EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Los Rey

Page 4 of 15 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Los Rey

Post by Ángel on 05.09.12 16:05

Prvi utisak, prva scena, pa bau bau rofl
Snimaju matorog na terasi, a u ogledalu iza njega se vidi kamera kako ide! naklon rofl

Drugi utisak, prvi put da vidim lepe, mlade i neiritantne glumice u Azteci. surprise

Treci utisak, sve su se skinule vec u prvoj epizodi. wow

Cetvrti utisak, za Aztecu, vise nego dobro. ziveli

EDIT: Zaboravih, peti utisak - hacijenda na kojoj je snimana Marimar! wub

Moderator

Poruka : 8050

Back to top Go down

Post by laki on 05.09.12 18:51

Ovo je veliko iznenađenje shock Baš sam prijatno iznenađen. Očekivao sam neki katastrofalan početak, a ispalo je totalno obrnuto. Dijalozi sasvim pristojni, gluma sasvim zadovoljavajuća.
Prvi kadrovi su fantastični wow umalo se ne zadavih rofl Dalas im je definitivno inspiracija. Malo sam istraživao. Serija je snimana na hacijendi San Gabriel, Kuernevaka. I od nekud mi je poznata ...

Priča sasvim solidna. Gledam i imam utisak da gledam sto prvu epizodu, a ne prvu. Ono što je me je iznenadilo da se Matias i Lorenza odavno poznaju, prešli su one stereotipne faze prvi susret bla bla, ovi su se brate već venčali. Očekivao sam to od trenutka kad je Lorenza rekla "nije mi ni prijatelj, ni verenik", a onda se razmažena ku***sta Fina nadovezuje "onda ljubavnik". Tu mi je definitivno bilo sve jasno. Scena saopštavanja mi je odlična naklon
One dve mlađe služavke su mi sjajne. Kako su samo opičene rofl kao i ona starija baba (igrala u Marini čini mi se) kad ispravlja Manuelu, Matijasovu majku ... "kao četvrto draga" uključuje se ko pala sa Marsa. rofl
Ona scena između Paole i njenog muža je sjajna. naklon Osim glavnog para, skoro cela familija Rey se poskidala u prvoj epizodi rofl
Entrada je užasna, nisam promenio mišljenje o njoj facepalm

Za one dve scene što pominjete, onu prvu sa onom ženom koja je bolesna ništa nisam skapirao. A onaj skitnica je sigurno Memo (Ariel Lopez Padilla), Finin otac. Sto posto! cool Kad pomenu Finu, glumica koja je tumači liči mi na Carolinu Tejeru.

edit:
Heridas de amor. Odatle mi je poznata ova lokacija. smile2

Last edited by laki on 05.09.12 19:38; edited 2 times in total

laki
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 4219

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 05.09.12 19:04

Ja ne bi rekao da je Padilla, mada možda su ga dobro zamaskirali.

Ako neko nadje 2. epizodu nek mi pošalje.

Sad sam pogledao promose, izgleda da oni predstavljaju ono što se dešavalo pre prve epizode... Ima neki gde se Lorensa i Matias tek upoznaju kad ona jaše sa Amadom.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10287

Back to top Go down

Post by Ángel on 05.09.12 19:40

@laki wrote:
Heridas de amor. Odatle mi je poznata ova lokacija. smile2

Da, pored MariMar i Heridas je snimana ovde.
Koliko videh, izdaje se cak i kao prostor za pravljenje svadbi. rofl

Moderator

Poruka : 8050

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 06.09.12 5:08

Meni se i druga epizoda baš baš svidela. Stvarno je sve lepo upakovano.

Opet moram da pohvalim dijaloge.

Cruz i Luz su mi šou... smile2 Hoće da ocrne jedna drugu, a one iste. A kad im je Lorensa rekla da su "Bien monas", a one shvatile da su majmunice. smile2

I njihova baba Ricarda (ako im je uopšte baba, a mislim da jeste) mi je super... Baš je lepo spustila Paulu sa viskijem. Kapiram da je Ricarda tu nešto više od obične služavke, čim tako otvoreno sa svima priča bez dlake na jeziku.

