EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Vivir a destiempo

Page 37 of 40 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Vivir a destiempo

Post by Sava on 24.08.13 23:45

Chole došla sa pomagačem u bolnicu i izudarala Taniju oklagijom po glavi!
naklon naklon naklon naklon shock shock shock 

Sava
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1898

Back to top Go down

Post by Sasha on 26.08.13 0:17

Ne verujem, nisam tu nedelju dana i nadam se da kad odgledam maraton bice zanimljivih detalja, cak sam ovu temu i preskocio da ne bi procitao neki spojler, kad ono bukvalno  se nista nije desilo
- Berenise priznala Huliu da je silovana
- Huliju pozlilo u bolnici je
- Donja Chole izudarala Tanju
- Tanja poljubila Martina
- Marisol pokusava da spoji oca sa Tanjom da bi posle ispalo da ih je Tanja iz ljubomore ubila
I to je to, a sve to se desilo u 130 epizodi (poslednjoj)

Moram priznati da jedva cekam kraj , poceli su da me smaraju..Ono ocekujes da ce sada biti napetije, ono sve suprotno od toga ...

Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1872

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 28.08.13 20:28

odgledao maratonski od 125 do 132 epizode smile jedino zanimljivo mi je bilo kada je Chole upala u sobu i izlupala Taniu sa oklagijom smile2 naravno tu su i Rohelijovi blesavi snovi, ovaj iz 132 epizode je bio takodje smesan smile2 Paula, Sonia i Amparo sa oklagijama u ruci cekaju svoj red da ga izlupaju smile2 jeste zloca ali mi je u isto vreme simpatican, nemam tu "odbojnost" kao prema ostalim zlocama iz telenovela smile Tania se nikada nece opametiti pa da je i jos jedno sto puta lupe oklagijom, njoj pomoci nema. Mrzim kada Beatris pocne da glumi nevinasce uvek kad Sonia pokusa da se priblizi Huliju, mene je nju mnogo zao, jeste ostavila ga je kao bebu, medjutim, ovoliko izivljavanje nad njom je i za mene koji gledam previse. Iskreno se nadam da ce Berenise sloziti kockice i napokon se setiti koje decko/momci koji su je silovali. Nervira me i to sto evo vec koliko je Eduardo mrtav on se i dalje pojavljuje kao duh pred Amparo i Alehandrom facepalm 

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3307

Back to top Go down

Post by Sasha on 29.08.13 1:13

@-MILOS- wrote:Nervira me i to sto evo vec koliko je Eduardo mrtav on se i dalje pojavljuje kao duh pred Amparo i Alehandrom facepalm 
Mozda se vode onim da dusa je 40 dana jos na zemlji smile2 

Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1872

Back to top Go down

Post by Sava on 30.08.13 0:48

Paula: Contigo no se puede razonar!
Carolina: No sera que tu estas en tus dias?

roflrofl rofl 

Dobra je bila epizoda. Berenice srela onog Marisolinog saučesnika i setila se da je on silovao, još je Marisol sve priznala, pa je ova i zveknula! Uz to, na kraju epizode Bere krenula da davi Taniju kada joj je i ona rekla da je pomogla Marisol. jupi 

Martin misli da se sviđa Taniji,  a ova ga samo koristi pošto su joj svi okrenuli leđa. lol1 Martin je stvarno grozan, grozan lik. Nema ni dva dana kako je sahranio dete, a već juri piletinu. Matori, iskompleksirani pervertido! matori 

Mirnina majka priznala debelom i Alejandru da je napala Taniju, ovi odlučili da je ne prijave. Uz to je bio flashforward kada se pojavi sa novim zubom i frizurom u nameri da osvoji Alejandra. naklon 

wow

Posting Freak

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 30.08.13 13:39

hvala Bogu pa je Berenise odmah ukapirala koje bio decko sa Marisol, Marisol joj sve priznala. Kako ju je samo Berenise zveknula wow malo su preterali sa onom ogrebotinom, ali ajt smile2 Tania stars ja jedva cekam da vidim kako ce zavrsiti njen lik. Bas me je dirnula Paula dok se drala na Taniu, imao sam osecaj da ce je svakog trena srcka strefiti naklon Sonia je opet pala na Rohelijove cari.

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3307

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 30.08.13 13:57

Ja kad god gledam Edith u scenama gde se dere i nerivra mislim da će da je strefi srčka... rofl rofl rofl Sva se uživi, pocrveni, žile na vratu joj iskoče, glas samo što ne izgubi... rofl Zato je i volim, baš se svaki put unese u scenu.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10267

Back to top Go down

Post by Sava on 05.09.13 3:03

Nazire se kraj finally! ziveli 

Paulu više ne interesuje Tania, Rogelio isto digao ruke od nje kada je saznao šta je ova uradila Berenice, a i Tania mu je rekla da ga smatra lošim ocem. Posle prolazi tri meseca i Tania i Martin žive u hotelu zajedno, dok Eleonora i dalje očajava oko Martina i smara Mauricija da ga prati. Juliju treba transplantacija srca. Ako Martina ubiju, možda mu njegovo srce presade. kafa Amparo pitala Chole da joj proda unuka. naklon 

Nisam znao da su Daniel i Berenice već bili par u Emperatriz.

Lepa scena je bila kada su baba i Daniel išli u Veracruz i tu su prosuli Felixov pepeo, po njegovoj želji.

A ova lujka zajahala i Alejandrov sto, šou. rofl naklon Solo un gay puede resistirse a un banquete y largarse por un taco plasero. roflDon Cochinilla rofl

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 05.09.13 13:41

Nisam znao da su Daniel i Berenice već bili par u Emperatriz.
Jesu... On je bio njen profesor glume, tako nešto.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10267

Back to top Go down

Post by Sava on 10.09.13 15:23

Trio fantastico rofl 

Chole u akciji naklon 

Beatriz izgleda čeka bebu sa Daunovim sindromom, Jose Luisova bivša ipak trudna, lagala da je abortirala, sada je veza između njega i Cristine mao poljuljana, Rogelio kresnuo Eleonoru rofl, ona se usput ušunjala u Martinov apartman i opet sipala neko čudo u njegov viski. Na kraju epizode Martinu pozlilo. jupi 

A tek razgovor Amparo i Sonije kako će Rogelio obeležiti svoju teritoriju kao ker sa Lou. naklon Marisol zvala tatu sa Tanijinog mobilnog, pa je bio flashforward kako priča policiji da je često bila svedok razgovora Tanije i njenog tate.

Nadam se da će uskoro da se dogodi to ubistvo, natrpaće sve sad u poslednjih 9 epizoda.

Bio je još jedan flashforward kada je Paula u crnini i plače za nekim i kaže Ahora que no esta, la entraño, na šta Cristina odgovara  Si, yo tambien. Pero ya sabiamos que iba a terminar mal. Tania ili Sonia? Verovatno je neka od te dve. zbun 

Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 37 of 40 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics