EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Los Rey

Page 6 of 15 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 15  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Los Rey

Post by Miloš92 on 11.09.12 19:37

I ne treba više od 100 epizoda, samo da oni ne menjaju radnju i ne ubacuju neke gluposti u nadi da će podići rejting.

Odgledana 6. epizoda... Verujem da će rejting biti još manje jer bila je malo dosadnjikava, dok je sinoćna epizoda od AV bila pravi cirkus, više nego gledljiva.

Ne kapiram što Lorensa jednostavno nije rekla da je papir dala Huliji, nego je samo ćutala. Al opet Evarado je provalio Huliju i pitao je što ga je izdala. Malo me je sve to zbunilo.

Lorensa otišla od kuće... Matias celu noć presedeo ispred vrata ona nije htela da mu otvori.

Hulija je bila zaljubljena u matorog, al nije bilo ništa izmedju njih.

Na kraju epizode Lorensa otišla kod Perda Luisa. On joj govori da će da je teši misleći da je muž oterao i da im se brak raspao, a Lorensa mu govori: "Nisam došla kao Malvidova željna utehe, već kao Rey željna osvete"

Ostatak epizode nije se desilo ništa posebno.

Eto sad sam video... Rejting je sinoć bio 5,3.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10189

Back to top Go down

Post by Stefan on 12.09.12 15:54

Konačno sam pogledao do 6. epizode jupi

Meni se serija baš, baš sviđa, atmosfera mi uopšte nije veštačka, svi likovi su mi super, jedino mi Gato malo ide na živce, mislim da nije do lika koliko do njega kao pojave. huh

Manuela mi je među najdražim likovima definitivno. Nekako je uvek u senci ostalih, a opet neprestano blista naklon Hulije mi je sa druge strane baš, baš žao... Prvo joj Vado ostavlja pare da kupi sebi nešto, onda je Pedro Luis iskoristi, uzme papir i izbaci je napolje ljut Kreten! ljut

Ono oko dokumenta ni meni nije najjasnije - Lorensa je mogla da kaže da je papir dala Huliji i da skine ljagu sa sebe. Huliju sa druge strane i razumem, jer ako bi rekla da je Pedro Luis uzeo papir iz njene torbe, morala bi da objašnjava šta je radila sa njim.

Isto tako, ne mogu da provalim ko je ova nova služavka il šta je već (ona što se Paola nabacivala njenom sinu)... Očigledno nije obična služavka, štaviše nisam siguran ni da je služavka uopšte lol1 Matori Rey nije bio baš oduševljen kad je čuo da je tu.

I da, bile su mi sjajne scene iz 3. ili 4. epizode, ne znam tačno, u kolibi kad Lorensa kaže Matijasu da joj je Vado ponudio lovu, pa njegova reakcija na to naklon rofl I posle toga kad priča sa Manuelom i ono famozno "Delićemo je" lol1

Kraj 6. epizode mi je cool skroz, kad Lorensa kaže bratu da nije došla kao Malvidova koja traži utehu, već kao Rejeva željna osvete naklon naklon naklon

Što se tiče broja epizoda, nek je skrate slobodno, meni super da traje što kraće, tako neće previše zamarati glupostima jupi Idealno bi bilo da snime oko 70-80 epizoda, tako je ne bi upropastili, a ne bi ni naprasno zbrzali stvari, jer ne verujem baš da su snimili do sad ne znam koliko.

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2833
Godina : 27

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 12.09.12 15:56

Isto tako, ne mogu da provalim ko je ova nova služavka il šta je već (ona što se Paola nabacivala njenom sinu)... Očigledno nije obična služavka, štaviše nisam siguran ni da je služavka uopšte lol1 Matori Rey nije bio baš oduševljen kad je čuo da je tu.

Pa ona je valjda imala nešto sa matorim, a Ismael je njegov sin... Matori je naredio Vadu da pronadju Ismaela i vrate ga kući.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 13.09.12 2:24

Odgledana i 7. epizoda

Opet se nije desilo ništa posebno, al bilo mi je zanimljivo. Malo se ove dve epizode vrte u krug, tek su se na kraju 7. konačno ponovo videli Matias i Lorensa.

Odlična scena sa Lorensom i Vadom... Zanimljive poslovice rekoše jedno drugome, i opet ga je ona spustila kad mu je rekla: "Ja sam ti od onih koje kad dodju negde tu i ostanu"... A onda je on uhvatio i rekao nešto u fazonu: "Da je on ono što joj treba, i da to može dobiti kad god i gde hoće." Naravno sve se to dešava pred jadnom Hulijom. Al zato mu Lorensa nije ostala dužna, šutnula ga je u "ono", što bi ona rekla kasnije Matiasu, pa mu onda zavalila i šamarčinu.

