EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Vivir a destiempo

Page 39 of 40 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Vivir a destiempo

Post by Sava on 18.09.13 16:06

Videlo se da koriste dublerku i po frizu i po stasu.

Više sam očekivao od ove epizode. Bea i Rogelio se više isplakali za njom nego Carolina koja ni suzu pustila nije. mellow Lepe scene kada se Paula priseća svog detinjstva sa Sonijom. Rogelio odlepio.

Tania koja kaže Danielu da joj se javi ako im je Sonia nešto ostavila. rofl Izgleda da će pristati da kokne Marisoline roditelje najzad, pošto je ostala bez para.

Mauricio čuo da je Eleonora zapalila njihovu prošlu kuću. Živo me zanima kako će oni da završe.

Chole crvenokosa rofl

Posting Freak

Poruka : 1898

Back to top Go down

Post by Sasha on 18.09.13 17:20

@sava wrote:Izgleda da će pristati da kokne Marisoline roditelje najzad, pošto je ostala bez para.
Ovo se odnosilo da zavede njenog oca .... A to ce Marisol da posluzi da joj smesti ubistvo

Ono sa Roheliovim halucinacijama rofl 

Da li je Petra (Petrushka) u stvarnom zivotu trudna, pa su joj prisili ovu ulogu , kao da je i ona trudna? Ne objasnjiv mi je onaj njen stomak (mislim da su morali da je "porode" , jer je ona pre Mirne ostala trudna, a zna se da ce Mirna morati da se porodi do kraja serije, a glupo bi bilo da Peru ostave i dalje trudnu rofl  rofl  .. )

Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1872

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 18.09.13 19:22

ja sam jedno pet puta vracao ovu scenu smile2 stvarno su me nasmejali do suza smile sto se tice onog njihovog grupnog razgovora o Sonii i o tome kako su sada ukapirali zasto je npr rekla Patrisiju da ostavlja klijente koje joj je dala Amparo i o tome kako se cudno ponasala je stvarno smesno, jedino normalno sto je Kristina rekla je to da su svi oni mislili da je Sonia bila sebicna, a ustvari je svoj zivot dala za zivot svog sina i odmah krece drama i nastupa Beatris sa njenim vec dosadnim plakanjem... "Ona je volela Hulija, volela ga je vise od zivota" stars 
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3305

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 19.09.13 9:22

solidna 147. epizoda smile super se zavrsila epizoda tako da jedva cekam sledecu smile2 kao sto sam i predpostavio pojavila se neka cura u Alehandrovoj firmi i radice sa Danijelom, sto posto ce oni ostati zajedno na kraju.
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sava on 19.09.13 19:21

@Sasha wrote:
@sava wrote:Izgleda da će pristati da kokne Marisoline roditelje najzad, pošto je ostala bez para.
Ovo se odnosilo da zavede njenog oca .... A to ce Marisol da posluzi da joj smesti ubistvo.
Nije, odnosilo se na to da li je spremna da ubije Marisoline roditelje. winky 

Umro i Martin. pop 

Don Roger i njegove žene

rofl naklon

Tania Rogeliju: Quisite volar y no te salieron las alas. lol2

Ovaj Daniel celu seriju ima preplašeno-zbunjeni izraz lica, mogao je bar nekada da se i nasmeje, bar sada kada se vratio na posao.  roll

Inače Paulu i Soniju kao devojčice su igrale njihove ćerke. mrgreen A otac Nolijeve (Sonia) ćerke je Jorge Salinas.

Posting Freak

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 20.09.13 9:40

Pfff ova 149. epizoda i nije bila nesto narocito zanimljiva bar meni. Marisol je ubila roditelje i okrivila Taniu za to u medjuvremenu onaj sto je silovao Berenise je sad silovao i Taniu. Eleonora je poludela sto je bilo i za ocekivati. Svidela mi se scena gde je Sonia rekla Huliju zbog cega mu je dala srce. Najava za sledecu epizodu nije nista posebno, a stvarno sam ocekivao da ce ove dve poslednje epizode biti nesto sasvi drugacije kad ono klasicni meksicki kraj jedne telenovele. Oteta protagonistica i protagonista odlazi da je spasava yawn dobro je pa su uspeli da se vencaju posle 356524 pokusaja rofl 
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sava on 21.09.13 15:53

Dobro je bilo finale.

