EMDT forum
Dobro došli na EMDT forum.

Ukoliko niste član foruma, predlažemo Vam da se registrujete i priključite diskusijama sa ostalim forumašima.

Hvala na poseti,
Administracija EMDT foruma

Porque el amor manda

Page 5 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Porque el amor manda

Post by Lucas on 22.01.13 22:21

Pogledao sam prvu epku iz puke radoznalosti i iznenadila me. Dosta je dobra i zanimljiva,Colunga mi ne smeta,čak je i dobar ovdje.
Blanca predivna kao i uvijek. wub Bila mi je super u EL,a predosjećam da će ovdje biti puno,puno bolja. A i ljepša je s plavom kosom. aw

Radnja mi se svida,baca na LFMB (valjda zato i ima toliko veliku gledanost),samo mi se čini da je bolja i zanimljivija PEAM. Dobro su smislili kako dode u Monterrey,samo mi je glupo kako je saznao da ima kćer. Ovaj njegov prijatelj je 'sasvim slučajno' naletio na sliku male djevojčice i vidio tko joj je majka. Mislim ono,kao da je neki pedofil pa gleda male djevojčice. roll Mogli su bolje to odraditi,da sazna na drugi,intrigantniji i realniji način. A i ova majka mu odmah prizna.
Ekipa onih sekretarica ili što su već mi se jako svida,posebno ona koju glumi Kika. A i ona baba će imat svoje izvale,mogu već pretpostavit.
Elias mi je solidan,nije mi antipatičan kao u TEEP,ovdje je normalniji. U vezi s Almom,a vara ju s najboljom prijateljicom,a daj. A i ona dvolična kujica. Super su par. diablo Urnebesna mi je ona scena kada ga je Alma zvala,a ona plazi po njemu. lol2

Sve u svemu,dobro je. Mozda jednom i nastavim,tko zna. thumbup zvizd

Senior member

Poruka : 820

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 23.01.13 15:31

Stvarno odlična serija, isključiš mozak i uživaš. Mrzi me da pišem druge komentare jer niko ne gleda.

U sledećoj epizodi stiže ekipa iz Una familia con suerte, nadam se da neće upropastiti seriju. Sreća pa su to samo specijalna učešća pa se neće dugo zadržati.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 10568

Back to top Go down

Post by MStefan on 23.01.13 15:41

Mrzi me da pišem druge komentare jer niko ne gleda.
Ja gledam.

MStefan
Posting Freak
Posting Freak

Poruka : 2060

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 23.01.13 15:47

Pa ne komentarišeš. smile

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 09.02.13 19:57

Odgledano do 90. ep

Serija je iz epizode u epizodu sve bolja, stvarno me ne iznenadjuje rejting koji trenutno ima.

Alma saznala da je Rohelio varao sa Patrisijom i Džesikom. Patrisija joj govori d aje Hesus znao za to, ALma se ljuti i odlazi u Kankun.

Veronika se udružuje sa Roheliom da razdvoje Almu i Hesusa.

Hesus odlazi u Kankun za Almom, i na kraju konačno pronalazi u kom je hotelu odsela.

Soćitl počela da peva pod umetničkim imenom Nataša. Fernando se sada zaljubio u nju, mada on ne zna da je do Soćitl.

Elias saznao da je Marisela siromašna.

Svašta se tu još izdešavalo.

Inače čitao sam da se Ninel Conde vraća u seriju.

Sve u svemu, ova serija je najprijatnije iznenadjenje od Televise ove godine.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by Miloš92 on 16.02.13 1:12

Malo su usporili radnju ove nedelje sa Alminim i Hesusovim ljubavisanjem. smile A nešto mi se preterano ne svidja ni kako su odradili sve to oko njih. Hesus mi malo nerealan lik, a i Colunga u poslednje vreme nešto čudno priča, posebno kad je sa Almom. Baš se izvaljuje da glumi.

Verujem da će sutrašnja epizoda biti bolja. Luda Marta je otela Valentinu.

Miloš92
Posting Freak
Posting Freak

Back to top Go down

Post by tinna19 on 11.06.13 13:42

Ja sam pogledala prve dvije epizode i telenovela mi se baš sviđa, Blanca sa plavom kosom mi je prelijepa a Colunga mi je odličan kao uvijek i još uvijek ima onu svoju karizmu (mislim da je on još uvijek dobitna kombinacija za dizanje rejtinga)...meni je bilo komično kad je onom radniku pala kanta vode na Jorgea hahha, on je gurnuo Almu kako njoj nebi pljosnula kanta na glavu, isto mi je bilo komično kad su mu redom počeli zatvarati vrata ljudi kod kojih je došao tražiti posao, hahhha. smile2 Sve u svemu, odlična je telenovela i scene humora su predobre...Nekako mi se baš gledaju komične telenovele... smile

tinna19
Member
Member

Poruka : 214
Godina : 23

Back to top Go down

Post by Lucas on 11.06.13 13:54

@Miloše pratiš ti ovo,nisi odavno prokomentirao?

Ja sam pogledao prvi dvije epke i dobre su,mozda jednom kad budem imao vremena nastavim,tko zna. smile2

Senior member

Poruka : 820

Back to top Go down

Post by Jasmi87 on 27.04.14 22:45

Odgledala sam PEAM sve epizode na canal de las estrellas. Pocela sam da gledam seriju zbog Fernanda, kasnije mi se serija dopala i jos vise hemija izmedju Blanke i Fernanda je bila wow, posle ove serije postali su moj omiljeni par no1. Peam je jedna od boljih Osorijevih novela. Erik Elijas je bio fenomenalan, a u para su Sansonom su bili zakon. Mala Valenitna (Marija Hose Mariskal) devojcica mnogo dobro glumi, njene scene sa Ferom su bile tako prirodne. Vecina likova su bili dobri, Pichonu Mariu Elisu sam obozavala, extra je odglumila Zorillu.

Entrada novele koju sam napravila.

Jasmi87
New member
New member

Poruka : 28

Back to top Go down

Post by Bayron on 20.05.14 13:37

slučajno naleteh na jedan film:

naklon  rofl  rofl 

Ghosts of Girlfriends Past (2009)
Bayron