EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Porque el amor manda

Page 4 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Porque el amor manda

Post by Miloš92 on 27.12.12 0:11

Sasvim zasluženo, prelepa je pesma.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10570

Back to top Go down

Post by Falcon on 27.12.12 14:09

Šuška se kako bi specijalno učešće u telenoveli trebao imati Arath de la Torre koji bi utjelovio isti lik kao u telenoveli Una familia con suerte, odnosno Pancha Lópeza. Juan Osorio je navodno jako zainteresiran.
Falcon
Member
Member

Poruka : 275

Back to top Go down

Post by Falcon on 05.01.13 22:38

Glumačkoj postavi pridružila se i pjevačica María José, kojoj je ovo prva glumačka uloga.
Falcon
Member
Member

Poruka : 275

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 08.01.13 23:33

Odgledana 66. epizoda... Serija ponovo ima onu draž koju je imala do pre praznika tokom kojih su epizode bile dosadnjikave. Sada su ponovo kao i pre.

Skoz opuštena serija, al zanimljiva. Rejting pokazuje da ne treba izmišljati toplu vodu kako bi se privukla publika. Ovo je sasvim prosečna priča, bez serijskih ubica i sličnih likova, al glumci baš dobro rade svoj posao. U početku sam se plašio da će ove sekretarice biti tu samo kako bi tračarili i popunjavale minutažu al nije tako, svaka ima neku svoju priču i odredjene epizode budu posvećene njoj.

Jedva čekam to venčanje da vidimo šta će biti... Ne čitam po netu ništa originalu kako ne bi pokvario utisak.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 12.01.13 5:18

Odgledana 69. ep

Epizodaje bila fenomenalna, sada mi je jasno čemu toliki rejting.

Rohelio se uštinuo rajfeslusom na nezgodno mesto. Šou sa njim i Almom. Otišao kod doktora, doktor ga ušio i rekao da nema seksa 3-4 meseca. Ovaj odmah pao u depresiju jer se ženi za par dana, al se zato obradovao kad je čuo da ima čak 5 kopči... rofl

Mala Valentina je preslatka... Baš su mi super njene scene sa Colungom.

Chatita je šou sa njenim zapisivanjem na papirić šta je htela, pa gurne papiruć u brus. smile

Stvarno super serija, meni najbolja televisina komedija koju sam gledao. Najmanje je iskarikirana od svih.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 13.01.13 5:44

Odgledana i 70. ep

U novinama izašla vest da je Diskua uhapšena u Indiji jer je uzimala pare na prevaru. Fernando sad još više pati.

Soćitl plače celu epizodu jer je saznala da je njena majka zatrudnela veštačkom oplodnjom, sad hoće da nadje svog oca. roll

Al kad je Ćatita ušla u Hesusov stan misleći da je njen i pitala ga što je promenio nameštaj bez pitanja... rofl

Svi se spremaju za Akapulko i venčanje. Baš me zanima šta će biti tamo, ne znam da li će se na kraju venčati il ne. Nadam se da neće.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by MStefan on 14.01.13 23:21

Odgledao do 70. epizode:
Neke fore su im tako genijalne da nemam reči! rofl Doduše, od četrdesetak minuta ima nekih desetak zanimljivih, ali to što kažu u tih desetak je naklon
Kakve face pravi ovaj Jesus! lol1

Chatita je šou sa njenim zapisivanjem na papirić šta je htela, pa gurne papiruć u brus.
Jaooo da! rofl

MStefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2060

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 15.01.13 8:52

Meni se baš zato svidja ova serija, jer u Televisi se obično trude da u svojim komedijama sve scene budu "smešne" a na kraju ispadnu nevidjeno glupe. Ova serija ima neku svoju radnju, gde ubacuju s vremena na vreme humor. Nekako mi nije humor na silu kao što je obično u njihovim komedijama. Ja prezadovoljan sa ovom serijom, kao što sam već više puta rekao najprijatnije iznenadjenje ove godine. Serija koju sam u startu otpisao, a ispala mi najbolja.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 16.01.13 4:05

Odgledana i 71. epizoda

Svi stigli u Akapulku. U butiku pogrešili adresu i Alminu venčanicu poslali u firmu. Sad Marisela i Soćitl ubedjuju Hesusa da je odnesu u Akapulko. On će sigurno otići, ali šta li će da radi sa Valentinom kad ima samo jednu kartu. Mala mi je bila preslatka kad je rekla: "Ostavićeš me samu?" Neće je samu ostaviti sigurno, ako niko drugi tu je Ćatita.

Alma šetala pored bazena i sećala se svega što je bilo sa njom i Hesusom, stvarno lep flešbek, izdvojili su njihove najlepše scene. Al onda je došla Veronika i rekla da planira da osvoji Hesusa.

Policija se sprema da uhapsi Rohelia.

Sutra će valjda biti venčanje, mada verujem da bi moglo i prekosutra. Sve u svemu super epizode.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 17.01.13 0:35

Odlična 72. epizoda... Al koji nesporazum na kraju. sad

Ne svidja mi se Alma kao mlada, dal je moguće da niko nije primetio koliko joj je venčanica velika? roll

Rohelia jure sa svih strana, policija, onaj sa slikama...

Veronika smaračica... Kako samo koristi Valentinu. ljut

U sledećoj epizodi venčanje.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 4 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next