Malo mi je glupo to što Lorensa nije odmah shvatila da je Hulija dala papir Pedru Luisu, al bitno je da je na kraju ipak shvatila. I super mi je što je rekla Matiasu i za to, a i za ono što se desilo sa Vadom.

Many... naklon naklon naklon Obožavam je. Sve je ona već shvatila, nema potvrde da joj Consuelo bilo šta objašnjava.

Matori Everardo... Glumi on strogoću, pravi se da je jak pred svima al nije ni njemu lako zbog svega što se dešava u porodici. Dobra mi je bila scena kad je rekao: "Nekad davno mi je neko rekao da ako poželiš da budeš bogat, možeš da ostvariš to, al problem je što ćeš tada imati samo to, novac." A to mu je rekao ni manje ni više nego Pedro Malvido.

Opet se onaj skitnica pojavljuje ispred Lorense i Hulije... Valjda će uskoro objasniti ko je on.

Polako se zahuktavaju i priče sporednih likova... Doktorka Rosario se razvodi od muža, on hoće da odvede njihovu ćerku da živi sa njim, ova ne da.

Svi su mi likovi odlični ali za sada mi je Hulija najbolja, a i Ana Belena glumi zaista odlično. Stvarno prenosi na publiku (barem na mene) svoju patnju. Zabranila je Vadu da ulazi u njenu kuću, promenila je šifru na kapiji... aplauz Posle odlazi kod Pedra Luisa. Ovaj joj nudi piće, ručak, da odu u krevet... Ona sve to odbija i moli ga da je samo zagrli. cry

Nisam shvatio odakle se poznaju Pedro Malvido i onaj bokser. Al to mi se i svidja što ne objašnjavaju odmah sve. A ne u poslednje vreme kad pročitaš televisin sinopsis i opise likova, ne moraš da gledaš seriju jer su sve već rekli. Isto tako izgleda i da je Lorensina majka Mercedes imala nešto se Reyevima... Pedro je rekao Lorensi da je njena majka ta koja je najviše od svih mrzela Reyeve. Posle je pokušao da se izvadi da je to zbog toga što je gledala njega kako pati zbog njih, al sumnjam da je samo to u pitanju.

Avance... Nisu mnogo prikazali šta će biti. Consuelo govori da će se ubrzo sve otkriti i Vado govori Atiliu da ih je Lorensa izdala.

Sve u svemu skoro mi se neka serija nije svidela kao ova. aplauz

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 13.09.12 21:15

Odgledana i 8.

Pedro Luis je stavrno kreten... Valjda će ga Hulija šutnuti.

Hulija priznala Vadu da je ona dala papir Pedru Luisu. Vado krenuo da je davi, spasili je Matias i Lorensa. Posle Hulija odlazi u wc, za njom Vado, pita je što ga je izdala, zašto mu se osvetila baš na taj način, a ona mu odgovorila da je to uradila zato što se prema njoj ponašao kao prema prostitutki.

Dobra mi je bila scena sa Paolom i Ismaelom u kuhinja kad je joj je on rekao: "Ja sam konj koga voliš da jašeš." smile2 Paola mi je za sada malo neiskorišćen lik, samo se muva sa Ismaelom, pije, puši...

Matias i Lorensa se na kraju odselili iz kuće Reyevih. Matias tražio od Vada da se izvini Lorensi.

Dosadnjikava mi je bila ova epizoda.

Valjda će uskoro biti ta zabava, očekujem tu bolje i zanimljivije epizode... Al po avanceu izgleda da ni sutra neće biti.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Stefan on 15.09.12 20:28

Jel neko skinuo cap. 10 sa Aztecinog sajta? huh Ne znam jel to do mog IDM-a, ili su oni nešto sjebali pri konvertovanju/postavljanju epizode, ali em nije cela, em se na nekoliko mesta ukoči totalno... besan

- I can't just take whatever I want. My life is not like that.
- You'll never get what you want unless you take it.
Stefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2833
Godina : 27

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 15.09.12 20:43

Ja još uvek nisam gledao 10. tako da ne znam.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by laki on 15.09.12 20:55

@Stefan wrote:Jel neko skinuo cap. 10 sa Aztecinog sajta? huh Ne znam jel to do mog IDM-a, ili su oni nešto sjebali pri konvertovanju/postavljanju epizode, ali em nije cela, em se na nekoliko mesta ukoči totalno... besan
Nisam odgledao pomenutu epizodu, ali ne vidim da koči. Epizoda traje 41 min i 17s, koliko i na sajtu. Ali nema na kraju onaj znak Aztece zbun

laki
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 4219

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 16.09.12 1:27

Komentar na 9. i 10. epizodu

U 9. se pojavio Ariel Lopez padilla, mada mu nisu snimili facu, ali to je definitivno bio on. Pokušavao je da napiše pismo majci, al ga je na kraju pocepao.

