EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Los Rey

Page 13 of 15 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Los Rey

Post by Lucas on 04.05.13 11:41

Pogledao prvi tri epizode,i svida mi se.
Telenovela je dosta drugačija od ostalih,neuobičajena,zato mi se i svida. Kao prvo,glavni par je već ozenjen,nema tu upoznavanja i zabranjene veze,sve je to već gotovo. Onda otvoreno govore o seksu,što za Meksiko nije uopće uobičajeno.

Glavni par ima puno kemije,tako su mi slatki zajedno. Još kad se zafrkavaju,kako je @mlac rekao. A i odlični su glumci,Rossana je prelijepa... Vidi se po ovoj današnjoj epizodi da se jako vole i da su spremni na sve što dolazi,da će njihova ljubav pobijediti sve zapreke,Vadu pogotovo.

Nekako je klišej to sa posvadanim obiteljima,u stilu Romea i Julije,ali ovo mi se nakako svida,bar je drugačije što su se vjenčali.

Vado je pokvaren i bezosjećajan lik da mi se gadi,kako sve pokušava da izade po njegovom,pa čak i vlastitog oca vara,samo da profitira. Zeli on sve za sebe,zato je toliko protiv Matiasa,a sada kada je i Lorenza došla,prijeti mu opasnost da Matias dobije prvog nasljednika.

Rekla mu je danas da je trudna,ali bolje im bilo da ne kazu odmah Reyevima,Vado će poludjeti i sigurno napraviti nešto da Loreza pobaci.
A ona njegova spičena zena. Paola. Pijandura teška,samo hoda po kući i svada se na koga naide.

Onda Fina. Cura je stvarno prelijepa,a i dobra glumica. Drag mi je lik Fine,sva pokušava biti čvrsta,ali je zapravo dosta emocionalna,što vidimo u nekim momentima. Baš u današnjoj epki kada je čula da ju je Amado prevario. I zblizavaju se ona i Lorenza,kad Fina u njoj vidi svoju majku,baš su mi slatke njih dvije zajedno.

Amado je dobar,ali ga je onaj glupi Vado pokvario i stalno ga ucjenjuje,mora i protiv Lorenze ići,a poštuje je i cijeni.

U nekim momentima prikazuju onu neku skitnicu,uličara. Meni se sve to čini da je to Guillermo,Finin otac,kojeg je Vado uspio izbaciti,i od tada je u zemlju propao.

A Matias sva dobričina,bine se on za tvrtku i oca,jer ako se sazna da je prijevara istinita,otac mu ide u zatvor,ne Vado. Neka on to sve počisti i otjera Vadu,to bi bilo najbolje.

Senior member

Poruka : 820

Back to top Go down

Post by Direwolf on 04.05.13 12:16

moracu pogledati ovu seriju smile2
Direwolf
Senior member
Senior member

Poruka : 509
Godina : 26

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 08.05.13 12:35

zavrsio sa gledanjem 4. epizode smile za sad mi se svidja, nije nesto preterano zanimljivo ali "za dobro jutro" jedna telenovela mi je dobrodosla smile2 ne svidja mi se to sto svi likovi vicu carajo, carajo stars bas dosta onih meksickih izraza imaju i to mi bas smeta smile2 dobro je pa su Lorenca i Matias odmah ukapirali foru sa kolibom smile2 Fina je zavrsila u zatvoru. Deluje kao tempirana bomba koja ce svakog trena da eksplodira, medjutim, ona u nekim trenucima je veoma nestabilna i samo place facepalm kako je samo napala onu stariju sluzavku blink a tek svadja sa Paolom smile2 na svim mogucim web stranicama pise da serija ima125 epizoda a na RTL-ovom sajtu da ima 150 hmm

Sin Senos Si Hay Paraiso 2 40/?
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3425

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 08.05.13 15:43

Što se carajo tiče vikaće to tokom cele serije, svi likovi... rofl

Fina je zavrsila u zatvoru. Deluje kao tempirana bomba koja ce svakog trena da eksplodira, medjutim, ona u nekim trenucima je veoma nestabilna i samo place

Mnogo kompleksan lik, al moram reći da je skroz razumljivo njeno ponašanje.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10597

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 08.05.13 21:16

od sutra gledam premijerno 9. epizodu na RTL-u smile2 pregledao do sada svih osam emitovanih smile serija je odlicna,ovo je mozda cetvrta Aztecina telenovela koju gledam sa kojom sam veoma zadovoljan smile kada sam gledao promo fotografije kada je pocelo emitovanje u Meksiku licilo mi je na neku veoma glupu telenovelu... pored fotografija za to je kriva i entrada zbog koje sam stekao utisak da se radi o nekoj krcmi sa lakim zenskama kad ono iznenadjenje i to veoma pozitivno... za sada su mi najzanimljiviji bili Paola i Ismael... prosto kad ih gledam onako zajedno imam osecaj da ce svakog trena skociti jedno na drugo koliko prsti od emocija smile2 Fina se smuvala sa bokserovim sinom, lepo izgledaju zajedno smile kolika joj je ona kosa smile2 jos plava aw sve u svemu jedva cekam sutra da vidim da li ce Vado da se izvini Lorenci zato sto ju je napao da je ona predala svom bratu dokument smile e da mnogo mi je bila smesna scena kada Paola onako sva cupava sedi na krevet i place dok joj se Vado dere da se oseca na cigare i viski smile2
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 08.05.13 21:34

Ja po ko zna koji put kažem serija je fenomenalna. Likovi su kompleksni, koliko je moguće realni.

Trougao Vado-Paola-Ismalel je mnogo zanimljiv, a Paola je mnoooooooogo dobar lik, što ćeš videti kako serija bude napredovala. Jedna Ismaleova rečenica na kraju serije objašnjava Paolu na pravi način. cry Vado zna da bude tako odvratan prema Paoli, a ustvari je puno voli. Njegova reina de belleza.

Ni meni se entrada posebno pesma nisu svidele u početku, al vremenom mi je pesma postala super, aš opisuje Reyeve na pravi način.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 09.05.13 15:36

odlicna je osma epizoda smile Many uveliko sprema zabavu na imanju koje je usput prelepo, bas su u ovoj epizodi ga prikazali iz pticije perspektive smile2 ja se nadam da ce Fina ostati do kraja serije sa Kinom, bas su lep par smile Ismael i Paola su se vec smuvali aw meni je Vado luc covek... voli Paolu a sa Hulijom je koju takodje voli smile2 e da nikako mi ne ide u glavu kako je Hulija mogla da bude zaljubljena u Everarda puke

Sin Senos Si Hay Paraiso 2 40/?
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 09.05.13 15:39

Neću ništa da ti pričam, al neće sve biti onako kako želiš, biće tu iznenadjenja. smile2

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Aurora on 11.05.13 0:37

Pogledala sam 1.epizodu,ali više ne gledam (nažalost cry sad ) jer ne stignem

Junior member

Poruka : 163

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 14.05.13 0:40

11. epizoda je bila odlicna smile2 Fina je ipak zaljubljena u Amada sto mu je i priznala smile2 Vado zamalo da uhvati Paolu i Ismaela na delu smile kraj epizode mi je bio sokantan shock
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 13 of 15 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Next

View previous topic View next topic Back to top