Many mi je odlična. Kad su ona i Ricarda uhvatile Lorensu i Matiasa kako se ljube u trpezariji pa kad je rekla: "Pusti ljude da rade šta žele, odnosno šta mogu" smile2

Onda matori Rey za snajku ni manje ni više nego: "Bien buena"

Inače Fernadno Lujan je fenomenalan glumac. Gledam ga u već par serija, gde glumi potpunu drugačije likove... naklon Jose Alonso takodje. naklon

Svidja mo se što se uglavnom već sve zna, svi znaju ko je kakav, ni jedan lik nije glup i naivan... thumbup

Paola zna da je muž vara sa Huliom, ova joj to otvoreno priznaje. Super mi je bila ta scena sa njih dve.

Zanima me šta se to desilo sa Memom (inače pojavio se onaj prosjak ponovo na početku epizode i sada bi rekao da je Ariel Lopez Padilla), onda sa njegovom ženom. Fina je rekla Lorensi ja je stric Vado sklonio sa puta kao što će da uradi sa njom.

Mislim da će ovde problemi tek da nastanu kad Lorensa zatrudni... Mada mi je opet glupo i nelogično da Vado toliko želi naslednika a Paola neće da rodi dete samo da ne bi izgubila vitku liniju. Biće ovde svašta.

Avance... Čini mi se da je Amado namerno udario konja pored reke kako bi ova pala u vodu i ne bi se povredila.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Marko on 06.09.12 10:22

Pogledao prvu epizodu. Po promosima se ne bi reklo da je kao Dallas, ali kada se pogleda epizoda skoro je sve isto. Bas sam nedavno pogledao prvu sezonu originalnog Dallasa i zaplet je skoro isti jeste malo su vise raspisali ove likove ovde npr Julia nije bila toliko zastupljena.

Vidim da je Milos spomenuo trudnocu

Spoiler:
Ako se budu drzali originala Lorenza ce ostati trudna ali ce zbog Vada izgubiti bebu. To bi se trebalo desiti na nekoj zabavi (spomenuli su je u prvoj epizodi) ali i mozda od pada sa konja sto je stajao u avanceu u 3 epizodi
Marko
Senior member
Senior member

Poruka : 678
Godina : 25

http://kulturna-srbija.blogspot.com/

Back to top Go down

Post by laki on 06.09.12 11:40

Na ML su već uporedili meksičke likove sa američkim originalom.

Matias i Lorenza - Bobby Ewing i Pamela Barnes Ewing
Vado i Paula - J. R. Ewing i Sue Ellen Ewing
Fina i Amando - Lucy i Ray
Manuela i Evarardo - Miss Ellie i Jock
Pedro Luis - Cliff Barnes

Da nećemo možda i ovde gledati neko kraljevsko venčanje ili "Who shot J.R."? cool
Ovo bi moglo biti interesatno. -:

laki
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 06.09.12 20:19

Odgledao i 3. epizodu.

Džabe Vadu ceo plan, kad ih je Matias provalio.

Svidjaju mi se Lorensa i Matias, i kao par i kao likovi. Nakon svega što se desilo sa Vadom i Amadom Lorensa i Matias ostaju u kolibi, ona mu govori da je trudna.

Lorensa na kraju pomaže Fini sa školom.

I Finin lik mi se svidja, kao i ova glumica.

U ovoj epizodi se nije desilo ništa posebno, al opet mi se svidela.