U diskoteci Leonardo smarao Matiasa, Lorensu, Finu i Quina... Na kraju Quina pretukli. Lep su mi par on i Fina, mada je ona malo viša od njega.

Vado otišao u kafanu da gleda Tamaru, Amadovu devojku. Lucia pozvala Cina na zabavu.

Many mi je malo čudna, ne znam što mi se čini da planira da šutne Everarda... Tražila je da joj donesu onaj konjak koji su planirali da otvore za 50 godina braka, a ona je rekla ko zna dal će to doživeti zajedno, i imala je još par čudnih komentara. Mada pre da se to može tumačiti kao da je svesna da rat tek počinje i da se nikad ne zna ko ća stradati.

Paola se ponovo kresnula sa Ismaelom, zamalo da ih uhvati Vado. Al na kraju su njih dvoje čuli kako Vado planira da smesti nešto Lorensi da izgubi dete.

10. epizoda je bolja, al i ona je uvod u ono što sledi, 11. će izgleda biti odlična.

Definitivno je Vado sterilan... Paola je opet rekla da se ona ne čuva već neko vreme i da je porbelem u njemu, a on je odmah ućutkao. Mislim glupo je da on nema decu samo zato što ona neće da pokvari liniju, s obzirom kako se ponaša prema njoj naterao bi je na silu da mu rodi dete. Meni se čini da će Paola roditi Ismaelovo deta, a samim time i Reya.

Što se tiče Elizabet Cervantes, il je šminkaju više nego inače il je popravljala nešto na licu... smile2 Al svakako je lepa.

Lorensa i Matias su mi super... Taman se ona sredila, kad on je "naterao" u krevet. smile2

Luz i Crus su mi šou... Svi ih mešaju. Zar je toliko teško upamtiti da je viša Cruz, a niža Luz.

Svi su došli na zabavu.

Epizoda na Aztecinom sajtu nije do kraja, scena je u pola prekinuta... Al ne verujem da mnogo fali, najviše 5 minuta.

Avance više nego obećava... Koga li je Atilio pogodio? Da li je Lorensu? Njoj će se nešto sigurno desiti, jer ne verujem da će roditi dete.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by laki on 16.09.12 22:09

Miloš 92 wrote:U 9. se pojavio Ariel Lopez padilla, mada mu nisu snimili facu, ali to je definitivno bio on. Pokušavao je da napiše pismo majci, al ga je na kraju pocepao.
Narandžasto odelo? El on to u zatvoru? hmm

Miloš 92 wrote:Many mi je malo čudna, ne znam što mi se čini da planira da šutne Everarda... Tražila je da joj donesu onaj konjak koji su planirali da otvore za 50 godina braka, a ona je rekla ko zna dal će to doživeti zajedno, i imala je još par čudnih komentara. Mada pre da se to može tumačiti kao da je svesna da rat tek počinje i da se nikad ne zna ko ća stradati.
Ma neće ga šutne, "javlja mi se" da će da mu se osveti na neki način.
Kako mi je smešna ona scena sa Amadom i Many naklon rofl

Miloš 92 wrote:Meni se čini da će Paola roditi Ismaelovo deta, a samim time i Reya.
Mislimo isto. thumbsup Osećam da će to biti šou.
Bilo mi je žao kad je cela porodica saznala da je Lorensa trudna, a njena faca sad
A tek kad je Vado počeo onako iznenada da je davi blink

Miloš 92 wrote:Lorensa i Matias su mi super... Taman se ona sredila, kad on je "naterao" u krevet. smile2
Super su mi par aw Super su mi njihove šale. rofl
Ne znam zašto me Lorensin (Rosanin) glas mnogo podseća na glas glumice Veronice Schneider. Ne znam zašto. ninja

Evarardo me iznenadio kad se izvinio Lorensi wow , a tek njegov izraz kad sazna da će postati deda. naklon
Malo kasnije ...
Matias: " ... na putu je beba koja će imati krv Rejevih i Malvido."
Evarardo: "Oh sine, reći tako ... zvuči mnogo teško ... " lol1

Jedva čekam 11. epizodu cool Po najavi, deluje mi da metak nije pogodio nikog hmm

Fan made entrada cool

Last edited by laki on 16.09.12 22:36; edited 1 time in total

laki
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 4219

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 6 of 15 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 15  Next