EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Vivir a destiempo

Page 40 of 40 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

View previous topic View next topic Go down

Re: Vivir a destiempo

Post by -MILOS- on 25.09.13 9:21

-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 3565

Back to top Go down

Post by Sava on 05.10.13 15:19

Baš sam skoro naleteo da je Carlos Marmen (Daniel) Španac po nacionalonosti i da je igrao u "Compañerosima" i "Fisica o quimica", pre nego što se preselio u Meksiko. -MILOS-e mislim da si ti gledao FoQ, da li se sećaš da je igrao ovaj? Ja sam tu seriju relativno brzo prestao da gledam tu seriju, tako da ne znam. hmm

Naleteh i na soundtrack iz serije, ovaj babin mi je bio super. smile2 

Sava
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1993

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 05.10.13 16:01

znao sam da je Karlos pa nacionalnosti spanac ali da je glumeo u FOQ to sad da cujem od tebe smile ja sam seriju odlgedao celu i ne secam se da je bio deo ekipe, mozda je imao neku epizodnu ulogu ili je kao statista setao skolskim hodnicima, a pre ce biti da je bio kao statista smile

Me declaro culpable 29/?
Отель Элеон 48/50+
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 05.10.13 17:46

Jeste bio u FOQ ali nešto kratko, neka epizodna uloga. Mislim da se spandjao jedno veče u nekom klubu sa nekim od glavnih likova. Mislim sa Ferom, ali nisam siguran. Uglavnom pojavljuje se kad ovi izadju u neku diskoteku.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10944

Back to top Go down

Post by Sasha on 05.10.13 19:44

Da, gledao sam tu epizodu , i hteo sam da napisem ali sam zabravio .... Da i flertovao je sa Ferom smile2

Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1903

Back to top Go down

Post by -MILOS- on 05.10.13 19:48

svaka vam cast sto ste zapamtili tu scenu smile2 ja sam odavno gledao FOQ pa se i ne secam, da ne znate koja je epizoda(sezona) u pitanju bila?

Me declaro culpable 29/?
Отель Элеон 48/50+
-MILOS-
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sasha on 05.10.13 19:52

Msm da je 1 sezona ali nisam 100% suguran .. Kova i Hulio ga odveli u klub (gej klub)

Sasha
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 1903

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 01.04.15 17:21

Kako trenutno ne gledam premijerno puno serija, odlučio sam da završim one koje sam skoro cele odgledao ali sam u odredjenom trenutku iz ko zna kog razloga prestao da gledam. Medju njima je i ova. U poslednjih nedelju dana sam odgledao 20-ak epizoda što mi je preostalo.

O radnji ste već pisali pa da se ne ponavljam i bespotrebno prepričavam posle ovoliko vremena.

Serija jeste bila spora, ne trenutke užasno spora, al opet mi se se svidela. Imala je sjajno napisane likove i odlične dijaloge. A i ja prosto volim ovakve priče.

Šta reći za Edith... naklon naklon naklon Ja tu ženu prosto obožavam. Uvek i u svakoj ulozi odlična. Paula je bila super lik. Nezaboravna scena kad je odjebala Taniu i odbila njenu molbu da se vrati kući. naklon rofl

Negativci su bili super. Sonia, Amparo i Roger su bili prezanimljivi. rofl

Bakica je bila legenda. naklon rofl

Jesu smarali ali defintiivno za mene jeste iznenadjenje pravac u kome je Voon odveo likove Tanie i Eduarda. Od početka su nenormalni ali sam bio siguran da će na kraju završiti zajedno. Kad ono on mrtav, a ona u zatvoru za zločin koji nije počinila. shock

Kad smo već kod Tanie, Marcela je uradila sjajan posao sa njom. Nije lako stati Edith na crtu i parirati u zajedničkim scenama, a ova je to odlično uradila. naklon

Cristina je bila jedan od onih likova koji se vole. Divna žena, dobar prijatelj... Samo je imala par ispada sa Soniom. Više bih voleo da se nije vratila Patriciu, al kapiram šta je Vonn hteo da pokaže kroz tu njihovu pruču.

Soniu sam posebno voleo i baš mi je upečatljiv njen kraj. cry Znala je da pretera, al je u najvećem broju slučajeva bila surovo realna. Eto jedino joj zameram to je izdala rodjenu sestru, ostalo ništa.

Sa druge strane Beatriz i debeljko su me baš nervirali, posebno on gospodin "savršeni".

Najveća zamerka ide na neiskorišćenost mladjih likova. Celu seriju samo Tania i Eduardo.

Sve u svemu svidela mi se serija.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10944

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 40 of 40 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

View previous topic View next topic Back to top