Na kraju epizode dolazi nova Matiasova sekretarica, predpostavljam da je neka njegova bivša i čini mi se da je Cecilia Ponce u pitanju.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by laki on 07.09.12 9:43

lol1

laki
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 09.09.12 2:17

Odgledao 5. i 6. epizodu i mogu reći da se skoro nisam ovako naložio na neku seriju. Jedva čekam narednu epizodu. smile

Kao što sam i mislio Auroru glumi Cecilia Ponce. Pojavilo se još par likova, Jorge Luis Vazquez glumi bokserskog šampiona, vlasnik je onog restorana gde Lorensa i ove njene drugarice idu... smile2 Lorensina drugarica zacopana u njega, on samo bulji u Lorensu. Njegov sin se muva sa Finom.

Inače Finu su uhapsili zbog droge... Lorensa i Matias su je izvukli iz zatvora.

Aurora ostavila Matiasu neku ljubavnu poruku na telefonu, čiula je Lorensa. Prvo se nešto ljutila, al onda su se pomirili.

Paola se muva sa Ismaelom (sin od služavke koja radi u kući u gradu), inače svi su se sad preselili u grad, valjda su samo vikendom na ranču. smile2 Ismael je izgleda sin od Everarda. Sve mi se čini da je Vado sterilan jer Paola je rekla da je ona išla na sve preglede i da je sa njom sve ok, dok on nije hteo da ide. Vado je stvarno grozan prema Paoli, čak mi je i žao bilo.

Zahvaljujući Lorensinoj drugarici koja je stavila na twiteru da postaje tetka svi su saznali da je Lorensa trudna.

Baš mi je bila lepa scena sa Hulijom i Vadom, gde joj on govori da ni sam ne zna što se ne razvede od Paole, kada mu je sa njom (Hulijom) lepo. Tada mu Hulija govori: "Da se nikad neće razvesti jer mu je ona dostupna čak i kad je oženjen". Nešto tako. Super mi je Hulija kao lik, ona stvarno voli Vada. On provodi noć sa njom, a ujutru joj daje pare da kupi sebi nešto lepo. facepalm

U medjuvremenu Matias je izgubio neki važan papir koji dokazuje pronevere Reyevih u Lorensinom stanu. Lorensa dolazi u formu da mu donese taj papir, al on nije bio tu i ona daje papir Huliji. Hulija posle toga odlazi kod Pedra Luisa, kresnula se sa njim. On dok je tražio cigare u njenoj torbi našao je taj dokument. Sav srećan tera Huliju. Opet mi je bilo baš žao. A scena kad ide ulicom i sudara se sa nekim čovekom i on kreće da se dere na nju, a ona mu kaže: "Moraš da me poštuješ zato što sam žena." bila mi je odlična. Možda kad bi malo više poštovala samu sebe onda bi je i drugi poštovali.

Pedro Luis organizuje konferenciju za novinare na kojoj će pokazati dokaze protiv Reyevih.

Onaj skitnica se ponovo pojavio.. Definitivno nije Padilla. Na entradi je ime Victor Huggo Martin medju prvima, a na wikipediji piše da glumi Laureana "El hijo de nadie". Mislim da je to taj lik, očigledno je neko bitan čim ga toliko prikazuju.

I avance... Pedro Luis okupio novinare, sve im ispričao, priložio dokaze... Svi misle da ih je Lorensa izdala (nadam se da Matias ne misli tako). Bilo bi mi super kad bi Hulija rekla šta se zaista desilo, al ne znam zašto mislim da neće to uraditi. Najavili su njen lik kao villanu, a za sada je previše dobra. Mada mislim da će se kad-tad udružiti sa Pedrom Luisom protiv Reyevih. Onda matori Evarado pita Huliju što s espandjala sa Vadom, a ona mu odgovara da je to uradila da bi zaboravila njega. Vado joj je više puta prebacio za matorog al ja ga nisam shvatio ozbiljno, a izgleda da je stvarno bilo nešto izmedju njih.

Inače 4. epizoda na aztecinom sajtu je ustvari 5. 4. nisu ni postavili.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 4 of 15 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Next

View previous topic View next topic Back to top