Rogelio uz pomoć pomoćnika koji je izazavao nesreću u kojoj je Eduardo poginuo, namamio Paulu u praznu kuću gde je potom napao i vezao. Zvali i Alejandra koji je došao. Rogelio priznaje da je on izazvao nesreću. U trenutku Rogelio upuca Alejandra i Paulu u glavu. naklon Sledeća scena ruča sa Liz i hvali se kako ih se otarasio. Dolazi Amparo i on nasrće na nju i kreće da je davi pred svima. Sledeća scena vidi se da je Rogelio krenuo da davi neku crvenokosu pacijentkinju u ludnici gde je i on završio. Paulu i Alejandra nije upucao, uspeo je Alejandro da ga savlada.

rofl rofl rofl 

Marisol i Fabio poginuli u privatnom avionu koji je eksplodirao tokom leta. Tania ostala u zatvoru gde je krenula na potrebne terapije. Daniel radi sa Julijom kod Alejandra, usput ima novu devojku. Eleonora završila u ludnici, Mauricio je posećuje, usput se i oženio. Cristina se pomirila sa Patricijom, Jose Luis se vratio svojoj ženi, Mirna ima sina, Bea rodila zdravog sina. Carolina i Daniel u Veracruzu prosuli Felixov pepeo, po njegovoj želji. Simpa scena kada Mirna dođe sa sinom i Chole kod Alejandra u njegovu kancelariju. On će se pobrinuti da finansijski obezbedi malog, dok Amparo već želi da mali ide kod nje u Švajcarsku da je posećuje. Chole izgrlila don Aleca. lol1 Još jedna lepa scena kada Julio čita Sonijino pismo, koje je napisala malo pre smrti. cry 

Na kraju svi zajedno na okupu i Aranza koja peva naslovnu numeru. Baš lepa scena. wub Poslednja scena kiss Alejandra i Paule koji su najzad venčani.

Što se tiče celokupnog utiska, krenuo sam sa praćenjem iz čiste dosade jer tada nisam pratio ništa specijalno i malo po malo mi se serija „uvukla pod kožu“. Moram priznati da od Aztece nisam gledao ništa još od „La Dude“ ja mislim, što je bilo baš davno. Ali me je serija privukla. Ogroman plus su likovi koji nisu jednodimenzionalni.

Gluma je zaista bila odlična. Edith dugo nisam gledao nigde i bila mi je super, Ramiro Fumazoni takođe. Ali Andrea, Wendy pa i Zurita su bili naklon. Lik Cristine mi je bio odličan celu seriju, zaista divna žena. Bernala ne volim, gadan mi, kao i lik Patiricija, pa ga nisam posebno doživljavao. Od mlađe ekipe bih izdvojio Marcelu, zaista je razvalila kao Tania. naklon Mrzeo sam taj lik, ali ga je ona super iznela.

Mana je repetativna radnja i loša iskorišćenost nekih likova.

Julio, Beatriz i Chava – Eto misterija je bila da je Chava Juliov otac, što se još na početku otkrilo. Posle kada se venčao sa Beatriz, ništa pametno se nije dešavalo sa njim. Julio je mogao da bude zanimljiv lik, ali celu seriju nije imao svoju priču. Kukao je za Berenice prvih 100 epizoda, da bi na kraju ostao sa njom, dok je u pauzama bežao od Rocio, bolovao od xy bolesti i savetovao Eduarda kako da prebrodi drame sa Tanijom. Eto tek sada pred kraj kada je mu je trebalo novo srce jer radnja malo više bila njemu bila posvećena, ali su trebali ovaj lik više da iskoriste.

Martin, Eleonora, Rocio i Mauricio – isto mlatili praznu slamu većinu vremena. Još Martin i Eleonora su imali svoje momente, ali Mauricio i Rocio su služili kao statue skoro celu seriju. Sada na kraju mi nije jasno od čega Mauricio živi kada su ga otpustili sa posla, a Martin je umro, ne znam odakle mu pare.

Na pamet mi pada i Berenice, pošto se i sa njom dobar deo serije nije ništa dešavalo, ali ajde, imala je onaj deo kada je siluju, pa posle suočavanje sa Tanijom i Marisol itd.

