 16:38

Tada mi je bila wow jer se u to doba nisu snimale ovakve serije, ali sada sam siguran da mi se ne bi svidela da gledam od pocetka. Necu sigurno gledati drugu sezonu. Meni je npr. ESDLC mnogo bolja serija od ovoga.
Hierro
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1679
Godina : 23

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 25 of 26 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26  Next

View previous topic View next topic Back to top