EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Los Rey

Page 12 of 15 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Los Rey

Post by Stefan on 02.03.13 7:18

Ja obožavam tvoje komentare naklon wow Nastavljam sa gledanjem čim mi to obaveze dopuste, nadam se vrlo uskoro lol1 Nego reče mi laki da je čitao po netu komentare da je poslednjih 20ak epki dosadno... Jel to stvarno tako? I da, jel epizode traju "normalno", ili po 30ak minuta?

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2949
Godina : 27

Back to top Go down

Post by salem on 02.03.13 10:53

I ja obozavam tvoje komentare i uvek citam smile2 naklon Ja sam ovo video samo pocetak i posle se nisam ni trudio da nastavim,ali mozda nekada odgledam.

salem
Senior member
Senior member

Poruka : 684

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 02.03.13 17:34

Ja nisam komentarisao redovno jer niko nije gledao pa me mrzelo da se svaki dan dopisujem sam sa sobom... rofl Zato sam hvatao beleške i sad na kraju ostavio ovako veliki komentar. smile

Nego reče mi laki da je čitao po netu komentare da je poslednjih 20ak epki dosadno... Jel to stvarno tako? I da, jel epizode traju "normalno", ili po 30ak minuta?

Nisu normalne epizode... Odavno već traju 35-36 min.

A sad da li su poslednjih 20-ak dosadne... Ne znam šta bih ti rekao, meni nije bila dosadna, tebi možda bude, šta ja znam... smile Ova serija je od starta lagana, nema ona neka velika dešavanja, ne dešava se u svakoj epizodi nešto novo. Ovo što sam ja ispisao desilo se u 45 epizoda, pa sad ti sam zaključi dal je brze ili spora. smile Jednostavno ne spada u one kako ih ja zovem gledljive cirkuse. Pedro je umro negde oko 105 epizode, po ovome što sam ja pisao ne bih rekao da je sve ovo što se desilo posle toga bilo dosadno. smile2 Meni nije bila dosadna. I ja sam čitao komentare tipa: "Vidi se da su besotrebno produžili seriju jer VAD kasni"... Ljudi izgleda zaboravljaju da je ova serija završila sa snimanjem još u decembru, tako da ne verujem da br epizoda ima prevelike veze sa VAD. I da su epizode bile normalne od 45 min, ne bi ona imala više od 105-110 (ako ne i manje) epizoda što nije puno. Ja sam već rekao da nemam zameriki na seriju, tako da meni je cela bila super.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10713

Back to top Go down

Post by Aurora on 29.04.13 16:45

Danas sam pogledala 1.nastavak i sviđa mi se,mislim da bi serija mogla biti jako dobra,Lorenza i Matías su jako lijep par.

Junior member

Poruka : 163

Back to top Go down

Post by bozo91 on 01.05.13 20:02

Snimacu je, dobra serija

Junior member

Poruka : 146
Godina : 25

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 04.05.13 0:52

ovo je bas ona sapunjara zesca smile2 svidela mi se prva epizoda tako da cu nastaviti da je gledam smile

Sin Senos Si Hay Paraiso 2 59/?
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3478

Back to top Go down

Post by Aurora on 04.05.13 1:02

Nisam baš stigla gledati ovih dana,ali moram reći da da mi je bilo žao Lorenze kada je rekla ocu i bratu da se udala za Matíasa,jako lijep par su mi njih dvoje,ali baš nemaju sreće kada se njihove obitelji mrze besan ranting

Junior member

Poruka : 163

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 04.05.13 1:13

Miloše ovo je sve samo ne sapunjara. Serija je baš baš netipična. Likovi su koliko toliko realni, nema klasičnih negativaca i dobrica, pozitivci prave greške, negativci znaju da se pokaju i proradi im griža savest... Tako da daleko je ovo od sapunjare. Meni je ovo najbolja serija koju sam gledao.

Lorensa i Matias su mnogo dobar par. wub

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 04.05.13 1:25

Miloš 92 wrote:Miloše ovo je sve samo ne sapunjara.
mozda za tebe koji si odgledao seriju u celosti smile ako je tako onda jos bolje, mada meni je tako delovala na prvi pogled... dve porodice u ratu zbog greske matoraca koji su se zavadili u proslosti zbog kojih sada ispastaju protagonisti koji se samo bore za svoju ljubav, zato mi je tako delovalo smile inace za sada Lorenca mi je najgora smile2 glumica mi je antipaticna, previse vestacka za moj ukus smile2
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3478

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 04.05.13 1:47

Rosana jeste najslabija što se glume tiče, al izvadila je odlična hemija sa Michelom.

A priča Lorense i Matiasa je skroz netipična, nešto slično kao MJ i Aleks u Sortilegio. Uprkos svemu veći deo serije su zajedno.

Neću sad da ti pričam, videćeš već sam šta će se dešavati... Biće tu uvučena politika, vlast, pranje novca... Dakle sve ono čega nema u sapunjarama. smile2

Samo ću ti reći uživaj u scenama Ofelie Medine (Many), žena je živa legenda. naklon naklon naklon

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 12 of 15 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Next

View previous topic View next topic Back to top