Velika šteta je da što velika pažnja bila posvećena Eduardu i Taniji, dok je ostatak mlađe ekipe ostao zapušten. A mogle su tu da budu razne priče.

Vonnu dajem plus na odličnim dijalozima, odlično napisanim likovima, dobrim forama, sarkazmu, humoru, pa su i mnoge dosadne scene bile interesantne upravo zbog ovoga. Eto i u ovoj seriji "negativci" su bili mnogo interesantniji. Amparo, Rogelio i Sonia - trio fantastico. lol1 

Neke od mnogobrojnih fora iz serije, koje su mi bile među najboljima: lol2

Daniel: Pero Eduardo donde tiene la cabeza?
Tania: Ni muy arriba ni muy abajo, en medio.

Carolina: Esa no va ir ni a mi entierro... a lo unico lo que le interesan son los hombres que chupe.

Rogelio: Apretada tu?
Sonia: No seas grosero!

Daniel: Con quien te metiste para olvidar a mi hermana?
Mauricio: Con Maria Juana (marihuana). Luego te la presento.

Sonia: Soy como un libro abierto que todo mundo puede leer.
Patricio: Si eres un libro abierto, pero de kama sutra y para colorear.

"Vivir a destiempo" će mi ostati u lepom sećanju i drago mi je što sam je pratio. ziveli 

mrgreen 

Posting Freak

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 21.09.13 18:39

gotovo smile zavrsi se i ovo cudo smile seriju sam poceo da pratim iskljucivo zbog sinopsisa i kasnije se nisam pokajao sto sam poceo da je gledam zato sto mi se bas dopala glumacka ekipa, od protagonista do zloca i sporednih likova smile bilo je svega po malo u ovoj telenoveli, medjutim, najbolji delovi su definitivno bili oni puni humora smile svaka cast Azteci na ovoj telenoveli definitivno su me osvojili, tako da vec planiram uskoro da pogledam i Cielo Rojo bas zbog Andree Noli smile2 aw poslednja epizoda nije bila nesto specijalno i nevidjeno ali sam generalno zadovoljan smile svako je dobio ono sto zasluzuje, mada da sam se ja pitao ja bi ostavio onu kucku od Marisol da pati tokom celog zivota. Fora koju su napravili da je Rohelijo ubio Paulu i Alehandra je odlicna smile2 mogu da zamislim samo one ljude koji su gledali uzivo poslednju epizodu koliko su se sokirali kada su videla tu scenu s' obzirom da nikada na kraju jedne meksicke telenovele nije ubijen protagonisticki par (ispravite me ako gresim). Poslednja scena gde su svi okupljeni je odlicna aw jos plus onaj dodatni deo gde je Rohelijo u ludnici rofl one njegove grimase su me bas nasmejale smile2 drago mi je sto sam odgledao celu telenovelu, a jos vise mi je drago sto nije bilo vise od 150 epizoda smile2

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sasha on 21.09.13 20:15

Napokon smile2
Ovo je bila jedina telenovela koju sam redovno pratio, ali da je imala period kada je smarala , ali mi je drago sto sam je odgledao
Sve ono sto je sava napisao potpisujem ...
Dijalozi su stavno bili urnebesni, a najvise se to odnosilo na Sonju, Amparo, Rohelija i babu smile2
- Ne svidja  mi se kako se Danijelov lik razvijao.. Trebao je i on da ima neku jacu pricu u ovome ... Bolestan, pa pati za Berenise, pa opet bolestan i na kraju mu nadju devojku i poslednjoj epizodi stars 
Dok su kod Tanje sve moguce sto su imali iskoristili .. droga, osveta, maltretiranje, zavist, silovanje, smestili joj ubistvo, bolest, gubitak deteta, prostituisanje....itd.
- Hulijo je u seriji sluzio kao Lalov savetnik , i patio za  Berenise ..A o Chavi i Beatris svarno necu da trosim reci .. zzzzz 

Poslednje scene su bile prelepe, pogotovu onaj dolazak Sonje, Lala i dede ... ono podsecanje thumbup 

Sve u svemu zadovoljan sam , ali mi je drago sto se zavrsila .. smile2

Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1872

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 24.09.13 13:04

Izvor: masquetelenovelas
zasluzeno naklon naklon naklon 
-MILOS-
Posting Freak