EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Vivir a destiempo

Page 2 of 40 Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Vivir a destiempo

Post by laki on 11.01.13 11:58

Aura Cristina Geithner pridružuje se ekipi serije.

Edith González tumačiće Paulu koju je Eric Vonn na twitteru opisao sledećim rečima: "Es recta, madre, esposa, hija, hermana... con una vida difícil que logra romper todo lo que la tiene atada. No sé, es difícil decirlo. Está muy viva, eso sí"

laki
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 4219

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 11.01.13 17:07

Odlična vest, jeste da je Azteca ne skida sa ekrana al bar je žena dobra glumica.

Gledaću ovo kao i sve Vonnove serije.

Inače pročitao sam negde da bi Humberto Zurita mogao biti villano, dok bi Bernie Paz mogao biti protagonsita.

Producent neće biti Rafael Uriostegui (Muje rcomprada, Profugas del destino, Cielo rojo, Quererte asi...) kako je planirano u početku već Fides Velasco (Emperatriz, Vidas robadas, Pobre diabla, Secretos del alma...)

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10377

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 14.01.13 1:35

Meni samo nije jasno kad ovi kreću sa snimanjem. Los Rey se navodno završava početkom februara, a ovo se još ni ne snima.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Lucas on 14.01.13 9:52

Vjerojatno će sve na brzaka napraviti kao što je bilo s LOCDA.

Senior member

Poruka : 820

Back to top Go down

Post by laki on 14.01.13 11:44

Kao i Amor cautivo. Razlika između početka snimanja i početka emitovanja bila je manje od mesec dana, preciznije 22 dana. facepalm

Inače, potvrđeni su i Humberto Zurita, Barbara del Regil aw i Miriam Higareda.

EDIT:
Tek sad vidim ovo.
Miloš 92 wrote:Producent neće biti Rafael Uriostegui (Muje rcomprada, Profugas del destino, Cielo rojo, Quererte asi...) kako je planirano u početku već Fides Velasco (Emperatriz, Vidas robadas, Pobre diabla, Secretos del alma...)
Sad mi je jasno odakle je Lucas video ovu vest pa preneo na forum hr. smile2

Miloše, Rafael za ovu tvn nikada nije pominjan. Bio je pomenut za onu Vonovu Sol de medianoche, a ovo je potpuna nova "rosa" telenovela.
Vonn je odmah (kad je obelodanio da radi ovo) na twitiju rekao da će Fides biti producent.
Inače Vonn je još sredinom decembra rekao da je Sol na pauzi do daljeg.

laki
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 14.01.13 13:53

Ok, moja greška... Znam da ova i SDM nisu iste serije, al mi se čini da sam negde pročitao da je prvo Rafael spominjan. Sve u svemu serija bi bila kvalitetnija da je Rafael, mada sa ovom Fides ide veći cirkus, što opet ima svojih prednosti, jer sporaća mi je dosta. Mada koliko vremena imaju za snimanje, ne znam kako će ovo da ispadne. Zar je moguće da nisu mogli da krenu ranije sa snimanjem?

A Vonn piše malo jednu seriju, pa malo drugu... SDM je napustio polovinom decembra, znači ovo piše tek mesec dana, ko zna kakva će i radnja biti.

Laki a gde si pročitao da je ovo telenovela "rosa"? sad Šta je sad i Elisa prešla na sapunajre, kad ih je ona uvek pljuvala. Mada šta će žena, uradila nešto onako dobro kao što je LR a meksikanci ne znaju da cene... Sad kad im serviraju neku razvodenjenu priču možda i bude exito. Mada ipak je to Vonn, koliko god bila "rosa" opet neće biti klasična priča. Bar se nadam.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by laki on 14.01.13 14:04

"Rosa" namerno pod navodnicima upravo jer je to Vonn.
Na twitteru negde, rekao je da je Azteca želi takav neki stil, ali da on želi publici da ponudi nešto drugačije ukoliko se dogovori sa Aztecom.
Prema opisu Paule deluje mi da će biti vrlo slično CR, PA. Zurita je verovatno Paulinin suprug. rofl Basanez ili Paz je protagonista, imam utisak da će biti ovaj prvi, ionako je Edith već radila sa njim.

laki
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 14.01.13 14:15

I ja sam video da je napisao nešto u fazonu, da ne razume zbog čega producentske kuće žele sapunjare kad publika želi jake priče.

QA je dosta bila slaba za sa obzirom da je Vonn pisao. Valjda će ova pošto se emituje u 21:30h biti bolja.

Pa Vonnove sa tim starijim protagonistima su uvek na istu foru... PA i CR je gotovo imala istu postavku likova. Parovi u lošim brakovima, zla svekrva, zla žena, deca koja se zaljubljuju... Eto jedina razlika je što će ovde Paula biti i "hermana" a to u PA i CR nije bila... rofl

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by laki on 14.01.13 14:27

zla svekrva
Ako je ovde ne bude onda nije fer. rofl Očekujem da se Loreto povampiri. lol1

Evo i ovaj tekst. Sergio je najverovartnije protagonista.
La hermosa actriz Bárbara de Regil está lista para participar en una nueva telenovela de Azteca, en exclusiva para las cámaras de Venga la alegría, declaró que será acompañada por el actor Sergio Basañez, quien actualmente está en Los Rey.
Bárbara adelantó que en esta ocasión no será una villana, que aunque son los personajes que más le gustan, también es bueno no encasillarse.
http://www.azteca.com/notas/los-rey/136069/barbara-de-regil-y-sergio-basanez-listos-para-telenovela

laki
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 16.01.13 8:15

Naziv "A contratiempo" već registrovan, traži se novi... Kao deo ekipe potvrdjene Andrea Noli i Martha Verduzco.
Eric Vonn ‏@EricVonn1
El titulo de "A contratiempo" ha sido registrado por otra televisora, asi que no podremos usarlo.
Eric Vonn ‏@EricVonn1
Estamos buscando un nuevo titulo, en cuando lo tengamos se les informara.
Eric Vonn ‏@EricVonn1
Bienvenida la regia @andreanoli a este nuevo proyecto "sin titulo".
Eric Vonn ‏@EricVonn1
Bienvenida tambien la gran actriz Martha Verduzco.
Pravi se ovde polako al sigurno više nego dobra ekipa. Samo im fali Torne pa da bude CR#2

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 40 Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics